Комплекси в секса

  • 20 761
  • 238
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2
Темата може и да не е е*авка, на доста отклонения съм се нагледал или попадал като описани случаи, така че може и така да е. За бройката, дори и да е дръвце, ако хваща окото и се навива лесно, не и пречи да има голяма бройка. За останалото, наистина е огромен проблем да изпитва такъв срам от мъжа си, но има родители набиват у децата си от детството срам от тялото си и секса като нещо мръсно, долно, лошо и т.н. При това ако са вложили голямо усърдие е възможен такъв краен резултат. Това е било характерно за едни други времена, но пак не пречи да се среща и днес.

Да, това е моето семейство. Благодаря, че го написахте!

# 61
  • Мнения: 25 735
Иначе каквото и да си говорим, една поза писва. Разнообразието винаги е плюс, а човек има хиляди начини да го докара. Не само с пози.

Най-сигурно става със смяна на позьора... така де, на партньора.

Иначе по въпроса защо един човек ще си крие лицето, а срамотиите – не, обяснението е много просто. Сигурно има включена камера...

# 62
  • Мнения: 12 473
Аз пък все си мисля, че не й се получава, защото просто не е намерила още нейния си човек. Няма как при истинска любов да не се отпуснеш и да не искаш да се раздадеш и слееш с любимия.
Тва и за него важи де.

# 63
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 297
Късно е, чадо.
Де да го търси този принц с неустоими феромони с бебе на ръце?

# 64
  • София
  • Мнения: 35 247
Той си е у тях, завета на мама - също.

Авторке, започни да се пускаш по сутиен, само по бикини, оглеждай се в огледалото, оглеждай се в него, срамувай си се кат се обърнеш, дай свобода на съзнанието си.
Не боли, не хапе - освобождава!

# 65
  • Пловдив
  • Мнения: 1 098
А всичко това ме навежда на един фундаментален въпрос. Дали и с предишните партньори я е било толкоз срам?!

# 66
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 297
Аз пък се чудя как го направи това дете с тоя пусти срам.

# 67
  • Мнения: 6 715
Абе те тия дето им е набивано, че секса и голотата да срамни и табу и тн., нямат десетина партньора. Не се връзва, ама хич, да била лесна пък срамежлива. Взаимно се изключват двете. Да не говорим, че първоначално го прочетох като 89 Joy

# 68
  • Пловдив
  • Мнения: 1 098
Аз пък се чудя как го направи това дете с тоя пусти срам.

Е тя просто си е лежала и си е криела лицето с ръце. Sweat Smile

# 69
  • Мнения: 12 865
Аз пък се чудя как го направи това дете с тоя пусти срам.
Мммм щъркелът го е донесъл?

# 70
  • Мнения: 526
Страх те е да не се изложиш-няма пред кой, това е човека, който си те знае-твоя мъж. Критика? - няма да има. Дори и най-нескопосания ти опит няма да донесе разправии, критики.. Та това си е твоя човек. Вероятно всяко различно нещо, детайлче дори, ще е уаааау за него. По малко всеки път прибавяй по нещичко. И вдъшност ако има човек на света, пред който да можеш да се изложиш всячески, то това не е ли баш мъжа ти.. Щом не го е отказал скучния вариянт до тук, че даже той самия се е повлиял, кое те кара да мислиш, че ако си отгоре има вероятност да изглеждаш тъпо и какво... Човека ти ще се смае и избяга с писък ли?? Добавяй всеки път по мъничко. И не спирай да се сещаш, че той ще е с теб независимо от крайния резултат. Защото очевидно е така. От какво те е страх? И то точно от човека с който си?

# 71
  • Мнения: 3 048
Очевидно темата е истинска и все още съществува подобно възпитание и неизбежните последствия от него. "Голямата" бройка предишни партньори се обяснява точно с това. Стига се до интимности и разочарованите бързо се оттеглят, а тя се опитва да намери друг с който да се получи някак според нейните представи, но поредното разочарование само е затвърждавало убеждението, че проблема е изцяло в нея. Щом го е осъзнала като проблем и желае промяна съм убеден, че начин ще се намери. Аз посочих вече един такъв извънредно ефективен начин за премахване на подобни емоционални блокажи/страхове/ниско самочувствие и т.н., който би спестил цяло състояние от сеанси при психотерапевт и сексолог.

# 72
  • Варна
  • Мнения: 14 550
Бройката партньори е маловажна при апатия към секса. Правят и деца, защото всички така правят.
Ако темата е реална, съчувствам на партньора и. Мъченик.

# 73
  • Мнения: X
Авторке, защо не пробваш някой път вечер в леглото да питаш мъжа си какво би искал да направите? Просто си поговорете за секс, може да ти дойде меракът.

Няма от какво да се притесняваш, та ти имаш дете от този човек! За оралният секс също няма какво да се притесняваш, пробвай различни неща и ще си проличи какво чу харесва най-много на мъжа ти. След като мислиш толкова по темата явно не си асексуална и ти се иска, ако има възможност да оставите детето за ден два на роднини примерно, а вие си направите някаква кратка почивка, може да се фокусирате върху тази част на връзката си. Подкрепям идеята за алкохола, но трябва да нацелиш границата - да ти е весело и приятно, а не да си толкова пияна, че да не знаеш какво се случва!

Вярвам, че ще се оправят нещата, но наистина, наистина няма от какво да се притесняваш!

# 74
  • Мнения: 3 048
Алкохола не е решение защото явно е нужно голямо количество в този случай, а редовната му употреба в такива размери не води до нищо добро. Дори и да реши временно един проблем ще създаде много други. Проблемите са на подсъзнателно ниво и трябва програмите да бъдат перманентно променени на това ниво, а не временно подтискани с опиати.

Общи условия

Активация на акаунт