Бременност, бременни - бързи въпроси и отговори - тема 75

  • 32 070
  • 773
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 39
Чай,мед…парацетамол. Бързо възтановяване .

# 61
  • Мнения: 422
На бременността 😁 Всякакви болежки са нормални, особено с напредването на бременността. Обсъдете с лекаря, но най-вероятно не е нищо притеснително.
Аз съм в 11 г.с. не си представям какво ще е по-нататък. Grinning аз по принцип си имам болки в кръста, сигурно в напреднала бременност ще е неприятно Confused

# 62
  • Мнения: 629
Момичета по време на кърмене какви лекарства може да се приемат. Не се муствам добре отпаднало ми е.

https://www.e-lactancia.org/ в този сайт може да провериш разрешените медикаменти.

# 63
  • Мнения: 546
Момичета по време на кърмене какви лекарства може да се приемат. Не се муствам добре отпаднало ми е.

Консултирайте се с лекар! Тук е форум, не се изписват лекарства, още повече по време на пандемия!

# 64
  • Мнения: 868
Здравейте, бременна съм в 11гс и имам изследвания със следните резултати.
Хемоглобин 123 
Желязо 8.4 от реф.ст 6 до 26.
Трябва ли да приемам нещо за желязото или ми стигат комбинираните витамини за бременни.

# 65
  • Мнения: 184
Много добре знам, че е форум и не исксм да ми изписвате лекарства.

# 66
  • Мнения: 546
Много добре знам, че е форум и не исксм да ми изписвате лекарства.

Ами точно това питате… “какви лекарства могат да се приемат”
Могат да се приемат много лекарства съвместими с кърменето, но за тази цел се свързвате с лекар, той ви назначава лечение и след като имате предписани медикаменти, може да попитате тук в темата за кърмене дали са ок, както и да проверите сама във въпросния сайт e-lactancia

Всеки тук може да ви напише каквото си поиска и вие ще отидете да си купите въпросното лекарство ли? Плюс това никой не е запознат със състоянието ви…
Това е тема за бременни и не е редно да се пише кой какви лекарства да пие.

# 67
  • Мнения: 1 025
Момичета, защо когато съм примерно 10г.с+3 дни, АГ смята за 11г.с, имам 2 приложения и те са със сходно разминаване.

# 68
  • Мнения: 4 856
Защото 10+3 е 10 седмица и три дни, тоест започнала 11.

# 69
  • Мнения: X
Защото се гледа седмицата, която тече в момента. Неслучайно се казва "в" коя седмица си.

# 70
  • Мнения: 1 460
Здравейте момичета, налага ми се да си взема сама вагинален секрет понеже имам бяло/кремаво Течение и съм притеснена искам да кажат дали от нормалното или има нещо. Проблема е че незнам докъде мога да вкарам клечката. В Интернет не мога да намеря информация на колко см е шийката. Не искам да я закачам, защото ме е страх да не направя друга беля. Знае ли някоя от вас на колко см е горе долу Disappointed
Благодаря

# 71
  • Мнения: 39
Ами,няма да “бъркаш “ на дълбоко. Не е необходимо,щом е само за вагинален секрет.

Последна редакция: пт, 11 фев 2022, 10:51 от Galina86

# 72
  • Мнения: 1 460
Това обмислях и аз. Да има от секрета, пък ако ще и от входа е... Но не знаех дали ще е достатъчно. Благодаря за отговора. Така ще е пък каквото стане, ако не им е достатъчно пак ще се боря за ново изследване Simple Smile

# 73
  • Мнения: 2 843
Това обмислях и аз. Да има от секрета, пък ако ще и от входа е... Но не знаех дали ще е достатъчно. Благодаря за отговора. Така ще е пък каквото стане, ако не им е достатъчно пак ще се боря за ново изследване Simple Smile
Magic взема се от входа на влагалището,не да бъркаш навътре!

# 74
  • Мнения: 98
Момичета ,в 22-ра седмица ми казаха през два дни 43 мм и 36 мм шийка ?? До сега беше около 40-41 винаги ,при вас как върви дължината ?

Общи условия

Активация на акаунт