Смешки от форума 38

  • 83 790
  • 735
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 6 203
Важното е да се учи с ледчета Wink

# 46
  • Мнения: 18 740
Важното е да ви издържат нервите.

# 47
  • Мнения: 1 489
Или нервите ми са здрави, или детето добричко и схватливо, защото учим с кафе/чай. Не съм посягала към по- силно.

# 48
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 270
чакай да стане 4 клас, после 7... Wink особено 7 клас

# 49
  • Мнения: 39 577
Или нервите ми са здрави, или детето добричко и схватливо, защото учим с кафе/чай. Не съм посягала към по- силно.
Хвала на таквиз майки.

# 50
  • Мнения: 5 234
Или нервите ми са здрави, или детето добричко и схватливо, защото учим с кафе/чай. Не съм посягала към по- силно.
Най-вероятно е малко. Изчакай, не се заричай. Wink

# 51
  • Мнения: 679
А един еднорог завиваше шоколада с целофан....Yum

# 52
  • Мнения: 9 050
Който има седмокласник и не пие алкохол, значи не участва пълноценно в учебния процес 😝

# 53
  • Мнения: 1 866
Да бе да, аз още миналата година почнах алкохола, не ми се мисли по нататък. Тук 4ти клас е много важен, тогава ще пия сигурно от сутринта. А е те първа 2ри клас


Цитат
Здравейте,  смятате ли за нормално във форума да има теми за магии, врачки, баячки, гледане на кафе и карти и подобни. Аз мисля, че такива трябва да бъдат изтривани. Бях потресена като попаднах на тях. Как кореспондират с името - БГ Мама ?

Последна редакция: чт, 17 фев 2022, 21:33 от Kaya

# 54
  • Мнения: 12 238
Един седми клас минах, след това кандидат студентска кампания. Сега имам три години, за да намеря сили за още един път в седми. По нови правила. Дано този път не прекрача границата.

# 55
  • Сф
  • Мнения: 10 741
Цитат
Сутринта го питам моя мъж (да си сверя часовника тук с форума):"ако спреш да ме обичаш, аз с какво мога да те задържа?"
Той ми вика:"О, ти точно с нищо. Добре, че те обичам, че нито можеш да готвиш, нито ме гледаш, нито се грижиш за мен, нито си разбрана и добра, нито пари носиш"

# 56
  • София
  • Мнения: 11 532
Joy

Хахаххаха колко е искрен Joy Сладур

# 57
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 270
жив ли е още?

# 58
  • Сф
  • Мнения: 10 741
Да, да, разбира се. Предполагам. Като се има предвид, че темата е 'Кои жени задържат мъжете" и се въздига в култ вечната любов едва ли не, това е по- скоро патетичен пост! Какво се огледа в битовизмите Добри ..ох , не мога ..JoyJoyJoyStuck Out Tongue Winking Eye
ето, появи се и отговор вече
Цитат

Абе аз ли нещо съм бъгната, ама това би ме обидило супер много ако ми го кажат
Отдъхнах си ..Joy

Последна редакция: пт, 18 фев 2022, 11:08 от PureLove

# 59
  • Мнения: 1 489
Или нервите ми са здрави, или детето добричко и схватливо, защото учим с кафе/чай. Не съм посягала към по- силно.
Най-вероятно е малко. Изчакай, не се заричай. Wink

Малко е- 2- ри клас.

Общи условия

Активация на акаунт