Керем Бюрсин преди и след "Почукай на вратата ми" (тема 112)

  • 44 553
  • 741
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 13 621
Миси, моят позитивизъм е безкраен. 
Чакам си добрият край на тази вълшебна приказка.

КЕРЕМ

# 31
  • Мнения: 10 215
Ето това е българската Уикепедия Stuck Out Tongue Winking Eye Явно са гледали в бъдещето .... Joy
"Те прекратяват връзката си през януари 2022г. Причините за раздялата си не се знаят официално. "'
Цитат
Минаха над 170 часа и още никой не е сигурен в нищо .....
Миси, тези в Уикепедия се оказват хем сигурни, хем бързи. Случайно отворих да видя какво точно е учила Ханде. Sunglasses
https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A5%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D0%B5_%D0 … D1%87%D0%B5%D0%BB
Забравих да благодаря за темата и за интервюто. Харесаха ми въпросите, отговорите ... ще замълча.
Бързаци Stuck Out Tongue Winking Eye

Линде и аз, ами виж какво пишат хората в Уикепедия ... Wink

# 32
  • София
  • Мнения: 2 604
...по темата, за която ти казах днес.
 

Енгин: Добре, братле. Какво направи, братле? Какво се е случило?
Серкан: Нищо важно. Малко неудобство. Защо сте тук?
Енгин: Ами... Искаме да говорим  с г-жа Айдан за нещо, затова дойдохме.
Серкан: С майка ми? Тук?
Енгин: По темата, за която ти казах днес.  


 

Айфер: Ааа.... Какво е това?
Серкан: Човекът е намерен. Полицията ще дойде и ще го прибере.
Айдан: Ох, слава Богу!
Айфер: Слава Богу!
Серкан: Между другото имаме още двама гости.
Айфер: Двама тости?
Айдан: Кой дойде?


 

Енгин: Здравейте.
Айфер: Добре дошли.
Серкан: Влезте. Енгин, Пъръл. Еда вероятно е в кухнята. Време е да пия вода.
Айфер: Какво? Ще полудея.
Пъръл: Каза, че е само г-жа Айдан, Енгин. Виж, всички ни гледат, от стрес ще припадна.






Дойдоха да искат момичето!
 

Айфер: Ако искаш да пиеш вода, ще пиеш вода. Ще мина ето така
Какъв филм на ужасите! Мело, защо ме блъскаш през цялото време?
Мело: Не разбираш ли? Дойдоха да искат момичето! Все още гледаш с мигащи очи!
Айфер: Какво?!


 

Фифи: Затова жената се опитва да оправи връзката с вас. Разбира се. Не може да се обади на г-н Алптекин. Обади се на Енгин. Затова се опитва.
Айфер: Какво?
Мело: Енгин току-що каза, че сме едно семейство. А и днес Серкан сложи пръстен в палтото на Еда.
Айфер: Боже, Боже! Боже, какво да правя? Боже мой!


 






Какво става тук? Защо Енгин и Пъръл са тук?
 

Айдан: Серкан. Какво става тук? Защо Енгин и Пъръл съ тук?
Серкан: Мамо. Енгин ще поиска ръката на Пъръл.
Айдан: Защо го прави в къщата на г-жа Айфер?
Серкан: Защото ти ще попиташ.
Айдан: Защо аз ще питам? Пъръл няма ли си семейство? Къде са те?


 

Серкан: Мамо, не се разбират. Знаеш това. Енгин искаше ти да го направиш. Ти си му като майка.
Айдан: Защо да съм му като майка? Някога искала ли съм момиче? Откъде да знам?
Серкан: Мисля, че можеш. Ще кажеш нещо по традицията.
Айдан: Какъв беше обичаят?

Последна редакция: ср, 02 фев 2022, 21:41 от Dilemi

# 33
  • Мнения: 296
Марги, благодаря за новата тема!


"Да обикнеш някого, е като да се преместиш в къща.

Първоначално се влюбваш във всичко ново, всяка сутрин се удивяваш, че нещата са твои, сякаш се страхуваш, че някой неочаквано ще се втурне вътре и ще обясни каква ужасна грешка е станала, че няма начин да живееш на това прекрасно място.
С течение на годините стените се зацапват, дървото се напуква, вече обичаш къщата не толкова заради съвършенството ѝ, а заради недостатъците.  Вече познаваш всички кътчета и ъгълчета. Знаеш как да накараш ключа да не заяжда, когато навън е студено. Знаеш коя от дъските поддава, когато стъпиш върху нея, как да отвориш вратата на гардероба, без да скърца.

Това са малките тайни, които превръщат дома ти в истински дом."

От  ''Човек на име Уве'' 





Какво точно става?
Ясно е, че никой не е наясно.😉 Вярвам, че те знаят какво правят. Защото съм ги орисала на щастие!😊
Заедно или не, нека са здрави и успешни във всичко, което правят. Благодарение на тях, аз намерих вас.

Мъри,🍀!

Само хубави новини да пълнят темите ни!

# 34
  • София
  • Мнения: 13 621
Нека си пишат Миси. Трябва да се прехранват.
Ханде и Керем да този момент да са казали някъде официално, че са скарани или разделени?  Когато журналистите  попитаха Ханде, при срещата им с нея и Бурджу, наистина ли с Керем са разделени, тя отговори с не. От нея нямаме официално съобщение. От Керем също. Те при всяко скарване ли трябва да ни се отчитат. Не може всеки ден да ни дават подробно обяснение, как протича по минути денят им. Защо трябва да вярваме на хора, които не са им в дома? Нека да ни го кажат те. Ние знаем ли дали и друг път не са се карали. А това, дали в момента всеки спи в неговият дом също не знаем. Никой не ги е засякъл или снимал. Тълкуваме. Може да са заедно, а да не искат никой да го знае. За да бъдат оставени на мира. Това и тяхното не е живот.

Последна редакция: ср, 02 фев 2022, 22:05 от БлагаВест

# 35
  • София
  • Мнения: 2 604
Младите се влюбили един в друг.
 

Айдан: Дори не знам какво да кажа...Ааа сега съм...Една минута... Младите се влюбили един в друг.
Айфер: Няма такова нещо, откъде се взе това влюбване?
Айдан: Влюбени са.
Айфер: Не, скъпа.
Айдан: Ааа.  Защо да се намесваме в тяхната любов.
Айфер: Не, ще се намесим. Разбира се, защо да не се месим?
Айдан: Почакайте!  Можете да спрете.
Айфер: По-добре вие да спрете, г-жо Айдан.


 

Айдан: Така. В името на Бог, искаме дъщеря ви....
Айфер: Моля ви, г-жо Айдан!
Айдан: За нашия син! Минутка, какво значи „недейте“?
Айфер: Как така внезапно ще искате ръката на Еда? Боже! Боже!
Айдан: И Еда ли ще искаме? Бих искала да взема и Еда. Много искам!


 

Айфер: Как ще я искате така внезапно?
Сейфи: Да, ще искаме и Еда! Щом стигнахме дотук, ще искаме и Еда, г-жо Айдан! Г-жо Айфер, дайте ни я! Веднъж на 100 години искам нещо!
Айфер: Г-н Сейфи, какво говорите?
Еда: Какво общо има това?
Яйфер: Невъзможно е. Не можеш, не можеш!


 

Серкан: Мамо! Не искаме Еда. Ще искаме Пъръл.
Еда: Тоест, ако бях аз, нямаше да искаш?
Серкан: Какво?!
Енгин: Чакайте. Има голямо недоразумение


 

Айдан: Всъщност, трябваше да искам Пъръл, но...
Пъръл: Г-жо Айдан, защо ме искате?
Серкан: Енгин, не си ли направил предложение на Пъръл?


 

Пъръл: Не! Енгин, ще ми предлагаш ли?
Джан: Може ли да направя една обща снимка? Елате тук. Елате насам, моля.


