Керем Бюрсин преди и след "Почукай на вратата ми" (тема 113)

  • 42 645
  • 739
  •   1
Отговори

Анкета

Разделени ли са Ханде и Керем?

Опции:

# 735
  • Мнения: 5 670
Между другото някога някъде бях чела (на мен такива подробности все ми убягват), че майката на Керем се е намесила и когато са били пред раздяла със СС. Разбирам, обича си момчето и не може да стои безучастно (ако има нещо вярно, де), но също така си мисля, че само заради нейното мнение Керем едва ли ще промени своето.

Ако са се помирили си е по-скоро изцяло по тяхно желание и защото не са издържали дълго далеч един от друг. Stuck Out Tongue Winking Eye

Как няма да им се радваме, напоследък повече от всякога се нуждаем от добри новини, мир и любов.
Марги, не знам защо но си мисля, че при настоящия конфликт Ханде се е запънала като магаре и тя не ще да сдобрят. През цялото време докато бяха заедно си личеше, че Керем е по-влюбен. Т.е на него няма какво да му се променя на мнението. Още повече, че той направи коментар на снимка от РД на Гамзе, когато според мен вече са били скарани с Ханде. Значи дори и скарани - е направил опит да подаде маслинена клонка.
Майка му може да се е намесила в посока - да разтълкува на Ханде причините за поведението на сина си.
Скрит текст:
(аз съм имала подобни разговори с приятелката на сина ми)
Разбира се горните разсъждения са само някакъв вътрешен усет, изобщо не почиват на факти.

Мъри, достойна зестра като за нашата Прекрасница нямам, ама виж - чеиз мога да й спретна - 19 комплекта вълнени одеяла, 7 комплекта жакардени кувертюри, 10 комплекта чисто бяло спално бельо с дантелки на една кука и неизброимо количество плетива на една и пет куки. Тамън сега трябва да освобождавам гардероба в който стоят вече 30 г. Simple Smile Аааа - забравих и 2 бр. атлазени юргани Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Къща край Босфора също ще ми е трудно, ама имаме една напълно свободна - в с.Боримечково, с три декара двор. Тамън няма да имат сили да се сърдят един на друг. Докато окопаят тревата до левия край, тя новата покарала в десния Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 736
  • София
  • Мнения: 5 740
И аз не намирам никакво изявление от никого никъде. Thinking

Простете за скептицизма ми, но според мен пак са фенски мераци и ала-бала предположения това. Затова не бързам да се радвам, че падането отвисоко е болезнено. Head Band

# 737
  • Мнения: 3 201
Новата тема House
https://www.bg-mamma.com/?topic=1418136.new&nomobile=1,

която всъщност е позабравена стара с леки изменения.
Благодарности на Бърборанка за шапката. Flowers Bouquet

# 738
  • Кърджали
  • Мнения: 10 228
Никакво изявление няма
Някой си го е измислил.
Съжалявам, но никъде из турските медии ( що годе на които може да се има доверие) няма такава информация
Да не говорим че и през профилите им щеше да е споделена.

# 739
  • Мнения: 653
Bell Вече 10, 2 млн. Hands Clap
                     

Общи условия

Активация на акаунт