“Мен не ме мислете” от 24-ти февруари по bTV

  • 40 861
  • 809
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 4 868
Не ми се вярва да направят повече от 2, засега няма казано и за друг

# 781
  • Мнения: 666
Актьорският състав е твърде добър, за да оставят сериала само с един сезон. Поне така се надявам.

# 782
  • Галифрей
  • Мнения: 4 156
13 сезона не вярвам да направят,защото когато правят така сценаристите се чудят какво да напишат и стават мазало. Най-добре да не са много яйде мах 4.

# 783
  • София
  • Мнения: 12 427
Аз докато чакам новата серия изгледах "18% сиво" и "Снимка с Юки". Много е готин Руши, но филмите са трагедия, кой ги мисли тези сценарии.

# 784
  • Мнения: 1 334
Аз пък НЕ искам друг сезон. Иван и Андрей дотук се справят отлично със сериалите си. Нека няма протакане. По-добре малко, но качествено.

# 785
  • Мнения: 9 291
Аз докато чакам новата серия изгледах "18% сиво" и "Снимка с Юки". Много е готин Руши, но филмите са трагедия, кой ги мисли тези сценарии.
Снимка с Юки на мен ми хареса, до края ми беше интересно как ще завърши.

# 786
  • Мнения: 6 954
Аз докато чакам новата серия изгледах "18% сиво" и "Снимка с Юки". Много е готин Руши, но филмите са трагедия, кой ги мисли тези сценарии.
Те и двата са по лит.произведения.  Първият е по роман на Захари Карабашлиев, вторият - по разказ на Мирослав Пенков.

# 787
  • Мнения: 10 264
Точо защото актьорите са добри, по-добре да се приключва с тоя сезон  и 14 серии и да ги запомним с добро.

# 788
  • Мнения: 5 553
Точно защото актьорите са добри, по-добре да се приключва с тоя сезон  и 14 серии и да ги запомним с добро.
+1
Няма сериал с 13 сезона, колкото и да е бил добър в началото, който да не е станал тотална боза. 1 сезон е достатъчен, да си ни остане любим на всички.
А Снежана Макавеева ми е ужасна, груба, с пиянски, наркомански, мърляв вид. И едно време хора с говорни дефекти не е можело да бъдат актьори до изчистването им с логопед. Сега нивото е друго.

# 789
  • Мнения: 138
Къде в сериала е Снежана Макавеева,  че нещо съм пропуснала.

# 790
  • Мнения: 6 954
Ии цял ден искам да се включа за Снежана и все не ми идваха правилни думи, но ето ти как хубаво я описа Grinning

# 791
  • Мнения: 5 553
Ии цял ден искам да се включа за Снежана и все не ми идваха правилни думи, но ето ти как хубаво я описа Grinning
Благодаря. Grinning
Вземете тая класа (или махмурлук)!

# 792
  • Мнения: 3 151
Днес в Преди обед беше Снежана Макавеева и каза, че тази седмица ще се появи в сериала и ще се намеси между Яна и Мартин. В какво отношение обаче, предстои да разберем.
Като писах този коментар нямах представа какво ще предизвикам. 😂 И аз не я харесвам особено, като я слушам, нещо ми засяда на гърлото с това "р".

P.S. Ако някой реши, че иска да види гостуването ѝ, споменава Мен не ме мислете около 13-тата минута, но много кратко:

Последна редакция: ср, 30 мар 2022, 22:29 от IriS`

# 793
  • Мнения: 4 075
Оф, много ми е нечистоплътна тази Снежана. В Под прикритие ми харесваше, но после...тц.

# 794
  • Мнения: X
Много неприятна персона тая Макавеева, нито мога да я слушам, нито да я гледам. В нищо и никога не ми е харесвала.

Общи условия

Активация на акаунт