Керамична преса за коса - 9

  • 63 685
  • 827
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 1 143
Между другото и аз наскоро попитах за преса. В крайна сметка взех Babyliss Ultra Curl
Доволна съм, добре се справя с моята коса, 2 пъти я ползвах и за къдрене, много хубави къдрици прави, плочите изнесени настрани, предотвратяват заскубването на косъмчетата и издържат по 4/5 дни (отпускат се малко, но аз не искам да са стегнати) без да използвам лак или нещо, което да ги задържи.
Скрит текст:

# 766
  • Мнения: 21
Здравейте.Купих си тази седмица пресата на Babyliss PRO Elipsis 3000,но не е моята преса.Не се разбираме и не ми допада.Дали аз не мога да работя с нея или просто не е за моята коса, не знам.
Изпробвана е 3 пъти.
Ако някой се интересува,нека ми пише.
Явно е да косъм…Аз също я закупих поради многото положителни коминтари, но останах разочарована… В крайна сметка я върнах и поръчах  Remington S9001- разкошна е! Косата ми е мека, има блясък, изправя бързо и се справя добре с къдренето

# 767
  • Мнения: 12
Здравейте.Купих си тази седмица пресата на Babyliss PRO Elipsis 3000,но не е моята преса.Не се разбираме и не ми допада.Дали аз не мога да работя с нея или просто не е за моята коса, не знам.
Изпробвана е 3 пъти.
Ако някой се интересува,нека ми пише.
Явно е да косъм…Аз също я закупих поради многото положителни коминтари, но останах разочарована… В крайна сметка я върнах и поръчах  Remington S9001- разкошна е! Косата ми е мека, има блясък, изправя бързо и се справя добре с къдренето
Здравейте.Как я върнахте след като е била ползвана,дори за единичен случай например? Има ли такава опция?
Някой изобщо връщал ли е към нотино и как стоят нещата?

Последна редакция: нд, 17 дек 2023, 11:15 от Теодора Тенчева 714591

# 768
  • Мнения: 21
Здравейте.Купих си тази седмица пресата на Babyliss PRO Elipsis 3000,но не е моята преса.Не се разбираме и не ми допада.Дали аз не мога да работя с нея или просто не е за моята коса, не знам.
Изпробвана е 3 пъти.
Ако някой се интересува,нека ми пише.
Явно е да косъм…Аз също я закупих поради многото положителни коминтари, но останах разочарована… В крайна сметка я върнах и поръчах  Remington S9001- разкошна е! Косата ми е мека, има блясък, изправя бързо и се справя добре с къдренето
Здравейте.Как я върнахте след като е била ползвана,дори за единичен случай например? Има ли такава опция?
Някой изобщо връщал ли е към нотино и как стоят нещата?
Предполагам, че е до политика на фирма. Конкретно за Нотино не мога да кажа, не ми се е налагало да връщам там. Обадете се и попитайте.

# 769
  • Мнения: 12
Здравейте.Купих си тази седмица пресата на Babyliss PRO Elipsis 3000,но не е моята преса.Не се разбираме и не ми допада.Дали аз не мога да работя с нея или просто не е за моята коса, не знам.
Изпробвана е 3 пъти.
Ако някой се интересува,нека ми пише.
Явно е да косъм…Аз също я закупих поради многото положителни коминтари, но останах разочарована… В крайна сметка я върнах и поръчах  Remington S9001- разкошна е! Косата ми е мека, има блясък, изправя бързо и се справя добре с къдренето
Здравейте.Как я върнахте след като е била ползвана,дори за единичен случай например? Има ли такава опция?
Някой изобщо връщал ли е към нотино и как стоят нещата?
Предполагам, че е до политика на фирма. Конкретно за Нотино не мога да кажа, не ми се е налагало да връщам там. Обадете се и попитайте.
Благодаря,ще опитам.

# 770
  • Мнения: 185
Някой беше питал за ретро преса :
Моята е такава от Лидл, но е в Лидл чак от 28.12 иначе много я харесвам, но не знам дали вреди на косата, рядко я използвам.

# 771
  • Мнения: 1 106
Здравейте, разглеждам за преса за коса, която да може да се използва и за влажна коса. Търсения ефект е да омекотява, тъй като съм с твърда, гъста и чуплива коса. А искам да мога да я използвам и на влажна коса, тъй като много трудно я подсушавам със сешоар, а изправянето ми е най-лесно в същия ден на измиване. Ще се радвам на препоръки.

# 772
  • Мнения: 4 346
Това ще съсипе косата, не търсете такава преса. Вземете си преса с пара, ще бъде подходяща за такава коса. Стиймпод или пък Джойко.

# 773
  • София
  • Мнения: 6 749
Момичета, понеже утре ще подарявам пресата (babyliss pro) и веднага ще бъде изпробвана от дъщеря ми, да разбирам ли, че се ползва на съвсем суха коса задължително (купих и Напура защита). Извинявам се за сигурно глупавия въпрос, но никога не съм ползвала, както и тя.

# 774
  • Мнения: 4 346
Да, на суха коса.

# 775
  • Мнения: 19 620
Здравейте, разглеждам за преса за коса, която да може да се използва и за влажна коса. Търсения ефект е да омекотява, тъй като съм с твърда, гъста и чуплива коса. А искам да мога да я използвам и на влажна коса, тъй като много трудно я подсушавам със сешоар, а изправянето ми е най-лесно в същия ден на измиване. Ще се радвам на препоръки.
И аз имам такъв тип коса. За по-добър ефект след подсушаване със сешоар и след това с четка завивам на едри ролки и стоя така около час. След това минавам с пресата, но задължително ползвам и някакъв стилизант за заглаждане на косата, за да омекоти. И благодаря на дамата, която ми даде съвет да не прекалявам с термозащитата като количество (Редкен). Сега слагам съвсем малко и разресвам. Косата вече не стои като каска, а е мека и гъвкава.

# 776
  • Мнения: 1 106
Благодаря за мненията. Спрях се на Joico Styler, но е изчерпана. Не намирам и в чуждестранни сайтове. Някакви идеи?

# 777
  • Мнения: 1 104
Момичета, понеже утре ще подарявам пресата (babyliss pro) и веднага ще бъде изпробвана от дъщеря ми, да разбирам ли, че се ползва на съвсем суха коса задължително (купих и Напура защита). Извинявам се за сигурно глупавия въпрос, но никога не съм ползвала, както и тя.

Ползвам същата преса+ защита 😂🫶🏽. Но моята коса е тънка и си гори Wink

# 778
  • Мнения: 37
Някой имали мнение за  Upgrade UG90 Infrared Slim?

# 779
  • Мнения: 2 898
Здравейте,моля да ме насочите към преса за изправяне до 300/350 лв. Сега съм в Ровента,но искам да я сменя. Преди това бях с Ремингтън.

Общи условия

Активация на акаунт