Мами в Италия - Част 28

  • 13 078
  • 284
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 545
Привет и от нас!
Добре дошла на Елуана! Това за родителите на мъжа ти много ме развесели  Joy. А те в Неапол ли живеят, или в Пиемонте? Да знаеш, много сме любопитни тук, разказвай повече!!! В тази връзка се бях замислила, защо не се опитаме да вмъкнем в постинга с картата връзки към "представянето" на всяка от нас? Така новите момичета могат да "ни запознаят". Щото ако при всяка нова мама тръгнем да й се представяме, ще напълним темата с вече писани неща. Ама кой има време да търси къде се е представял всеки?  newsm78
Ние оздравяваме, след като в събота започнахме антибиотик, и аз, и Бобо. То и времето се пооправи, стана пак топличко. За Коледа последно баба ми реши, че няма да издържи пътуването, и няма да идва. Може би така е по-добре за нея, тя не вирее извън вкъщи....
Лени, дай по-подробно рецептата на финокиото де!

# 76
  • Мнения: 3 425
Ей ме на пак!!!

ААА,то вече се преплитат темите,а аз не успявам  всичко да прочета  Crazy

А,къде ли се изгуби Феиам...ахахахах май се уплаши да не се зарази  Joy  Joy  Joy  

Дани,браво на Фатима...много е бърза с прохождането  #Crazy Кога ще се зансяте към БГ?

Айде да отпочина малко, миейки банята  Whistling



# 77
  • Мнения: 3 388
Моята свеки и тя е наполетана  Crazy но е много кротка и общуването им е дори прекалено спокойно  Laughing

Деси, бързо да оздравявате с Бобо  Hug

Идеята за представянето е хубава, според мен най-добре ще е, ако всеки си напише представянето и го изпрати на бременлийка Пиколинка, нали тя се грижеше за тези неща  Crazy Hug  bouquet

# 78
  • Мнения: 26
Моите свекита живеят в Алессандрия от около 30 години. Това оба4е е без зна4ение, те са си НЕАПОЛИТАНЦИ  Laughing Симпати4ни хора са. Както казах, в на4алото много им се 4удех. Не ги разбирах изобЩо. Свекърът е по-спокоен, но свекървата е огън. Луда история  Crazy. Поизтормозих се с нея, но сега ме оби4а много.
Сонита, питаШе ме за работата. Секретарка съм. Подписах договор за apprendista за 4 години. Според закона никой не може да ми каже дали да забременявам или не, така си е и по договор. Но те оЩе от на4алото ми намекнаха, 4е не е желателно. Не могат и да ме разберат как се 4увствам, работя с 9 мъже и една жена.

# 79
  • Мнения: 2 804
Деси , дано  Praynig оздравявате бързо !
Кала , ако не ни мине котка път в края на месеца !
Ще пътуваме през Гърция и ще влезнем почти направо в Елхово .
Нещо хич не ми се пътува из БГ .
Пътя е около 1000км. та за няма и ден ще сме там ако не спрем някъде да се мотаме из някой град .
После имаме ходения до София , Пловдив , Ямбол по програма , а къде още ще се размотаваме само времето ще покаже .
Сега сме се отдали на покупки и харч , но няма начин .
Лелее тия кожодери тук един чорапогащник за Самира , го продават на 8,90 еуро .

# 80
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Ето ме,мацки  Hug
Да се похваля и тук : беб4ето е ок,вси4ко си му е наред и аз съм страШно Щастлива  Blush Hug  bouquet

# 81
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Ей ме на пак!!!

ААА,то вече се преплитат темите,а аз не успявам  всичко да прочета  Crazy

А,къде ли се изгуби Феиам...ахахахах май се уплаши да не се зарази  Joy  Joy  Joy  

Дани,браво на Фатима...много е бърза с прохождането  #Crazy Кога ще се зансяте към БГ?

Айде да отпочина малко, миейки банята  Whistling



Ей ме на.  Laughing
Не ме е страх мен... аз съм взела крайни противовирусни мерки Rolling Eyes Twisted Evil
Феиам днес си приклЮ4и с бЮджета за ноември и запо4ва да работи по декемврийския, така 4е се надява сериозно да е по_спокойна и да има пове4ко време за лаф моабет.
Тъкмо имам и няколко въпрос4ета newsm78

Добре доШла на Елуана.

А Джорджа? Има ли тенденция да се появи?

