Била, Метро, Фантастико, Хит, Т-маркет и др. - Тема 13

  • 69 253
  • 853
  •   1
Отговори
# 825
  • Пловдив
  • Мнения: 40 844
Момичета, ако има някоя добра душа със свободни точки и е от Пловдив, да ми драсне! Simple Smile
Благодаря!

# 826
  • Мнения: 35 147
Още утре мога да ти пратя по пощата моите!
Тъй, що ми беше да ви слушам ? Отидох до Билла аз. Вярно, много намалени перилни неща има, но на мен килера ми е пълен, та не взех. Обаче... Взех ей тази камера за 10 лв. И един пулверизатор за 1.90 лв Wink

# 827
  • Пловдив
  • Мнения: 40 844
Пийк, мерси! Звънчето се отзова...само остава да намеря и ножове в магазина Simple Smile

# 828
  • Мнения: 193
До скоро работех в Билла и никога не сме отказвали въпросните гаранции, случвало се е да има опашка не по наша вина, примерно като има трима души на смяна,няма как да отворим 5каси. Също така, когато в този момент управител/заместник е на каса, няма как да отиде до касиерното и да зареже опашката, за за даде ваучер за 1лв. Вина затова имат наистина некадърните регионални, заради които се пести от персонал и ресурси. Билла спрямо например лидл има много хубави промоции, стига да има кой да ги зареди. Също не виждам какво общо има ковид, който вече не е на ,,мода", за да е оправдание за неспазване на въпросните гаранции. Случвало се в да сме главен касиер със зам-управител сами вечер. Как няма да има опашки и изнервени клиенти с право. Не разбират,че оборот става с доволни клиенти и зареден и чист магазин.

Последна редакция: вт, 04 окт 2022, 14:59 от Eleonora95

# 829
  • Пловдив
  • Мнения: 1 569
Сега видях ножовете, и се ентусиазирах, а не са ми давали никакви точки като пазарувам. Ако занеса касови бележки дали ще ми дадат наведнъж 5 точици Simple Smile

# 830
  • София
  • Мнения: 22 907
Вчера купих течен перилен препарат Ленор за 5.49лв., с 50% отстъпка. Попитах касиерката за различните цени на намалени продукти в различни филиали на Била. Тя ми обясни, че е възможно Ленор да е бил на цена 2.49лв., защото във филиала е имало доста налични бройки, правили са няколко пъти намаление, за са стигнат до 2.49лв.

# 831
  • Мнения: 193
Сега видях ножовете, и се ентусиазирах, а не са ми давали никакви точки като пазарувам. Ако занеса касови бележки дали ще ми дадат наведнъж 5 точици Simple Smile
Зависи дали касиерката е в настроение,  ппц се маркират на сметката, но аз никога не съм броила дали давам точна бройка, раздавах щедро, особено ако кажат,че събират.
Може директно да помолите за точки, даже без бележките.

# 832
  • софия
  • Мнения: 25 648
Сега видях ножовете, и се ентусиазирах, а не са ми давали никакви точки като пазарувам. Ако занеса касови бележки дали ще ми дадат наведнъж 5 точици Simple Smile
Зависи дали касиерката е в настроение,  ппц се маркират на сметката, но аз никога не съм броила дали давам точна бройка, раздавах щедро, особено ако кажат,че събират.
Може директно да помолите за точки, даже без бележките.
Твоя колежка веднъж ми отказа като помолих. Беше в ПОстроение. Но друга, като видя, че купувам, ми даде сигурно 20 наведнъж Simple Smile

# 833
  • Мнения: 35 147
Да. Дават много, само си поискай

# 834
  • Пловдив
  • Мнения: 1 569
Благодаря за коментарите!
То и аз близките дни ще пазарувам пак. Ще помоля мило и ще видим резултата.

# 835
  • Русе
  • Мнения: 7 072
Пийк,ти откъде взе намалените стоки? На центъра нищо няма. Прах за цветно исках аз, но беше само Персил и само 25% намален. След като зимата си изсветлих една камара тъмни дрехи с Персил за цветно, не ща и да го чуя вече.

# 836
  • Мнения: 35 147
Била Гарата. Аз основно там пазарувам. До вкъщи е Била на Бозвели , но като вляза с количката вътре и полудявам. Не можеш да се разминеш

# 837
  • Русе
  • Мнения: 7 072
Била Гарата. Аз основно там пазарувам. До вкъщи е Била на Бозвели , но като вляза с количката вътре и полудявам. Не можеш да се разминеш
В петък на път за село трябва да навия ММ да минем оттам. Дано до тогава е останало нещо. На Билла Възраждане се съмнявам да има намаления. Нали скоро го ремонтираха, едва ли има залежала стока.

# 838
  • Мнения: 4 060
И аз си изсветлих сумати дрехи с Персил и не съм купувала от поне 3-4 години от него, ако не и повече. Съсипа ми дрехи които бяха скъпи, но и наистина харесвах и исках да нося.
В нашата Била също имаше намалени препарати и взех Первол за черно пране 1930 мл или 32 пранета. Не съм сигурна от колко е намален, аз го взех за 8.99, но вчера вчера същия го видях в ДМ за 9.99 и ми стана малко тъпо. Имам тази седмица отстъпка от 15% и не е проблема за 50те стотинки, а че има такава разлика в цената. Това не ми се случва за първи път. В ДМ много препарати са на наистина ниски цени от супермаркетите
И само да се доизкажа за Била, много обичам да пазарувам в тях. Топлата витрина не ми харесва, но мога да кажа че често имат добри промоции и все оше държат добър асортимент. Само там и във Фантастико мога да намеря млякото на ЕлБи, а много обичам да го купувам.
И отстъпките за уикенда - 25% мисля че са адекватни. Като цяло съм много щастлива че до мен близко има Била и мога да я посещавам редовно Simple Smile

Последна редакция: ср, 05 окт 2022, 08:29 от Lale_Lili

# 839
  • софия
  • Мнения: 25 648
Днес е последен ден промоция на бяло грозде "Италия" в Била. Наистина е много вкусно - сладко, почти няма семки и ароматно. Това е най-вкусното грозде, което ям тази година. Ако видите и обичате, препоръчвам и аз.
Скрит текст:

Малко е в 6 без 5, но и авокадото е хубаво като узрее. Сладко, вкусно.

Последна редакция: ср, 05 окт 2022, 14:01 от zvаnchе

Общи условия

Активация на акаунт