Керем Бюрсин преди и след "Почукай на вратата ми" (тема 113)

  • 42 850
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 13 624
Само че това е Бурджу Йозберг.
Да, грешката е моя.   

# 706
  • Мнения: 5 790
Само че това е Бурджу Йозберг.
Това прави новината по-достоверна, защото Бурджу Йозберк е близка приятелка на Ханде. Стават почти като сестри по времето на Дъщерите на Гюнеш. Бурджу е млада и сама в Истанбул (родителите й са от Ескишехир). Графика на снимане - убийствен. Майката на Ханде я взема под крилото си, канят я в семейството по празници, грижат се с каквото могат за нея. Така че мнението на Бурджу има тежест за Ханде.
Дано да е вярно.

# 707
  • Мнения: 3 245
...
Ашк вар, ашк йок, всичко се следеше под лупа. И сега е така като се замислим. Осем месеца след сериала, пак се търсят харесвания, коментари, отражения. Луд умора няма! Stuck Out Tongue Closed Eyes

Самата истина Stuck Out Tongue Closed Eyes Hands Plus1
Луд умора няма, нито възраст, но нашата лудост е тиха и осъзната. И това я прави забавна. Stuck Out Tongue Closed Eyes



# 708
  • Мнения: 11 984
Здравейте,  аз пак да попитам за моята приятелка арабка, Ханде и Керем знаят ли , че са се сдобрили 🤔🤐

# 709
  • Мнения: 3 245
Ще разберат ако все още не са, все пак такова нещо не може да остане скрито задълго Joy

# 710
  • Мнения: 5 790
Ще разберат ако все още не са, все пак такова нещо не може да остане скрито задълго Joy
Я дайте да им пратим една снимка на Икаруса и една - на момите от Ергена с роклите от вечерното парти. Да ги информираме, че са сдобрени и че чакаме на Капъ Куле -  да не се помайват със сватбата Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 711
  • Мнения: 5 083
Викам, да вземат да не се следват вече. Време е Ханде да отследва Керем, баща си, зетя, Гамзето, даже и Азул. Пък ние после да му мислим. Satisfied



Само арабките ли? А мамашитите и бразилските гадателки. Забравила съм какви бяха предсказанията. Миси ни информираше за новините тогава, както и сега. Satisfied

Лайк от Керем. Върнахме се на зоо периода. Който беше тук тогава, помни, че преди сърчица, танцуващи емотиконки и аманъми, бяхме на вълна кученца, котенца...

# 712
  • Мнения: 11 984
Сакън, Керем какво е виновен за да му пращате момите от Ергена 😒

# 713
  • Мнения: 5 563
Дари, ако види момите от Ергена.. Керем или ще се уплаши, или ще хареса само Виктор 😬😬

# 714
  • Мнения: 3 245
Аа, недейте с лошо наистина Joy
Да вземем да им пратим послание по Наталия Симеонова "ние ви обичаме, обичайте се и вие", с буса на Море от любов. Славка Калчева ще изскочи и тя впоследствие да им изпълни Бяла-та роза, а нашите ако не са разбрали, че са заедно то поне ще се сетят, че намеренията ни да ги съберем са сериозни Satisfied

# 715
  • София
  • Мнения: 13 624
Керем много взе да се интересува от изкуство. Така е, с какъвто се събереш, такъв ставаш. Ето какво е харесал. Британският музей на изкуствата.    



Хайде и втори сайт потвърди новината, че нашите са се събрали, след като са се срещнали в дома на Бурджу.

# 716
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 813
Сакън, Керем какво е виновен за да му пращате момите от Ергена 😒

# 717
  • Мнения: 583
Привет!👻
Набързо се включвам, че тези дни съм затрупана със задачи. Много ми харесва новата-стара визия на Керем. Със сигурност така му отива много повече. Изглежда доста млад сега, а преди дългата брада и косата сякаш го състарявах. Е, пак си беше симпатичен, но се надявам да не се връща отново към тази визия.


От сторитата на Гамзе и Джанер.
Ханде си е забравила шапката при Гамзе. А Мави има алергия и затова Азул я нямаше при тях толкова време. Джанер пише, че може Азул да дойде пак и алергията да мине, докато малката прекарва време с нея.

# 718
  • София
  • Мнения: 13 624
Хърватски сайт също публикува новината за помирението на нашите сърдитковци.
Заглавието е:  "РАЗВИТИЕТО НА ИЗНЕНАДИТЕ В ЛЮБОВТА НА ХАНДЕ ЕРЧЕЛ И КЕРЕМ БЮРСИН"


# 719
  • Мнения: 5 790
Ааа, момичета, не ща да им  пращам момите от "Ергенът", щото да не изтича национален капитал и ум... Wink
Само предложих снимка да пратим, да се убедят че и у нас има виШа мода и сме подготвили сватбарските тоалети.
Иначе в Икаруса - само ние - верните почитателки, никой друг. И няма да ме издавате, че бях ги отписала като двойка ХанКер Simple Smile Simple Smile  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт