Секс по график

  • 14 324
  • 276
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 35 325
Удриии, бай Филипе, таа мачка не е наш’та! Joy

Красимире, страшен тупа̀н си.

# 61
  • Мнения: X
Удриии, бай Филипе, таа мачка не е наш’та! Joy

Красимире, страшен тупа̀н си.


Нали знаеш лафа за чуждата кола и жена?

# 62
  • София
  • Мнения: 38 985
Абсолютен тупан.
Абе как секс всеки ден? Тия хора не се ли протъркват?

# 63
  • Мнения: 12 452
rf22, на нея може да ѝ се прииска и по-често, ако ѝ харесва секса, ма като знае, че ще прави нещо, дето не ще да го прави, и на 22 и на 16, и на 40 все ще гледа да сведе секса до минимум.

Краси, независимо, че си страшен хейтър и имаш познания нула относно жените, ще бъда благородна и ще споделя с теб, че предразполагането не се свежда до масаж на петичките, ароматни свещи и розови листета по леглото.
Когато мъжът те обича, уважава, зачита, интересува се от теб, добър е с теб, показва ти, че те харесва физически и правенето на секс именно с теб е удоволствие за него, когато иска да те види доволна след секса, жената си е предразположена 24/7.
Когато подхождаш с - аз съм мъж, сексът ми се полага и не ми ли дадеш, имам право да си го търся навън, и един път седмично ще ти е много. Пък си го търси където искаш.

# 64
  • Мнения: 3 740
Отношението на мъжа към жената си проличава най-вече в леглото. През останалото време може да ти хвърля прах в очите, но в леглото истината лъсва – дали и доколко го е грижа за теб.

 Същото валидно ли е и за жените?

# 65
  • София
  • Мнения: 35 325
Валидно е.

# 66
  • Мнения: 12 452
Аз бих казала, че по секса си личи какви са отношенията на партньорите в една двойка.

# 67
  • Мнения: 6 272
Предразполага! Я пак? Няма такова нещо независимо, че се налага като причина. И точно какво означава предполагаемото предразполагане? И да ви светна, че това което се отказва в къщи се полага по право на всеки един извън семейното ложе.

Пич, май нищо не знаеш за жените. То не че има мъж да знае всичко за тях, ма ти си хептен зян. С тоя начин на мислене нормално да ти отказват, и недей сравнява коврите с тая, с която си лягаш всяка вечер. Чужда п..ка кокали няма, ама дори и там си трябва подход, не хептен хамалската.
Сещам се навремето имах един работник, малко не беше наред с главата, ама като цяло кротък. Базикаха го много, че хванал си няква жена и още след първата нощ тя избягала. Разправяла - извади един х... като бирена бутилка от половин литър и цяла нощ като див нерез....
Та и тук така.

# 68
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 182
Краси, даааа, вече съвсем се навързаха нещата. Че и дъщеря имаш, и на нея така си щял да ги обясниш.... Не се иска огромно усилие да схванеш, че изначално бъркаш. Или се иска?! Или някои като теб и като гаджето на авторката, дето около вас се върти земята, никога няма да разберат колкото и да им говориш.
Жена ти се е отървала.
Авторке, хубаво чети, много полезна се оказва темата!

# 69
  • София
  • Мнения: 35 325
Обаче му се полага, полага му се, бе Joy

# 70
  • Мнения: 8 020
оставете го човека да си мечтае..

# 71
  • Мнения: 25 849
Същото валидно ли е и за жените?

Не. Те обикновено си изразяват любовта чрез обгрижване на Милото, което в един момент се оказва нож с две остриета. Мусаката vs секса.
Което пък развързва ръцете на мъжете и им позволява спокойно да търсят мусака вкъщи и секс навън.
Досега не съм чула някой мъж да е доволен от секса вкъщи и да потърси мусака навън. Е, освен при мама, ама то не се брои.

ПП Колкото повече чета такива теми, толкова повече се затвърждава убеждението ми, че всички проблеми на мъжете идват от тяхната недоклатеност. Хем им се искат анални ласки, хем не смеят да си признаят, хем и хвърлят вината за неудовлетвореността си на жените до тях.
Дами, вземете се в ръце и се погрижете за редовните масажи на простата на любимите ви мъже. За тяхно и ваше добро е.

Последна редакция: вт, 08 фев 2022, 19:08 от Как' Сийка

# 72
  • Мнения: 6 184
Не се иска огромно усилие да схванеш, че изначално бъркаш.
Той не бърка. Той винаги е прав. Всички останали са сбъркани. Затова усилия не се полагат. Що да се мори, нали си го каза ... измислили са простит....ките.

# 73
  • София
  • Мнения: 4 369



Абе, каквото е - не е ок да я кара да го прави, щом не иска. Сексът е сливане и доставяне на удоволствие и за двамата партньори. Ако единият не се чувства ок, няма как да се случи.
Ако ще и петима да бъдат - щом са доволни всички е о.к.
Ако ще да се бият - щом са доволни всички е ок.
Ако ще да са нежни, груби, отпред, отзад, отстрани - щом са доволни всички е ок.
Това е простото правило.
Ако сексът ще поражда емоции у единия, "Ох, пак ли трябва да правя това", значи нещо не е наред.

Едит: А, и още нещо - ако сексът поражда емоции, каквито трябва, няма да е 2 пъти седмично и няма единият да пуска тема "Ох, не искам,  много ми е", а по-скоро "Нямам търпение да дойде".

Последна редакция: вт, 08 фев 2022, 19:14 от Светулчица

# 74
  • Мнения: 18 383
Кой е изненадан, че един млад мъж иска от връзката си най-вече секс? Той бил мил и грижовен, ама искал секс. Да де. Той дава първото, насреща иска второто. Ако някой не го устройва "сделката", има и други опции за партньори с по-подхождащ му темперамент.

Общи условия

Активация на акаунт