Плевен - 160

  • 47 716
  • 673
  •   1
Отговори
# 360
  • Плевен
  • Мнения: 715
Благодаря, мама Галя👍
Ооо,много се извинявам! Прочела съм "кристалИ".

Да попитам и аз нещо - някой качвал ли се е в автобус 84, с който може да се стигне до езиковата? Каква е цената на билета и има ли карти за ученици. Благодаря!

# 361
  • Мнения: 6 588
Благодаря, мама Галя👍
Ооо,много се извинявам! Прочела съм "кристалИ".

Да попитам и аз нещо - някой качвал ли се е в автобус 84, с който може да се стигне до езиковата? Каква е цената на билета и има ли карти за ученици. Благодаря!
Има карта за ученици, за всички линии- 16 лв.
Цената на билета е 1.50 лв.
До езиковата дъщеря ми ходи( от центъра) с 19, 31 и 1.
За 84 сега научавам, че има такъв🙂

# 362
  • Мнения: 383
Здравейте, може ли да ми препоръчате детски кардиолог.

# 363
  • Мнения: 129
Здравейте, някой да има опит със старчески дом в околността? Ако някой може да ми препоъча такъв ще съм много благодарна!

# 364
  • Мнения: 574
Здравейте, търся си козметичка, имам доста проблемна кожа на лицето и ми трябва специалист. Напоследък постоянно ми излизат реклами на Его бюти на ул Сан Стефано, та се чудех дали някоя от вас е посещавала салона и с какви впечатления е. Не знам колко козметичка са там но конкретно се интересувам от Михаела Минкова. Много благодаря ☺️☺️

# 365
  • Мнения: 109
Здравейте,
Моля за препоръка за добър козметик за оформяне на вежди.

# 366
  • Мнения: 523
Здравейте! Може ли да ми препоръчате доктор за лапароскопия на жлъчка в Авис медика? И някой има ли мнение за д-р Георгиев? Благодаря ви предварително

# 367
  • у нас
  • Мнения: 1 870
Д-р Георгиев е оперирал близки и знам че е съвестен лекар и добър хирург , но на отворена операция. Вече лапароскопия -не мага да кажа

# 368
  • Мнения: 574
Някоя от вас да си е правила зъбни импланти на цяло чене в Плевен? Наистина ще съм благодарна на информация за лекаря и дали сте останали доволни.
Доколкото знам др Стаменов се занимава. Мислим за него но и друго мнение ще ми вдъхне повече кураж.
Благодаря

# 369
  • Мнения: 6 588
В Плевен не бих си слагала импланти по ред причини.
 Имплантологията е специалност в денталната медицина, също като хирургията , примерно. За нея се учи допълнително доста време, а не се става специалист с няколко семинара, курсове и т.н.

# 370
  • Мнения: 4 390
Здравейте! Може ли да ми препоръчате доктор за лапароскопия на жлъчка в Авис медика?
Д-р Юлиан Рабчев. Оперира чрез лапароскопия жлъчката на мой близък преди няколко години.

# 371
  • Мнения: 6 588
Здравейте! Може ли да ми препоръчате доктор за лапароскопия на жлъчка в Авис медика?
Д-р Юлиан Рабчев. Оперира чрез лапароскопия жлъчката на мой близък преди няколко години.
Доколкото разбрах, той вече не оперира.

# 372
  • Мнения: 109
Здравейте! Може ли да ми препоръчате козметик, конкретно за оправяне на вежди?

# 373
  • Мнения: 4 390
Здравейте! Може ли да ми препоръчате доктор за лапароскопия на жлъчка в Авис медика?
Д-р Юлиан Рабчев. Оперира чрез лапароскопия жлъчката на мой близък преди няколко години.
Доколкото разбрах, той вече не оперира.
Много жалко.

# 374
  • Мнения: 1 276
Моля за мнение за д-р Дилов / зъболекарят, който работи със съпругата си д-р Кирова/

Общи условия

Активация на акаунт