 

Една от най-забавните, весели и добре изиграни сцени от епизодите до сега! Heart Eyes




Отново преживях невероятен ден с теб.
 

Серкан: Отново преживях невероятен ден с теб. Като филм
Еда: При нас винаги е така. Но ти наруши договора. Говорихме за всичко друго, но не и за работата.
Серкан: За какво си говорехме, освен за работата? Между другото, за работата. Шеф Александър. Той иска да отглежда плодове, зеленчуци, билки на терасата на ресторанта. Можеш ли да представиш идеи?
Еда: Аз сама ще ги донеса.


 

Серкан: Ще ги покажем заедно, да не ти е трудно.
Еда: Става.
Серкан: Чудесно. Тогава ще дойда и ще те взема.
Еда: Добре. Ела и ме вземи.
Серкан: Чудесно. Тогава лека нощ, Еда Йълдъз.
Еда: Лека нощ, Серкан Болат.


 

Последна редакция: ср, 02 фев 2022, 22:06 от Dilemi

# 36
  • Мнения: 1 889
Здравейте, момичета. Много теми пропуснах след финала на сериала. Но пак вВи намерих. Прекрасни сте. За да съм в час с нещата, да попитат АМ Ханде и Керем в крайна сметка заедно ли са или не са, защото четох, че януари са се разделили и някъде от тогава са спрели да си харесват снимките в ИГ.

# 37
  • Мнения: 1 555
Марги ❤️
Вълшебницееее Simple Smile))
Благодаря за новата тема, 💐
Наздраве 🥂 хубав празник Simple Smile

Момичета, хубава вечер в очакване на новини от нашите любимци 😉

# 38
  • Мнения: 10 215
Еми, от 180 часа и ние това се чудим. Но засега клоним повече, че всичко е ОК и просто се филмираме, поради липса на новини от първоизточника.
А и Керем се е покрил и никакъв го няма из соц. мрежи последните 2 седмици.
... На изчакване сме Simple Smile
Здравейте, момичета. Много теми пропуснах след финала на сериала. Но пак вВи намерих. Прекрасни сте. За да съм в час с нещата, да попитат АМ Ханде и Керем в крайна сметка заедно ли са или не са, защото четох, че януари са се разделили и някъде от тогава са спрели да си харесват снимките в ИГ.

# 39
  • София
  • Мнения: 5 740
Емилия, никой нищо не знае все още. Гадаем си тук, обсъждаме какво става. Видно е, че нещо не е наред между тях. Официално обаче не са съобщили, че са разделени. Та, таим надежда нещата да се оправят.

Аз да ви кажа, започнах да губя и търпение, и позитивна настройка. Керем никакъв го няма. Ханде не го е споменала в интервюто. Нещата май не вървят на добре. Не знам какво да мисля. Не искам да мисля. Ама… май ги пиша разделени вече. Все едно. Зациклих много и малко се напрегнах излишно. Затова си давам почивка. Те си знаят. Да се оправят. Grin

# 40
  • Мнения: 296
https://bg.m.wikipedia.org/wiki/Керем_Бюрсин
Надявам се тук да са познали. В графа "близки", Ханде е записана като негова съпруга.😁 Марги го спомена преди дни, ама сега Катя ме провокира да проверя.

# 41
  • Мнения: 5 080
Бро, хайде малко по-ведро. Satisfied А помниш ли, двете с теб как бяхме зациклили преди втори сезон? Бил ли е Серкан отшелник 5 години? Имало ли е друга? Спал ли е с нея? Как ще му простим? Ако се върна назад, да прочета само нашите коментари си е голяма забава.



Днес съм оптимистично настроена. Утре както дойде. Satisfied

# 42
  • София
  • Мнения: 2 604
Казах на Серкан, че ще говориш.
 

Джерен: Казах на Сркан, че ще говориш.
Ферит: Постъпи правилно. Да става каквото ще става.
Джерен: Ферит, не мога да го скрия от Серкан. Знаеш. Той е мой клиент. И ще бъде най-правилно, ако разбере всичко.
Ферит: Да, точно така.
Джерен: Някой друг, освен теб, Селин и журналистката знае ли за това? Кой друг знае, Ферит? Ще ми кажеш ли?


