Не знам по кой път да поема

  • 4 636
  • 120
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 303
На мен ми останаха очите в това, че дете на 4 години е гледано от баща си, авторката е успяла да се разведе, да намери друг мъж, да забременее и да роди... Всичко е цветя и рози, само манджите не й харесвал.

# 46
  • Мнения: 3 350
Ми, аз така като гледам тя зъби не може да стиска, инак нянаше да си разваля предишното семейство и да си остави 1-то дете, нали така ? Сега ще го стисне пак същия😄 (аз затова писах, че който и път да поеме, пак тУй я чака)

# 47
  • Мнения: 32 494
Аз как готвя си ми харесва, щом ям.
Ама ако някой ми каже, че не му харесва, ще му кажа да си готви той както му харесва.
А и не всеки може да готви. Има хора дори и при желание и опити да се научат, просто не могат.
А ако не иска да свиква с моите творения.
Ако не - да си поръчва храна.
Една позната имам наистина не може да готви. Чела е, на курс е ходила и не я бива.
Уведомила е милото, че ако иска вкусно той да готви или да поръчват храна. И така станало, или поръчват готова или той готви. Тя просто помага да нареже някой зеленчук и не припарва до тенджерата или тигана.

# 48
  • Мнения: 18 983
Да беше млада булка, накипрена с надежди и мечти, бих те разбрала. Но си жена с опит, минала си през един развод вече. Как така мъж ти прави забележки за манджите и ти се надува? Кой е той и защо му даваш да ти скача по главата?

Аз поех по-голям риск от теб. Родих 4-то дете след развод и нов брак. Обаче винаги съм била наясно, че това дете с бащата, живот и здраве, ако сме живи, ще го отгледаме. Дали заедно или поотделно - никой не знае. Засега нещата ни вървят екстра, но де да знам как ще е догодина? Винаги има риск. Не си мисли, че кой знае какво странно ти се е случило, това е просто живота.

След раждането на бебето е рисков период за всяка връзка. Дайте го малко по-спокойно, може да е временно и наистина да размине. Виж да не си изпуснеш връзката с другото дете покрай новото семейство и бебето.

# 49
  • Мнения: X
И на мен ми боде очите, че "голямото" дете не е при нея. На 4г голямо? На мен на 4 са ми още бебета и искат гушкане ли гушкане.
За манджите, ами поръчвай готова храна, прави скара, салати, сандвичи. Да готви и той и защо само за него, да готви за вас.
И двамата сте изнервени покрай недоспиването с малко бебе, като не му хареса храната, да си направи 2 сандвича. Поговорете за тези неща, без крясъци и сърдене.
И на 40г не е чак дърт, моля ви.

# 50
  • Мнения: 257
Елора,
Положението ми никак не е било същото или сходно-нямам деца от един ,нито от двама мъже . С човека ,с когото бях се познавахме години наред ,преди да бъдем заедно. Заживяхме заедно след връзка половин година,тропаше ми по масата както съм се изразила в другата тема и просто си събрах нещата и си тръгнах. Изчаках да го опозная преди да правя крачка към деца ,не беше човека за мен и приключихме . Ще ме извинявате много ама да създаваш деца от различни мъже и да мрънколиш по форумите после ,не го разбирам . Вземи,опознай го тоя човек пък тогава създавай поколение . На 30 ,с два неуспешни брака ..кофти си е .

# 51
  • София
  • Мнения: 35 332
Абе, кофти. Отметнала е децата, сега напред и нагоре.
Ако поиска - никой не мож я спря.

# 52
  • Мнения: 30 082
Авторката дали се включи, за да каже защо голямото ѝ дете не е при нея или нещо съм изпуснала....?

# 53
  • София
  • Мнения: 35 332
А, това е поантата на дискусията ли?

# 54
  • Мнения: 257
Това може би ще е поредната тема ,в която авторката изчезва безследно🤣

# 55
  • Мнения: 18 983
Чак пък не виждам жената да е направила грандиозни грешки? Ще си ражда от когото иска. Първото го гледал повече бащата - това е тяхна работа, бащата е също родител.

Сега пък жени без ни едно дете раздват справедливост, че още преди детето разбрали, че мъжът не става Simple Smile Ами ако вече сте родили, откъде знаете, че вечно ще става подбрания екземпляр? И ако вече не става, света ли ще свърши? Смешно е Simple Smile

# 56
  • Мнения: 30 082
Абе, принципно е така, може да си ражда, да ги гледат бащите и в дом даже може да ги остави.....нейна си работа. Просто ми е интересно каква причина може да има една майка да не си гледа детето....!?!!! Щото аз освен тежка болест или крайно безпаричие, не мога да се сетя за друго. Така като чета, майката не е нито болна, нито бедна.

# 57
  • Мнения: 18 983
Нямаш въображение явно и е добре да не се дава излишен акъл. Може някой ден на теб или на близък да се случи ситуация, която да ти отвори очите.

# 58
  • Мнения: 257
Чак пък не виждам жената да е направила грандиозни грешки? Ще си ражда от когото иска. Първото го гледал повече бащата - това е тяхна работа, бащата е също родител.

Сега пък жени без ни едно дете раздват справедливост, че още преди детето разбрали, че мъжът не става Simple Smile Ами ако вече сте родили, откъде знаете, че вечно ще става подбрания екземпляр? И ако вече не става, света ли ще свърши? Смешно е Simple Smile
Ако не става ,следващият път се очаква да си предпазлив поне ,а не за кратка връзка да праснеш още едно дете,като че ли това са играчки .Бащата е родител,а тя къде е в цялата история като майка? При друг мъж +още едно дете и с връзка под въпросителна . Идеята е ,това дете без майка как расте ? Майка ,която е "успяла",работи дори с помощ от родители да се остави без бой и да си даде детето..Мога да се радвам , че майка ми не е такава . И знаете ли ? Тези неща няма да бъдат забравени от детето й,а ще помни винаги ,че майка му не е била водещата фигура в живота му.

# 59
  • София
  • Мнения: 35 332
Ма, какъв бой за дете, бе?
Брат ми си гледа детето от няма 3 годишно, майката не е абдикирала, но разноса му от дом в дом по малките часове (професия) не беше добро решение.
Той за съпруг не става, но е чудесна майка.

Ако с примати се съешавате с примати ще се биете.

Общи условия

Активация на акаунт