Била, Метро, Фантастико, Хит, Т-маркет и др. - Тема 13

  • 69 173
  • 853
  •   1
Отговори
# 840
  • Мнения: 730
Кои салфетки от Билла бихте препоръчали? Вкъщи се харчат доста и ми трябват хубави меки, бели, евтини, може и еднопластови да са.

# 841
  • София
  • Мнения: 22 771
Купих от гроздето без семки от Била - не ми хареса. Меко, имаше в някои зрънца семки. Сладко беше, но от другия сорт с по-дребни, продълговати зърна много повече ми хареса. Хрупкаво,  сладко. Обожавам го!

# 842
  • Sofia
  • Мнения: 26 388
Купих я преди 2-3седмици от Била на цена 9лв./16бр.

В т-маркет тази седмица 🤨

# 843
  • Мнения: 27 571
А цената в случая не е ли за 2 опаковки по 16 броя? Не че искам да защитавам точно "любимия" ми Т-маркет...🙂

# 844
  • Sofia
  • Мнения: 26 388
Да,вярно 👍 ,но аз загледах “редовната” 😁

# 845
  • София
  • Мнения: 22 771
За феновете на сапун Dove - в Била са 1.39лв.

# 846
  • Мнения: 284
Не пазарувам много от Била, но като разгледах брошурата видях, че шоколади те Линд са намалени, а отделно за днес намаление на всички шоколади. Това означава ли, че на касата ще хване и двете намаления? 🤔

# 847
  • София
  • Мнения: 5 146
Не 🙂

# 848
  • Мнения: 192
Не пазарувам много от Била, но като разгледах брошурата видях, че шоколади те Линд са намалени, а отделно за днес намаление на всички шоколади. Това означава ли, че на касата ще хване и двете намаления? 🤔
Отдолу като допълнителен текст на брошурата пише,че не важи за продукти клевър и продукти от обичайните седмични промоции или други намаления. Но реално пак от всички стокови групи през уикенда, всеки артикул е намален по един или друг начин. Консервираните продукти също са намалени, както и вафлите и всичката целулоза с 25% с Билла карта. Това е много хубава идея с тези промоции от петък до неделя, в никоя друга верига няма подобна идея или поне аз не знам.
Да знаете, че отстъпката на касата не излиза, но на касовия бон я пише най-отдолу, да не се учудите. 😊

# 849
  • София
  • Мнения: 9 926
В тези магазини (и Лили) продават ли само моп - синя гъба, без сгъване и на каква цена? Трябват ми поне 2.
Има ли в момента намалени цял комплект някъде?

# 850
  • Мнения: 22
Здравейте, в някой от магазините на Била около вас да сте забелязали да са останали ножове за месо? Аз минах през 4-5 и никъде нямаше. За съжаление, доста бавно събирах точките, защото в Билата до нас бяха доста стриктни с даването им

# 851
  • София
  • Мнения: 957
Вчера бях в Била в The Mall, а днес сутринта в Младост 1а.
В една от двете видях ножове, но не съм сигурна в коя беше.

# 852
  • Мнения: 35 968
Моля някой да пусне нова тема.

# 853
  • Бургас
  • Мнения: 16 172
Заповядайте в новата тема! https://m.bg-mamma.com/?topic=1489024

Общи условия

Активация на акаунт