Лакове за нокти - 158

  • 46 778
  • 736
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 1 194
Прекрасни сте, момичета Heart
От мен Perfect 147

Е не е толкова оранжавеещ в действителност

# 706
  • Варна
  • Мнения: 1 767
Tина, а каква беше първоначалната идея?🙂 Доста интересен нюанс на Пастел!
Фифи, какъв син разкош!💙
Ето я, при мен много се сляха цветовете

# 707
  • Мнения: 27 874
Тина, твоят маникюр май не е матиран (поне на мен така ми се струва)? Мисля, че затова ти се струва, че цветовете ти се сливат. 🙂
Скрит текст:
Аз бях да пазарувам и /не знам какво е това нещо🤪/ ще трябва да пиля лекичко, че от половината нокти се обелиха тънки ивици от връхчетата...като конци.

# 708
  • Варна
  • Мнения: 1 767
Мда, може и от това да е, с лъскав топ съм.
Пробвах изсушителя на Флормар, хареса ми, бързо изсушава и е доста мазен. Само апликацията под формата на спрей не ми допада и ще си го преливам в шишенца с капкомер.

# 709
  • Мнения: 27 874
Хм, това да е мазен добре ли е?🤔🤔

# 710
  • Варна
  • Мнения: 1 767
На мен ми харесва да е мазен. Капките на Есънс са мазни, спреят на Ейвън също, но не чак толкова. Измивам си ръцете преди следващия слой. Те май всички изсушители са с разни масла, най-често бадемово.
Взех един полски от мейкъп, 15 мл, лилава е течността, ами и той уж с масла, обаче ужасно изсушава кожичките и оставя бял филм. А за капак изобщо не изсушава лака.

# 711
  • София
  • Мнения: 1 887
tina_vn, откъде си взе изсушителя на Флормар? Търсих го в няколко магазина и имаше само такъв в шишенце като лак за нокти.

# 712
  • При децата ми
  • Мнения: 6 173
Да се похваля Blush



Червените са желета, светлият има фин брокат. Огледалният се оказа черен, то си пишело, но кой да чете.

Честити придобивки! Със здраве да се ползват!
От къде са поръчани холограмните лакове на "Голдън Роуз"?

# 713
  • София
  • Мнения: 3 066
Обаче си поръчах 200 метални топчета от Али за разбъркване на лакове,
Моля за линк.

# 714
  • Варна
  • Мнения: 1 767
Лаковете и изсушителя на Флормар са от Турция, каквото видях интересно - взех Grinning А някога го е имало в мейкъп, но дали ще заредят пак
А това са топчетата за разбъркване:

# 715
  • Измир
  • Мнения: 659
Прекрасни сте!
Долче, радвам се да те видя с тази форма. Много ми хареса. Дано се разминеш без сериозни поражения след тези обелвания на ноктите.
От мен спонтанна снимки на Тренд ит ъп

# 716
  • виртуално
  • Мнения: 2 873
[

# 717
  • Мнения: 3 180
Взех си този-някой ползвал ли го е,изглежда интересен...?

# 718
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 359
Взех си този-някой ползвал ли го е,изглежда интересен...?

Да, аз го имам. Върху тъмносиния на дъглас създава галакси ефект.

# 719
  • Мнения: 27 874
Вяра, имаш ли снимка на този ефект? 🙂
Олгарита, благодаря!
Скрит текст:
Може би за първи път се възприемам добре с тази форма. Нали бях писала, че откакто покачих малко феритина, започнаха да растат по различен (според мен- по-хубав) начин, сега външните ъгълчета се извиват надолу и някак не ми се закачат и чупят ъгълчетата. 🙂 Спасих положението след магазина с леко изпиляване. 🙂

Общи условия

Активация на акаунт