 

Ферит: Еда. Помолих я да не казва на Серкан и тя не каза.
Джерен: Еда ли?
Ферит: Ще видим коя ще си – адвокатът на Серкан или приятелката на Еда. Защото ако предадеш Селин, тя ще каже на Серкан, че Еда го е знаела и го е скрила.
Джерен: Еда ли?


 





Да опитаме ли?
 

Еда: Къде е ресторанта?
Серкан: Не знам, за първи път съм тук. 25 етаж. Добре, да вървим, забрави.
Еда: Не може така. Почакай малко. Тоест, вече сме тук, не може да се върнем. И също така известен...Световноизвестен шеф е приготвил ястие за нас. Ще е грозно. Ти се качи с асансьора, а аз ще се кача по стълбите.
Серкан: На 25 етаж?
Еда: Да.
Серкан: Не съм те довел тук, за да страдаш.
Еда: Ще се кача. Наистина ще се кача, не е проблем.


 

Серкан: Да опитаме ли?
Еда: Не, не мога да го направя. Знаеш.
Серкан: Еда. Тогава дори не се познавахме, но се справихме в самолета.
Еда: Знам. Но се чувствам много зле. Наистина много зле. Не знаеш.
Серкан: Добре. Няма да настоявам. Да се върнем на работа тогава.


 

Еда: Ела. Да опитаме.
Серкан: Сигурна ли си? Може да се откажем.
Еда: Сигурна съм. Хайде.
Серкан: Ела.Успокой се. Добре. Сега ще натисна всички копчета. Разбра ли? Така ще можем да си излезем по всяко време, ако желаеш или се почувстваш зле. Става ли?
Еда:  Добре.


 

Серкан: Затвори очи. Обърни се към мен, затвори очи. Дишай. Успокой се. Погледни ме, погледни ме в очите. Погледни ме. Спомни си онзи ден в самолета. Спомни си нас. Погледни ме. Ела. Спомни си за нас. Ела, ела. Спомни си за нас. Успокой се. Вдишай, издишай. Поеми си въздух. Добре ли си? Ела тук. Добре ли си? Успокой се.

 



Момичета, този епизод беше изпълнен с романтика, любов, предизвикващи смях недоразумения. Heart Eyes
Можехме да говорим много, но....Thinking
Това люшкане "има-нема" последните дни лично на мен ми дойде много, тази емоционална въртележка ми изцеди силите и желанието да коментирам! Rolling Eyes
Обещавам да се реванширам със следващите епизоди! Stuck Out Tongue Winking Eye
Благодаря пак за подкрепата! Heart Eyes

# 43
  • София
  • Мнения: 5 740
Миднайт, това сега бие всичко - и амнезията в сериала, и 5-те години раздяла, и това дали ще ни спрат заради рейтинга, и чуденките след края на сериала дали “дизи бити, ашк бити” е истина… Честно казано, мисля си, че решението вече е взето. Просто чакат да се поуспокоят нещата и хората да забравят, след което ще започнат да се появяват отделно, след това ще си изтрият общите снимки в Инстаграм и така. Не им се отговаря на въпроси “защо се разделихте” и “заедно ли сте”. Не им се дават обяснения. Затова мълчат сега. Не се чувстват длъжни (и не са в крайна сметка) да съобщават нищо на никого.

# 44
  • Мнения: 350
Dilemi, ние благодарим за трудът които полагаш за нас. Hug Heart

Бро, извинявай но проблем с очилата ли имаш? Ти беше такъв оптимист, спомням си как преди тук носеше и розови бонбони, ако не се лъжа. Горе главата, ти си скорпион няма да падаш духом. Hug

Общи условия

Активация на акаунт