# 82
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Добре доШла на Елуана и от мен  Hug Ще видиШ каква голяма зараза е тоя форум ( във всяко едно отноШение ) Wink

Бимби4ке,не се притеснявай. Вси4ко Ще бъде на ред,Ще видиШ. Аз Джулия я преносих една седмица,до последно нямах и милиметър разкритие а после  вси4ко стана толкова бързо,4е нямаШе време за епидурал. Бебка се роди 3,550 ама се понася Hug Радвай се на последните си дни с тумба4ето,4е после идва голямото ти4ане покрай бебка  Wink

Сон4е,като тръгнеШ пак да правиШ торти4ки   chef и ако го няма Роберто свиркай насам,де,да дойдем да ти помогнем да не ходи зян материала. Wink  Нали за това са приятелите  Mr. Green

Пиколинке,айде сега ти си на ред.Кога ти е морфологи4ната ехография ?  Hug  bouquet

# 83
  • Мнения: 6 167
Ох!много писали!

Първо МИЛЕНА!!! ДЕВОЙКА! какво щастие. И ние си мечтаем за девойка  Hug
радвам се, че всичко е наред с бебето!
Ся чакам на Ани момченцето да разберем какво е Joy Joy Joy

Калка, извинявай, че забравих за това с подправките! От Беннет!!!! Струваше 10 или 20 евро не помня!

Даниелка, по-леко с покупките!

Деси, рецептата е като за винен кепаб горе долу:
запържваш мръвките ( телешко, аз използвах свинско) , дребни с малко олио , морковче, доматено пюре ( от това за спагетите), добавяш нарязано финокио, 1 дафинов лист ( ако обичате), заливаш и вариш бавно и на ниска температура.
При запържването или по-късно можеш да добавиш бяло вино.
Към края размиваш 1л. брашно в студена вода и добавяш. Ври още малко.
Това е. Подправки, каквито обичаш!

  chef

# 84
  • Мнения: 3 425
Честита Бимба(мома Лени  Crazy )!!!


Дессита бързо оздравяване  Flutter

Лека вечер от мен   bouquet

ПП Мерси Лени,макар че при нас тоз Беннет май го няма  newsm78

# 85
  • Мнения: 6 167
Честита Бимба(мома Лени  Crazy )!!!


Дессита бързо оздравяване  Flutter

Лека вечер от мен   bouquet

ПП Мерси Лени,макар че при нас тоз Беннет май го няма  newsm78



ми ще видя тук дали го има още и ще ти го пратя. колко му е

# 86
  • Мнения: 3 388
Пак за манджи иде реч тук  Crazy

Дирокова, ами значи вече няма да се притеснявам за тортите, може да си правя експерименти с нови рецепти всеки ден, а дегустатори дал форум  Mr. Green

Елуана, дано се чувстваш добре на новото работно място, а на бебето все ще му намерите мястото и времето   bouquet

За бебешката статистика, и ние на госпожица се надяваме  Flutter

Дани, приятна подготовка за Бг  Peace

Кала, почина ли си маме в банята  Wink

Аз много готвя с вино и понякога с бира, правя например едно супер пиле на тиган с бирра, ммм   chef

Мъжо звънна, че едва сега тръгва от Емилията .... ще стане сто часа, докато си дойде, уфффаа ...... а тя моята вечеря от 8 часа сутринта готова-мусака  Crazy имаме си и тортичка от снощи и за десерт нар и грозде- това меню от диетата ли беше  Crazy Mr. Green

Някой беше споменал, че в Милано имало бг ресторант ...  не че бил нещо кой знае какво ... ама все пак, наякой знае ли повече-име, адрес ... ?

# 87
  • Мнения: 3 425
Лени,Беннет при нас нямаSadЕгати у Форлито има,а тук не  #2gunfire То само в Северна България ги има  Close  Е,ся ще ми го пращаш...ще го преживея,докат не си го намеря Simple SmileА то пише ли някаква марка на него???Може пък по марката да го намеря....не мОЕ само вие да сте джиджени аахахахах

Сонита,какво е тва пиленце?Аз също готвя с вино и бира...много ни е вкусно  Crazy ! Починах си  и още как Joy  Joy  Joy ,но важното е,че мишлето спинка цял час и нещо без да кашля  Peace

Вива На Хомеопатията  Mr. Green

Лека   bouquet 

# 88
  • Мнения: 3 388
Кала, Беннет в  Северна България, а?  Mr. Green

Ако искаш ще ти кажа за пиленцето, пиле шарено, как да го направиш от бира опарено  Mr. Green   chef    bouquet Гонят ме май лудостите тази вечер  Crazy

# 89
  • Мнения: 6 167
Калче Беннет не е във Форли , а в едно село наблизо - Форлимпополи.
В Централна България,  Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт