Enterococcus Faecalis

  • 6 899
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 36
Почвам това лечение което написах горе с антибиотика купих пробиотик който вие препоръчахте ..дано подейства



Тъкмо погледнах и са ми излязла стерилната урина..там също са намерени Ентерококи фекалис…и нищо друго но..какво правят таммм Simple Smile

Последна редакция: пт, 11 фев 2022, 00:17 от Bibi422

# 16
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 107
Помислете за някакво биде, има такива които се монтират на самата седалка на тоалетната чиния.

# 17
  • Мнения: 4
Биби,
Виждам, че ти е излязал резултата от микробиологията.
Ето че има очевидна причина за оплакванията, защото Ентерококите са много гадни и упорити бактерии... и това съм имала и се влачих с месеци без да мога да се излекувам. Аз нямах зачервяване, но бях с ужасно парене и сърбеж, нямах никакво течение, но пък имах симптоми на цистит. Пих АБ без никакъв резултат и накрая се оправих само с локално лечение с глобули и вагинални пробиотици, но направих няколко курса.
Ако можеш да прикачиш самото изследване, за да се видят и други показатели- ниво на лактобацили и т.н.
Фемифлор наистина е добра идея, имате лаборатория Геника във Варна, малко е скъпо изследването, но си заслужава.
Лекарката какво изписа?

Здравейте! Какви лекарства приемахте, за да се оправите? Аз имам от месец и половина цистит, причинен от ентерококус фекалис и засега нищо не ми помага, въпреки антибиограма и лечение с антибиотици,на които би трябвало да реагира бактерията

Общи условия

Активация на акаунт