Мами в Италия - Част 28

  • 13 091
  • 284
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 379
Аммм, а каква е тази толкова желана поставка за подправки newsm78
Може ли да метнете някоя снимка?

# 91
  • Мнения: 6 167
Аммм, а каква е тази толкова желана поставка за подправки newsm78
Може ли да метнете някоя снимка?

може, що да не може.. ето в дъното се вижда)) бих я нарекла обикновена, но истина е, че я няма навсякъде

# 92
  • Мнения: 3 388
Lennie, какви подправки има вътре, че е така неоткриваемо това нещо ... заинтригувахте ме сега ...

Аз похапвам Pane Carasau и малко parmiggiano, докато чакам мъжо и чашка Барбера пиемонтезе, в чест на новото ни попълнение  Wink

# 93
  • Мнения: 6 167
подправките ти си ги слагаш)))

# 94
  • Мнения: 3 388
Да, сега видях, че ставало дума за поставката, не за подправките вътре  Mr. Green

Добро утро, момичета и успешен ден на всички   bouquet

Тук е облачно, имам чувството, че всеки момент ще завали.

# 95
  • Мнения: 3 388
Питателна ирландска закуска  Wink



Италианско кафе



И много витаминчета за всички  Heart Eyes



Има ли още гладни?  Flutter

# 96
  • Мнения: 2 379
Добро утро!

Ммм, от филийките с домат и запечен кашкавал не отказвам!!!

А това ирландското... Как закусват така тия хора не знам?! Не е нормална тая работа!
Обаче е факт. В Лондон го видях с очите си Shocked
Даже това, което видях, беше поне двойно по-голямо като порция. Една планина от боб + една планина от наденици и едни парчета пържен бекон, големи колкото пържоли!
И това е закускааааа ooooh!

# 97
  • Мнения: 2 804
Добро утро и от мен !
Утре сме до Болоня , а след 2-4 дни в Рим и до 7 дни сме в БГ .
Брей не останало време за нищо !
Сонита ,аз си взех само от кафето друго не ми се полага !
В момента съм на диета и има резултат за което съм много доволна .
Лек ден !  bouquet

# 98
  • Мнения: 3 388
И аз това им се чудя. Боб, разни наденици мазни от сутринта! Аз съм яла в Лондон и в Брюксел на този принцип за беда на диджестионето ми  Laughing 
На фона на бисквитите с чай, нутелла, конфитюр, които яде моя мъж на закуска, моите сандвичи и припечени филии му се струват странни, а какво остава за закуска алла ирландезе! Макар често пъти и аз да закусвам така, но вместо чай вземам кафе латте. Междудругото, моят съпруг има един колега, който е женен за ирландка, трябва да взема да го питам как закусва жена му  Mr. Green

# 99
  • Мнения: 2 804
Наистина  е бая калорична тая закуска !
Но моя баща закусва с триеница и то 1 тава та не се учудвам на количеството .
Пък и шкембе чорба за закуска е странно , но и с това се е закусвало докато майка я е нямало у дома .

# 100
  • Мнения: 26
Добро утро и от мен  Wink. Днес просто нямам време да се обърна даже. Много ме Юркат  Tired. А вън е едно такова сънливо време. Само да се метнеШ в леглото и да спиШ, да спиШ. Много съм развълнувана, заЩото след около месец си отивам в България  Peace. Ще си изкарам нова година както трябва, не някакви тука италиански ве4ери и глупости та да заспи6 на масата  Laughing. Ех, нямам търпение.
Лек ден на вси4ки Simple Smile

# 101
  • Мнения: 2 804
Елуана , от кой град си в БГ ?

# 102
  • Мнения: 26
Дани, от Разград съм.

# 103
  • Мнения: 3 388
Елуана, а на съпруга ти харесва ли му как се празнува Нова Година и Коледа в Бг?

Ние досега сме празнували само в Италия.

# 104
  • Мнения: 26
Той е бил 2 пъти в България по Нова година. Много му хареса. Бяхме с приятели след 24 4аса и дивяхме до зори. Остана много у4уден как можело толкова да викаме, съседите Щели да викнат полиция  Crazy. После удари 2 бири4ки и хи4 не му пукаШе ве4е  Laughing. А аз се изразих така малко твърди4ко за италианските нови години, заЩото (само на една съм присъствала) като наближи полуноЩ (след един тон храна) се яде грозде  и после масата се прибира. Е какво е това? След това играят на лото и разни други семейни игри. То вместо да му ударят по една ракийка и да играят масата, те ми заиграли на лото  Shocked. Ох, много ми е патриоти4но днес  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт