Секс по график

  • 14 320
  • 276
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 12 922
Ммне, нали само прятелят й прави каквото му е приятно, а тя се старае да се промени. Повечето жени из бе ге мама се стараят да променят другия. Като гледам, нито едните, нито другите успяват.

# 256
  • Мнения: 6 833
Абе нищо не пречи да експериментират с някакви неща. Единия да предложи нещо, другия друго и така. Хем разнообразие да има. Но ПРЕДИ това трябва да изградят доверие. А доверието не става с "полага ми се, пък, щот съм мъж", а с уважение и отношение.

# 257
  • Мнения: 6 184
Ама вижте сега ... той си я е олигавял от началото, пък тя си е мълчала в чест на тик-така. Съответно той си е помислил, че чак пък толкова неприятно явно не ѝ е. После са дошли оплакванията и напоителните разговори, които мъжете по-принцип страшно много харесват и слушат с интерес. Обаче след първото впечатление, трудно се възприема второ. Капризи някви ....
Айде готова ми е книгата за печат.

# 258
  • Мнения: X
Като млада ми се е случвало веднъж да прекратя връзка,защото секса не ми харесваше.

# 259
  • Мнения: 7 539
Само веднъж? Значи си късметлиийка

# 260
  • Мнения: 1
Ах, тези хлапета са ми най-любими ... Хем не знае как се прави, хем настоява да е през час. Също като плъзналите да отговарят колко малко било.
Жена, след хубав секс, няма потребност от посредствен всеки ден.
много си права ама много

# 261
  • Мнения: 5 350
Нейните сълзи от незачитане идват, от неслушаемост и обида.
Това мисля, че е ясно за всички тук. И е по-лошо и по-нараняващо от евентуална физическа болка. Тя, ако имаше самоуважение и ако не се беше фиксирала в идеята, че уж е престаряла, нямаше да търпи такова отношение.

# 262
  • СИ
  • Мнения: 4 403

Изобщо не съм съгласна с теб, една жена може да не е правила някои неща с теб, но със следващия, може да се изненада и от себе си.
Дори да й харесва, но това пак зависи от мъжа, срещу нея.


Аз пък защо си мисля, че и със следващия е същото, че може и по-лошо, а...?! Можела да се изненада, ама и тя си знае, че няма да се случи... Защото мъжът срещу нея, нали тя си го избира?

# 263
  • София
  • Мнения: 13 007
И преди съм я разказвала тая история, ама пак ще я спомена. Един познат. Женен, с деца. В началото бая време гонил жената да я навие. Сексът вял, накрая никакъв. По негови думи, имал чувството, че я изнасилва. Накрая се развели. Ама нали деца, та се виждат покрай тях. Един ден й гепил телефона. Чат с мъжа, с когото имала връзка след развода им. Направо се изчервил като чел какви ги правят. Явно можела жената, и то какво, просто не с него. Тъжното е, че той още се надяваше и търсеше вариант да я придума обратно. Не зацепват някои мъже и това е.

# 264
  • СИ
  • Мнения: 4 403
И преди съм я разказвала тая история, ама пак ще я спомена. Един познат. Женен, с деца. В началото бая време гонил жената да я навие. Сексът вял, накрая никакъв. По негови думи, имал чувството, че я изнасилва. Накрая се развели. Ама нали деца, та се виждат покрай тях. Един ден й гепил телефона. Чат с мъжа, с когото имала връзка след развода им. Направо се изчервил като чел какви ги правят. Явно можела жената, и то какво, просто не с него. Тъжното е, че той още се надяваше и търсеше вариант да я придума обратно. Не зацепват някои мъже и това е.

Тоя пък и той...! Тръгнал да гони влака. Като няма секс в началото, то и после няма. Това е азбучна истина. Ползвали са го за осеменител и за плащане на издръжка. И аз познавам такъв.

# 265
  • София
  • Мнения: 13 007
И аз това му викам... ама така е като зор да се бута там, където не е желан. Някои като ги цанят за такива, поне ги залъгват известно време с много секс.

# 266
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Аз научих, че някои мъже имат сексуални връзки с часовници, а други жени се омъжват за влакове. Извратеняци всякакви.

Sweat Smile Sweat Smile Sweat Smile

Изпитах състрадание към авторката и в същото време недоумение защо не се измъкне сама от тази вече травмираща я връзка. Няма да е лесно, но по-добре да я прекрати още сега, отколкото с години взаимно да се измъчват! ... Възможно е той да не се чувства изобщо измъчен, а просто да е гаден манипулатор, но кой знае? Ако влезе и напише неговата версия, може групово да започнем на него да съчувстваме. Затова като има чак такова огромно несъответствие и неудовлетвореност, по-добрият изход е раздялата. Лично според мен де. Аз не бих седяла в такова взаимоотношение повече, при така описани от авторката условия. По същия начин не бих стояла и във връзка, в която ми е недостатъчен сексът и ми се отказват системно важни за мен неща. Съществува т.нар. сексуална несъвместимост, мисля, че в този случай има такава.

# 267
  • Мнения: 6 272
Ми то си е мъка, примерно някой като мен с развинтена фантазия и много силна сексуалност, пък тя иска 2 пъти в седмицата само вагинален в 2-3 пози.... Всъщност като стана дума се сетих за бившата ми, супер мацка си беше, ама не беше много по секса. Направо ми се беше отщяло накрая на връзката ни, а тогава на 25 бях като машина. Така че си трябва сексуална съвместимост, не става тя да приема всичко различно от стандартното за извратено, насилие и нам си кво си (справка назад в темата), пък на тебе фантазията ти да работи в същото време. В един момент води до тотална щета в сексуалния живот, съответно и на връзката.

# 268
  • Мнения: 8 020
може да не е била много по секса с теб...или?

# 269
  • Мнения: 6 272
Ми не знам, до колкото знам май и при следващите резултата не е бил по-различен. Честно казано не ме и интересува особено много някой успял ли е или не.

Общи условия

Активация на акаунт