Голям размер сутиен

  • 1 371
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 23 191
"Но естествен бюст" - на другите в темата са ни изкуствени ли? Grinning

Ми трудно се намира. Онлайн е по-лесно.
Естествен бюст и такъв със силиконови импланти нямат никаква връзка що се отнася до бельото.
Много ясно, че когато има импланти сутиенът стои по един начин, а при естествен бюст разликата е от небето до земята, особено при големите размери.На дама със силиконов имплант сутиенът много по-лесно може да пасне, когато човек нацели точния модел.Тогава онлайн може да се поръчва почти безпроблемно.
Докато при голям естествен бюст, деформирал се с годините, както при мен, ако не пробвам няма да стане никога.Отсякъде прелива плът понякога, нищо, че чашката е моя номер.
Не знам какво толкова странно казах!??

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 14 715
Предполагате, че другите писали сме със силикон и само по тая причина можем да си позволим поръчване онлайн, така ли? Това предположение е странното.

Нищо подобно, аз лично имам напълно естествен, увиснал, деформиран от годините бюст 85G и поръчвам онлайн, защото практически друг начин няма. Не вярвам в темата да има много писали с импланти, ако изобщо има. Кое е странното?

Който смята, че онлайн не може - успех в търсенето офлайн. Дадоха се няколко варианта.

# 17
  • Мнения: 23 191
Нищо не предполагам, не ме и интересува.Уточних само, защото никой няма да седне и да пише, че търси сутиен за голям бюст, но с импланти.Имам приятелки с импланти, големи размери и нямат проблем с кройките на бельото обикновено.Най-много да ударят на камък с размера на някой конкретен модел.Там онлайн е лесно да се поръча.
Аз не искам просто сутиен, а и да е красиво бельо, което да ми носи удоволствие, затова и търсенето става сложно.
Достатъчно ясно ли стана защо написах естествен бюст?
Когато човек се чуди как да се заяжда с хората,Магдена, се заформят никому ненужни писаници.Хубав ден!

# 18
  • Мнения: 3 246
При този размер всичките са с дизайн бабешки. Формата и тежестта на гърдите го налага. Дантелите не държат, модели тип балкон не стават. От Триумф имам този модел

# 19
  • Мнения: 752
ДХЗ, погледнете и в Etam, имат големи размери. Аз си взех оттам , изчистен модел в телесен цвят.
За Lisca и Bra clinic  се сещам също.

# 20
  • Мнения: 748
ДХЗ аз съм 85F последните години си купувам един и същи модел на Триумф за голям бюст.
Преди Ковид много често го пуснаха на супер цена от около 35 - 40 лв. Имам 10- на различни цвята. На Пиротска посока Женски пазар отдясно има доста добре зареден магазин.  Иначе аз си ги купувам от онлайн Аутлет София. На живо са зад Метро на Цариградско. Работят от 11.00. В момента не знам дали има нещо добро като цени. Моделът е този 
https://www.astratex.bg/sutien-triumph-amourette-charm-nepodplaten/

Общи условия

Активация на акаунт