Керем Бюрсин преди и след "Почукай на вратата ми" (тема 113)

  • 42 844
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 653
Bell Какво ни подсказва Ханде с "Не остана". Предположения много, но това не е същата лъчазерна Ханде, с която аз "се запознах" в "Почукай на вратата ми" преди почти 2 години.Тъжни са ми снимките. Дали пък не е повлияна от казаното от Керем, че когато е тъжен не може да качва "щастливи" снимки. Всеки се учи, а тя има добър учител.
Bell Нов проект, нов рекламен договор... Дано е нов сериал или филм. Опс...забравих, може пък да е филмът за Руми. И пак времето ще разреши написаното от нея.

            

Bell И не може без Керем, устремен към безкрая.

          

Dilemi, благодаря за всичко, което правиш всяка сряда. Kiss

Последна редакция: чт, 03 мар 2022, 14:14 от st_ina

# 691
# 692
  • Мнения: 350
Честит 3-ти март!

Честит празник на всички българи, няма по- ценно от свободата, затова нека живеем в мир и любов!


Незнам какво е станало и незнам дали искам да знам, но искам да ги видя с онзи поглед в който аз се влюбих в тях, и двамата страдат то е ясно, блясъка в очите и на двамата е изгубен, видимо и двамата страдат много, искам си обратно слънчевите погледи и лъчезарните усмивки! 





Бъдете здрави и благословени! Flowers Four Leaf Clover

# 693
  • Мнения: 1 242


      Ако съдим само по снимките, и аз като една видна гадателка, ще кажа, че наистина оня блясък в очите липсва... Имам чувството, че Ханде насила меланхолично се усмихва, а Керем е стиснал твърдо и упорито челюст...  Ако тези двамцата са заедно, и отново, както преди, ни изиграят актьорски...  ами... много ще им се разсърдя... Е, не чак толкова много, де... Smirk

# 694
  • Мнения: 3 245
Може да са актьори и ако решат да ни изиграят, но на тези двамата очите им говорят вместо тях... Блясъка в момента е изместен от тъга. Поне така ми се струва и на мен.

Пък откакто го прочетох изказването на Керем за социалните мрежи, че ги използва по предназначение и според моментното настроение, със сигурност само при мен е останало това усещане и ми е неудобно да си го призная дори - но Ханде ако не може да сдържи любопитството си и чете интервюто на ашкъма (към момента може и бивш), дали няма да се почувства все едно той хвърля камъче в собствената й градина? С тази новата публикация навяваща меланхолия сякаш казва, че и тя е откровена в мрежите и след като не се чувства щастлива, не се прави на такава.

В моята глава си е, те с такива скрити послания няма да се занимават... но имах нужда да го споделя. Satisfied

# 695
  • Dupnica
  • Мнения: 306
Flowers Four Leaf Clover Честит празник!
Бъдете здрави, щастливи и обичани в един мирен свят! Purple Heart


Свободата и мирът са най-ценното в живота.
Sparkling Heart А любовта ни дава крила да мечтаем.
Broken Heart Нека да няма тъга в очите и да вярваме ,че доброто ще победи!
Все още вярвам ,че в един друг момент "пораснали" ще са много щастливи! Revolving Hearts

Прекрасна вечер! Flowers Four Leaf Clover

# 696
  • Мнения: 4 614
Момичета да гласуваме за нашите  - https://www.turkiyegenclikodulleri.com/  (моля да ме извините ако вече някой е споделил този линк)






# 697
  • Мнения: 653
Bell Мелиса /поне до сега/ не бе писала, че се гордее с "малкия" си брат. Определено го подкрепя в това, което е казал. Сякаш чрез невидимата родствена връзка му дава сила. Керем е сред приятели в Турция, те са неговият личен избор, но семейството си е семейство. Заминавай момче в Америка. Каквото има да става, ще стане. И върни усмивката си. Прегърни тези, които винаги ще те обичат, така, както и ти. Hug

                

# 698
  • Мнения: 5 082
Мелис има не една публикация в профилът си, в която казва, че е горда с него и го подкрепя. За рождени дни, за нови проекти, в които участва. Имаше и за посещението му в Канада и първата среща с Тео. Отдавна не съм преглеждала профилът й, но със сигурност и на нея и беше писнало по едно време да я притесняват покрай Ханде и Керем. Ашк вар, ашк йок, всичко се следеше под лупа. И сега е така като се замислим. Осем месеца след сериала, пак се търсят харесвания, коментари, отражения. Луд умора няма! Stuck Out Tongue Closed Eyes

Последна редакция: чт, 03 мар 2022, 22:38 от midnight__sun

# 699
  • София
  • Мнения: 5 740
Усмивки от старите ленти…















Ей така, реших да споделя общи снимки на Керем и Ханде за всички, на които Ханкер липсват. Носталгично ми стана, ама какво да се прави. Cry Heart

# 700
  • Мнения: 10 222
Flowers Hibiscus Добро утро, прекрасни момичета! Flowers Hibiscus

Желая ви един ползотворен ден, изпълнен с много положителни емоции и добро настроение Wink

# 701
  • Мнения: 653
Bell Добро ви утро, слънчеви момичета. Усмихнете се и започете деня си с надежда.
Bell "Казват, че имам красива усмивка... но какво да кажем за очите ми?" /е, може и Керем да го е казал, но не е.../

           

Bell И все пак продължавам да чакам изненади този месец. Звездите ми го говорят, че кристалното кълбо се бъгна.

# 702
  • София
  • Мнения: 2 607
Добро утро! Heart Eyes Дано да е спокоен денят ни! Sunglasses



Погледнах набързо някои ел вестници за новини за нашите,  споменават Ханде във връзка с осиновеното магаренце и Керим за реакцията му за маслиновите горички. Sunglasses  Чакам Ангелчето Heart и момичетата Heart  за други новини, дано да са хубави! Stuck Out Tongue Winking Eye

Последна редакция: пт, 04 мар 2022, 10:01 от Dilemi

# 703
  • София
  • Мнения: 13 623
Привет момичета. Пожелавам един хубав, спокоен и щастлив ден.

Вчера в няколко сайта попаднах на една новина, която искрено се моля да е вярна. Нашите се карат и сдобряват. А вчера се твърди, че Бурджу Бириджик е събрала нашите сръдльовци в нейния дом, да ги сдобрява. И твърдят, че е успяла. Ха дано. Знам, че когато любовта е силна, няма да има раздяла. А те и двамата се обичат. Както виждаме до този момент, те не са обявили раздяла. Това, че се карат все още не значи раздяла. Просто напасват характерите си.

В това видео се твърди, че вчера Ханде и Керем са се събрали.


# 704
  • Мнения: 5 300
Само че това е Бурджу Йозберг.

Общи условия

Активация на акаунт