Тренировки в домашни условия - 115

  • 37 346
  • 756
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 982
Здравейте,
Гири, дъмбели за вкъщи някой да препоръча на нормални цени? От 1 кг до 5 кг.
Мерси!
Аз си купих преди няколко дни 5 кг гири от Sportdepot - *23лв./бр. В момента имат намаление.

Продължавам седмица 3 от програмата Ново аз на Руми Илиева, като добавям всеки ден и по едно мини за корем.
Успешна седмица на всички!

# 31
  • Мнения: 1 874
Аз вчера само лежах, трябваше да правя кардио и корем, но ми дразнеше гърлото и главата ме болеше. Май се разболявам, започнах  с хачетата.
Дъмбелите са ми от Декатлон, от първия локдаун. 2 бр. х 10 кг. със сменящи се тежести.
Последния път тренировката на Каролин , не мога да сваря да сменям тежестите, но не искам да купувам други, а и мястото ми е ограничено.

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 5 914
Дъмбелите са ми от Декатлон, от първия локдаун. 2 бр. х 10 кг. със сменящи се тежести.
И аз точно тях щях да препоръчам https://www.decathlon.bg/komplekt-dmbeli-20-kg-id_8018574.html Излизат почти колкото два комплекта, а можеш да ги ползваш от 2 кг /само лост/ до 2*10 или дори една по-тежка. Отделно имам къс лост съвместим като диаметър с дисковете и ми се получи перфектно.

Влязах за мотивация. Започнах Лес Милс Пъмп, но на втората седмица изкарах ковид и сега се мотивирам да започна отново. Формата ми е безформена, но пък иначе не съм спряла да тренирам /фитнес, зумба/ и ми се ще да се върна малко към домашните тренировка за разнообразие. И съм ужасно дебела, та трябва и режим да започна.
Приятно е отново да съм сред вас.

Последна редакция: пн, 07 фев 2022, 09:25 от . Яна .

# 33
  • 1st floor
  • Мнения: 9 098
Яна, приятно ми е да те видя тук отново и се надявам, да се задържиш за дълго! Simple Smile
Аз днес станах в пет, но нямах никакво време за тренировка и нищо не отчитам. Иначе си карам Body Shred, като пропускам един от кардио дните. Много са ми 6 тренировки седмично и не мога да ги сместя. През уикенда поне един ден сме на планина и това ще броя за кардио! 🤣
Вчера ужасно много прекалих с храната, направо ме е срам от мен си. Наваксах сигурно целия калориен дефицит от седмицата. Иначе от към движение съм топ - 15 км със снегоходки и пак се затваше и беше трудно. Трима човека бяхме. Двамата едва стигнаха до билото. Аз, като видях, че се туткат и няма да се върнем до колата по светло, им казах, че продължавам без тях, те докъдето могат. Изненадах се какъв спринт му ударих горе със снегоходки. Една група дори ме питаха защо тичам. 🤣 Е, стигнах заветната цел и съм доволна от себе си. Само да не бях яла като невидяла!

# 34
  • Мнения: 321
Здравейте, здравейте! Не съм ви виждала от две години и сигурно само Агент ме помни(поправка: и Непо Wink, но бях и с друг аватар, който не знам как се изгуби..Все едно....След две деца, едното от които няма година леееко ( бая сериозно) занемарих тренировките и е излишно да казвам, че си личи.

Но се върнах в строя от две седмици редовно и реших за стимул да цъфна пак при вас.
Подкарала съм Autumn и виждам нови трнеировки, обаче може ли малко разяснение как да ги дръпна? Трябва ли да го инсталирам този Яндекс...oooorrr?

За всеки, който не ме познава, което ще рече 99% от вас, аз съм Цвети, на 35 ще стана напролет и имам две малки момченца. Grinning

Последна редакция: пн, 07 фев 2022, 10:27 от DivaOrhideq

# 35
  • София
  • Мнения: 12 224
Можете ли да ми препоръчате по-нетатоварваща програма като за начало, за жена на 40 г след 2 години хоум офис Simple Smile
Ако успея да вляза поне в някаква форма се надявам след това да продължа и с по-интензивни програми.

