Шоколадова торта с рула - стъпка по стъпка!

  • 309 957
  • 1 104
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 337
Мисля, довечера да я няправя тази чудесна тортичка  Laughing а дали може да се сложи някъде посредата пак руло за да не е само крем или ще се разкашка заради кремчето  newsm78 как мислите  #Crazy мисля по принцип ако кажете че става по средата да сложа някакво беличко рълце заедно с бананите  Peace

# 16
  • Мнения: 199
изглежда страхотно, браво LEO!!!
Аз искам да попитам на колко парчета може да се разреже тортата понеже ми предстои празник да си "направя сметката"  newsm78
а също така до горе ли се пълни купата? и ако не е, после при обръщането не се ли разваля? как прилепва към чинията?

# 17
  • Мнения: 7 474
Byni -  Получават се около 10 прилични парчета  newsm78 Купата я пълня  почти до горе, но зависи от купата все пак. За мен по-добре е да е по-разлята купата , заради крема.
Ако ще правиш по-голяма добави още един желатин.


vesi_n - Можете да сложите и по средата руло , няма проблем. Рашкашкването зависи изцяло от желатина Tired

Ако ви притеснява обръщането , най-добре сложете на дъното фолио и тогава редете рулото.

# 18
  • Мнения: 199
дано не съм ви досадила, но пак ще попитам...
чета, чета и не ми стана ясно, сметаната заквасена ли е или растителна /тип Хопла/?
и ако е растителна, първо трябва да се разбие нали?

# 19
  • Мнения: 7 474
дано не съм ви досадила, но пак ще попитам...
чета, чета и не ми стана ясно, сметаната заквасена ли е или растителна /тип Хопла/?
и ако е растителна, първо трябва да се разбие нали?

Заквасена на Данон е , но голяма кофичка 400 гр.

# 20
  • Мнения: 199
дано не съм ви досадила, но пак ще попитам...
чета, чета и не ми стана ясно, сметаната заквасена ли е или растителна /тип Хопла/?
и ако е растителна, първо трябва да се разбие нали?

Заквасена на Данон е , но голяма кофичка 400 гр.
[/quote

мерси....е, вече ще се пробвам да я направя...  bouquet
после ще докладвам! Peace

# 21
  • Мнения: 888
Ейй,Леооооо..спретнах туку що тази шоколадова вкусотия барабар с плодовата торта  Peace
Моя туку що ме обяви за луда  Crazy  Crazy

# 22
  • Варна
  • Мнения: 634
Ами аз вече купих продуктите,обаче до сега не съм ползвала желатин и гледам че пише че се разтваря в 0,5 литра вода.Ама то няма ли да стане после много като се смеси с 300 грама шоколад?
Простете невежеството ми Embarassed,ама не знам.

# 23
  • Мнения: 7 474
Ами аз вече купих продуктите,обаче до сега не съм ползвала желатин и гледам че пише че се разтваря в 0,5 литра вода.Ама то няма ли да стане после много като се смеси с 300 грама шоколад?
Простете невежеството ми Embarassed,ама не знам.

0,5 са 50 гр. вода  Stop

# 24
  • Мнения: 7 474
Ейй,Леооооо..спретнах туку що тази шоколадова вкусотия барабар с плодовата торта  Peace
Моя туку що ме обяви за луда  Crazy  Crazy

 Shocked нали си на диета  newsm78 що ги почна по две  Joy

# 25
  • Мнения: 888
Ейй,Леооооо..спретнах туку що тази шоколадова вкусотия барабар с плодовата торта  Peace
Моя туку що ме обяви за луда  Crazy  Crazy

 Shocked нали си на диета  newsm78 що ги почна по две  Joy

Mи на диета съм...даже ще се пробвам да постя от днес  Crazy
Ми голям гъдел да ги направя тез сладкиши..ако на някой му се прияде -да свирка,щото моя няма да може сам да се справи..  Laughing Laughing

Последна редакция: ср, 15 ное 2006, 09:16 от mrenka

# 26
  • Мнения: 888
Хайде и аз да сложа снимки на Лео-моите произведения  Grinning
 
 

# 27
  • Мнения: 7 474
Бровоооо! Строхотно изглеждат   bouquet

 smile3501

# 28
  • Мнения: 1 047
Браво Lео smile3501



.......
..ако на някой му се прияде -да свирка,щото моя няма да може сам да се справи..  Laughing Laughing
  newsm81    newsm17   fiuuuuuu fiuuuuuu fiuuuuuu fiuuuuuu fiuuuuuu fiuuuuuu fiuuuuuu fiuuuuuu fiuuuuuu fiuuuuuu fiuuuuuu fiuuuuuu fiuuuuuu fiuuuuuu fiuuuuuu fiuuuuuu fiuuuuuu fiuuuuuu fiuuuuuu fiuuuuuu fiuuuuuu fiuuuuuu fiuuuuuu fiuuuuuu fiuuuuuu fiuuuuuu fiuuuuuu fiuuuuuu fiuuuuuu fiuuuuuu fiuuuuuu fiuuuuuu fiuuuuuu fiuuuuuu fiuuuuuu fiuuuuuu fiuuuuuu fiuuuuuu fiuuuuuu fiuuuuuu fiuuuuuu fiuuuuuu fiuuuuuu fiuuuuuu fiuuuuuu fiuuuuuu

# 29
  • Мнения: 888
 newsm53 newsm53 Ko,бе Боре?Нещо скрит смисъл ми се вижда тука  Joy ма ако искаш-и сладкиш ще ви нося  Grinning
остава и в готварския да го обърнем на секс..тогава вече ще ви призная  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт