Студенти в Нидерландия - 12

  • 67 158
  • 765
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 349
Препоръка за Ротердам, моля

# 646
  • Мнения: 1 507
Аз продължавам да издирвам за Айндховен ... агенция, сайт, които да работят на принципа на по-рано регистриран, по-голяма вероятност да се класираш. Сега, когато съм в myhousingmaastriht  вече 11.5 месеца, се класирам за повечето housing cirporation (условно, защото не буквам, за да не заема мястото на някой с по-рана регистрация), но на места съм дори първа, а на други, в топ 5 ...
Пак да повторя идеята ми е да купя абонамент в агенция в Айндховен, за да трупам годинки докато дойде време да резервирм. Идеи? Преглеждам ги една по една ... ама не ми издържат нервите нещо.

# 647
  • Мнения: 2 190
Аз продължавам да издирвам за Айндховен ... агенция, сайт, които да работят на принципа на по-рано регистриран, по-голяма вероятност да се класираш. Сега, когато съм в myhousingmaastriht  вече 11.5 месеца, се класирам за повечето housing cirporation (условно, защото не буквам, за да не заема мястото на някой с по-рана регистрация), но на места съм дори първа, а на други, в топ 5 ...
Пак да повторя идеята ми е да купя абонамент в агенция в Айндховен, за да трупам годинки докато дойде време да резервирм. Идеи? Преглеждам ги една по една ... ама не ми издържат нервите нещо.

Отне ми 2 минути в Google - търсене с "eindhoven housing corporation" и преглед кое не е агенция>

Vestide при това е безплатно, регистрация за всеки над 15 г. и по-стари регистрации са с предимство.

https://vestide.nl/en/alles-over-huren/finding-a-room/subscribin … or-accommodation/

# 648
  • Мнения: 52
Здравейте отново, аз пак да попитам ако някой може да помогне за квартира в Арнхем...Благодаря.

# 649
  • София
  • Мнения: 197
Здравейте, знаете ли колко време отнема издаването на справката за доходи на родителите от НАП?

# 650
  • Мнения: 31
Здравейте, знаете ли колко време отнема издаването на справката за доходи на родителите от НАП?

Една седмица. Подадох заявление  миналия петък, казаха този петък да отида да си  взема справката.

# 651
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 353
Аз продължавам да издирвам за Айндховен ... агенция, сайт, които да работят на принципа на по-рано регистриран, по-голяма вероятност да се класираш. Сега, когато съм в myhousingmaastriht  вече 11.5 месеца, се класирам за повечето housing cirporation (условно, защото не буквам, за да не заема мястото на някой с по-рана регистрация), но на места съм дори първа, а на други, в топ 5 ...
Пак да повторя идеята ми е да купя абонамент в агенция в Айндховен, за да трупам годинки докато дойде време да резервирм. Идеи? Преглеждам ги една по една ... ама не ми издържат нервите нещо.
Здравейте, удобно ли ще е да Ви пиша ЛС, става въпрос за поста, който съм цитирала?

# 652
  • пловдив
  • Мнения: 25
Здравейте, от Камернет и аз не съм доволна.
Знаете ли Rentola дали дали е ок, искат абонамент 1 евро за седмица.
Просто незнам как да търсим вече за Айндховен става въпрос
Децата са ходили на място във Френдли Хаузинг и пак нищо

# 653
  • Мнения: 35
Здравейте,
Моля, споделете надеждни /читави, изпитани/ агенции за квартири в Ротердам и в Амстердам. Искам да направя абонамент.

Последна редакция: ср, 08 юни 2022, 13:36 от Teen4e

# 654
  • Мнения: 1
Здравейте,
дъщеря ми е приета в Fontis в Айндховен. Естествено и ние търсим квартира. По публикациите разбирам, че това е доста трудно начинание но надявам се, че е възможно. Ако някой може да предложи квартира или познава някой, който си търси съквартирантка, моля да ми пише.

# 655
  • Мнения: 508
Здравейте! Какво мислите за студио на 25 км от университета? Не е ли много далече и тегаво всеки ден да се пътува? Но пък като гледам какъв зор е с тези квартири... За Айндховен става въпрос.

# 656
  • Мнения: 329
Здравейте! Какво мислите за студио на 25 км от университета? Не е ли много далече и тегаво всеки ден да се пътува? Но пък като гледам какъв зор е с тези квартири... За Айндховен става въпрос.
Ние какво мислим едва ли е от значение. По-скоро детето да си прецени, защото съм чувала от децата и ЗА, и ПРОТИВ. Сега е топло и приятно времето, но във влажните и студени месеци пътуването е тежко. Друг акцент е дали планира да работи и дали това би било препятствие за организацията на времето. Разходът за транспорт, също, не е пренебрежимо малък, а и колело във влака не винаги е възможно. Влаковете са чудесни, точни и удобни, но.....всеки трябва да претегли.

# 657
  • Мнения: 1 419
Ако няма да работи, а ще ползва градски транспорт/влакове, разходът е сериозен - карта извън час пик е 108 евро, за всички часове 362 евро на месец. Ако ще ползва друг вид - на разстояние и на ден, пак го сметнете приблизително и вижте дали е ок. Ако няма друга алтернатива - по-добре да се жертва тази сума за транспорт, но да има квартира. Въпрос на сметка е.
Ако ще пътува с колело - вижте колко е като време и дали ще има желание да го пътува при всякакви метеорологични условия (евентуално понякога с влак).

# 658
  • Мнения: 90
Здравейте! Какво мислите за студио на 25 км от университета? Не е ли много далече и тегаво всеки ден да се пътува? Но пък като гледам какъв зор е с тези квартири... За Айндховен става въпрос.
Квартирата на моят син е на около 10 км от университета. Омръзна му да върти педалите във вятър, дъжд. Направо не иска да види вече колело. Но той по принцип не е бил фен на карането на велосипед, още от малък е така. Нека детето да си прецени силите, защото ще се налага да кара във всякакво време. Но както са писали и преди мен, ако няма друга алтернатива, по-добре далечна квартира, отколкото никаква.

# 659
  • Мнения: 1 083
Здравейте, мами.
Щерката най-накрая е уредила оглед на квартира в Грьонинген, но за съжаление няма кой да отиде.
Ще бъда много благодарна, ако някое дете в Грьонинген се навие да отиде на огледа от наше име.
Ще почерпим. Огледът е на 10.06 от 15.00 часа. Благодаря предварително.

Общи условия

Активация на акаунт