Лакове за нокти - 158

  • 46 781
  • 736
  •   1
Отговори
# 720
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 360
Скрит текст:

Стари снимки са това и тук съм с подобен мастилен. Глитърът не е минат с топ и на снимката изглежда релефно. От любопитство погледнах номера - 189 е при мен. Не знам защо, но поразително си приличат. Може би в моя има повече светлосини и светлозелени блескулки.

Снимай и да видим и твоя на нокти.

# 721
  • Мнения: 27 879
Мисля, че имам 189 и 190, а 191 като че ли го имаше Crystal и не беше доволна нещо от него. Май и Преслава го имаше, но не помня тя да е имала проблеми с този лак. 191 е с едри частици. 189 ми прилича на нещо като СНБ Снежана, но не съм вадила този Перфект скоро, за да ги сравня един до друг.🙂

# 722
  • Мнения: 2 902
Първи и не особено сполучлив опит със станиол. Unamused



Perfect 530

# 723
  • Мнения: 1 301
Грийни, това е един от любимите ми лакове.
Не съм много сигурна дали имам точно Перфект 191 или някой от другите номера, утре ще проверя, но аз много го харесвам. Използвала съм го върху светли цветове и се получава нещо като стъклен ефект.
Аз днес реших да сложа един забравен лак, който се нанася отвратително, четката му е от тези, които не харесвам изобщо. Прибягнах до нанасяне на матиращ топ, защото е и непокривен , но цвета..... Нямах никакво време за декорация, но и така си ми харесва много 🙂

# 724
  • Мнения: 1 460
Аз съм до дъно, но с една много приятна праскова на Ейвън. Не виждам номер, на дъното пише Pearl.

# 725
  • Мнения: 3 181
Вяра,ще го снимам към края на седмицата Simple Smile ,защото нали сега съм на заздравители и на безцветна основа ще е или може и на цветна,но преди да махна лака Simple Smile Защото много пластове ще станат и ще се излющи.На пръв поглед обаче 191 е малко по-златист и сякаш люспите са по-големи.. Но ми хареса върху тъмно-синьото твоя. Simple Smile

# 726
  • Мнения: 2 902
Не можах да изтърпя станиолчетата и смених лака. Smiley



BEL 25
PASTEL 53

# 727
  • Мнения: 27 879
Грийни, добре бяха на вид. Драскаха ли ти?🙂 И така си добре 🙂
Днес ми е пети ден с настоящия лак и вече имам желание малко да го обновя...Ще показвам по-късно.🙂

# 728
  • Мнения: 2 902
Не, Долче, не ми драскаха. Просто крайният резултат се размина с очакваното. Satisfied

# 729
  • София
  • Мнения: 1 194
Грийни, много добре се беше получило Heart
Аз забърсах един Перфект S48. Понеже ми е останал на дъното. От години това е първи лак, който подновявам Grinning

# 730
  • Мнения: 1 174
Грийни, и аз го харесвам повече без станиолчетата 🙂

Да се похваля, че ми дойдоха Опи-тата.




ТОП ЛАК OPI / DONT VIOLET ME DOWN;
ТОП ЛАК OPI / BE MAGENTALE WIHT ME ;
ЛАК ЗА НОКТИ OPI /TO INFINITY
ЛАК ЗА НОКТИ OPI/ If You Persist
ЛАК ЗА НОКТИ OPI/ BRAIN&BRONZE
ЛАК ЗА НОКТИ OPI /TO THE FINISH LIME
ЛАК ЗА НОКТИ OPI/ FGIRL WITHOUT LIMITS

И едно сравнение с едно друго Опи, преди да ги сложа едно до друго мислех че са почти еднакви " you sustain me" и "If You Persist"

Дано намеря време да ги пробвам скоро, защото съм на етап великденско миене на прозорци  (стара дървена дограма) и ситуацията с маникюра е плачевна...

# 731
  • Мнения: 605
Amandine, много хубави цветове са. Може ли да споделиш от къде си ги поръча? Благодаря предварително.

# 732
  • Мнения: 1 174
Amandine, много хубави цветове са. Може ли да споделиш от къде си ги поръча? Благодаря предварително.

Ето тук. Много случайно попаднах на сайта.

https://prohairshop.bg/search?page=3&query=OPI

# 733
  • Мнения: 27 879
Amandine, зеленият и лилавият ми харесват най-много, след тях синият. Дано ги видим скоро и на нокти!🙂
Аз обнових маникюра, но още не знам дали ми харесва така...😅 На живо и линиите са с по-еднаква ширина, и златистите частици стоят по-добре, а и между лаковете има малко по-голям контраст...На снимките нещо се сливат цветовете🤔🙄

Скрит текст:


# 734
  • Варна
  • Мнения: 1 768
Честити, Amandine! Цветните топове ме заинтригуваха, има и други интересни. Добре са като консистенция и в срок на годност, нали? Поне така изглеждат.

Общи условия

Активация на акаунт