Керем Бюрсин преди и след "Почукай на вратата ми" (тема 113)

  • 42 840
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 10 220
Явно ще се ходи семейно до Америка ... Stuck Out Tongue Winking Eye

Gift Heart

# 721
  • Мнения: 5 790
Бооооже, дано да не е фейк новина. Колкото и да ги бях отписала, колкото и да не ме засяга, стори ме се вероятно и сякаш ми стана леко на душата.  Толкова са красиви един до друг, а всички имаме нужда напоследък от красота, доброта и любов, от разбирателство и прошка. Sparkling Heart

# 722
  • Мнения: 11 984
Слагам в спойлер, другото оставям на вас Rolling Eyes

Скрит текст:
" ... скъпи фенове, знаем колко много ни уважавате и се интересувате от личния ни живот, но нека да го оставим личен, само за нас.  Да имахме някои разногласия, от което връзката ни пострада, като всяка нормална двойка. Решихме да си дадем малко почивка и да отделим време на индивидуалните ни проекти. Към днешна дата сме заедно и щастливи..." - това е част от изявление на Ханде и Керем чрез техните мениджъри - превода е аматьорски от казахстански, не нося отговорност за достоверност
Източник: https:// www.dalekoeparwi1/april=123870c70

Последна редакция: пт, 04 мар 2022, 15:59 от Slawena

# 723
  • София
  • Мнения: 13 623
Славенче и аз тъкмо се канех да го кача.
Прочетох, че майката на Керем също се е намесила много твърдо с цел да ги сдобри и да се сложи точка на тези недоразумения. Категорично е заявила, че държи Керем и Ханде да се помирят.

# 724
  • Мнения: 11 984
Славенче и аз тъкмо се канех да го кача.
 


Сори Линде, но съм те изпреварила

Последна редакция: пт, 04 мар 2022, 16:05 от Slawena

# 725
  • Мнения: 3 245
Между другото някога някъде бях чела (на мен такива подробности все ми убягват), че майката на Керем се е намесила и когато са били пред раздяла със СС. Разбирам, обича си момчето и не може да стои безучастно (ако има нещо вярно, де), но също така си мисля, че само заради нейното мнение Керем едва ли ще промени своето.

Ако са се помирили си е по-скоро изцяло по тяхно желание и защото не са издържали дълго далеч един от друг. Stuck Out Tongue Winking Eye

Как няма да им се радваме, напоследък повече от всякога се нуждаем от добри новини, мир и любов.

# 726
  • Мнения: 5 081
Моля се, да са ви достоверни източниците. Не ми е вече много забавна тази тема за взаимотношенията им. 😄 Имам готово стихче, но само за "и заживели щастливо".

# 727
  • Мнения: 1 242
Ааа, момичета, не ща да им  пращам момите от "Ергенът", щото да не изтича национален капитал и ум... Wink
Само предложих снимка да пратим, да се убедят че и у нас има виШа мода и сме подготвили сватбарските тоалети.
Иначе в Икаруса - само ние - верните почитателки, никой друг. И няма да ме издавате, че бях ги отписала като двойка ХанКер Simple Smile Simple Smile  Simple Smile

        Хи-хи-хи... То, верно, тоз национален "капитал" трябва да си го пазим като Панагюрското златно съкровище, че иначе ни отиде "интелектуалния" генофонд...

        Ами щом си ги отписала тъй бързо, то тогава те санкционираме с огромна зестра в полза на булката... Или пък къща на два ката на Босфора в полза на младоженеца... И нека се лее "Бяла роза"... Ихууууу-хуууууу.... Flowers Rose

# 728
  • Мнения: 812

Не искам място в Икаруса! /Налбатнова не е лично/
Искам да са щастливи заедно!

# 729
  • София
  • Мнения: 2 606
Ако са се помирили си е по-скоро изцяло по тяхно желание и защото не са издържали дълго далеч един от друг. Stuck Out Tongue Winking Eye
Как няма да им се радваме, напоследък повече от всякога се нуждаем от добри новини, мир и любов.
Hands Thumbsup


Revolving HeartsRevolving HeartsRevolving Hearts

# 730
  • Мнения: 3 245
Слънце, стискам палци стихчето да има повод да го споделиш.
Последния път когато си разменяхме рими аз така и не ти схванах мисълта, но малко след това започнаха да излизат новините за раздяла и излиза, че по действията им или бездействия ги надуши предварително. Не знам как стана така...

# 731
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 810
Славенче и аз тъкмо се канех да го кача.
 


Сори Линде, но съм те изпреварила


Ако е вярно изявлението са си прави...Не е здравословен такъв интерес от всички страни и от всички било то "журналисти" или фенове....Дай боже да са здрави, а ако има любов има и прошка...Не вярвам да се е случило нещо непростимо между тях....

# 732
  • Мнения: 5 081
Слънце, стискам палци стихчето да има повод да го споделиш.
Последния път когато си разменяхме рими аз така и не ти схванах мисълта, но малко след това започнаха да излизат новините за раздяла и излиза, че по действията им или бездействия ги надуши предварително. Не знам как стана така...

Марги, не знам за какво говориш. 😆 Не римувахме ли последно за евентуалните партньори? От тези съм, които и най-очевидният факт, ще го поставят под въпрос. И да се отследват утре, сигурно пак бих намерила причина, с която да си обясня/успокоя защо го правят. Винаги ще ги оневиня. 😄



Не намирам никъде изявление от мениджърите.

Последна редакция: пт, 04 мар 2022, 16:44 от midnight__sun

# 733
  • Мнения: 3 245
Вярно, за бъдещите им партньори беше, Слънце. Joy

Новата тема предложих друг да я подготви, че не се сещам какво по-различно да включа, но ако няма желаещи, за да не оставаме без място за споделяне ще се възползвам от идеята да копирам стара. Simple Smile

# 734
  • София
  • Мнения: 13 623
Какво прави Гамзе в бижутерийният магазин, в който Серкан купи и подари пръстена с цветето на Еда? Защо точно там си прави селфи?      




Последна редакция: пт, 04 мар 2022, 17:34 от БлагаВест

Общи условия

Активация на акаунт