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 5 914
Можете ли да ми препоръчате по-нетатоварваща програма като за начало, за жена на 40 г след 2 години хоум офис Simple Smile
А разполагате ли с гири? ластици? или да е само собствено тегло. Иначе на прима виста се сещам за 21 day fix, но са необходими гири и за някой упражнения ластици, но може да се модифицира.

# 37
  • Мнения: 88
Привет, машинки! Аз приключих с Pump на Сидни и съм мнооооого доволна. Чудя се дали да почвам новата и програма или някоя от старите? Някой дали я е почнал? Като трудност дали и се различават програмите? И сигурно е дъвкано много пъти, но може ли да ми препоръчате ластик? Нейния е широк, мидиъм…. Гледам в Лидл са пуснали, но са тънки май…

Последна редакция: пн, 07 фев 2022, 10:48 от mmvvss

# 38
  • Мнения: 4 720
Орхидея помним теее! ❤️
Пъмп съм я правила ,супер е ! Ластицимот декатлона ,текстилни.
Днес крака и ми мина МТ от вчера.

# 39
  • Мнения: 5 712
Здравейте момичета!
Следя темата от няколко дни, поставила съм си задача да започна да тренирам.
Абсолютно начинаеща съм и мисля да започна с тренировките на Руми Илиева за начинаещи.
Искам да ви попитам обаче колко кг. гирички да си купя първоначално?

# 40
  • София
  • Мнения: 12 224
Можете ли да ми препоръчате по-нетатоварваща програма като за начало, за жена на 40 г след 2 години хоум офис Simple Smile
А разполагате ли с гири? ластици? или да е само собствено тегло. Иначе на прима виста се сещам за 21 day fix, но са необходими гири и за някой упражнения ластици, но може да се модифицира.
Имам различни гирички, но нямам ластици.
Ще погледна тази, която ми препоръчвате. Благодаря.

# 41
  • Варна
  • Мнения: 2 849
Здравейте!

И аз при вас. От началото на годината да кажем, че се стремя да тренирам редовно. Тренировките на Памела Райф много ми харесват. Изтеглих си и прилижението й, безплатно е, като има няколко плана на тренировки. Аз съм избрала 30 мин. цяло тяло. Та се надявам най-после да се стегна и кача дори и 1 кг. мускулна маса. Искам пак да стана 52 кг., че сега съм 50. Сигурно ви звучи смешно, но аз имам обратния на масовия проблем, че свалям със скоростта на светлината, а не искам. Та така. Днес ще пропусна тренировката, но пък утре ще направя днешната, а при програмата неделя е почивен ден, аз тогава тренирам, а понеделниците почивам.

Агент, благодаря за темата! В другата се надявам скоро да се разпиша! Не съм забравила препоръките! 😉

# 42
  • Мнения: 4 720
С Памела Рийф няма да качиш маса,там тежестите са малко и с много повторения  и са за обратното на качване на маса.По големи тежести и базови упражнения аз бих започнала с тренировки на фитнес блендер и петици.Никакво кардио и повече храна -въглехидрати и протеин.След тренировка нещо сладко.Успех!

# 43
  • Варна
  • Мнения: 2 849
То аз не се изразих много добре.  Да се стегна и да си върна 2 кг. Това ми е целта. А и ми е приятно с нея да тренирам, ще видим след 2-3 месеца как ще съм, ако не съм доволна, ще пробвам нещо друго. Благодаря за мнението!

# 44
  • Мнения: 4 720
Toва е най-важното-да ти харесват тренировките  и да не ти е неприятно да тренираш.За стягане -със сигурност ще има ефект.

Общи условия

Активация на акаунт