Керамична преса за коса - 9

  • 60 712
  • 827
  •   1
Отговори
# 480
# 481
  • Мнения: 766
Момичета на babyliss коя е на препоръчваната преса? Имам ремигтон силк и въобще не ми харесва, една година я ползвам и днес извадих 10годишната ми преса на филипс, за сравнение и  доста по-добре ми седи косата.Или, ако има някой, който също е недоволен от тази серия на ремигтон, би ли споделил с какво я е заменил?

# 482
  • София
  • Мнения: 5 731
Babyliss Pro Elipsis 3000


Забравих да ви кажа,че получих пресата след смяна с нова. За сега не мирише. Дано и занапред да не…
Миналата година когато я купих започна да мирише след около 3 месеца използване. Имам някакви съмнения,че наистина може да е от термозащитите които използвам,но пък имащите същата преса казват,че нямат този проблем. Дали някъде бъркам с използването и 🤔

Последна редакция: нд, 02 апр 2023, 09:04 от ♥ Димяни ♥

# 483
  • Мнения: 2 585
Момичета на babyliss коя е на препоръчваната преса? Имам ремигтон силк и въобще не ми харесва, една година я ползвам и днес извадих 10годишната ми преса на филипс, за сравнение и  доста по-добре ми седи косата.Или, ако има някой, който също е недоволен от тази серия на ремигтон, би ли споделил с какво я е заменил?

Тази ли имате предвид?


Аз съм много доволна от тази. Дори си купих нова същата 😀

# 484
  • Мнения: 766
Димяни❤️, Благодаря много!
Sonya,да! Косата ми е чуплива, до сега не съм я боядисвала, но явно скоро и това ще стане, че вече виждам бели коси. Още от началото не останах очарована, но все нещо по-важно имах и не обръщах толкова внимание, като изпръхнала и суха ми я прави косата.Даже вчера помислих, че може би самата коса си е така и за това, извадих старата преса... ами нищо общо😄

# 485
  • Мнения: 636
На някоя от вас надписите по пресата на Babyliss изтъркали ли са се?

# 486
  • Мнения: 17 987
Коя маша шиш препоръчвате за дълга, гъста коса?
Целта не е афрокъдрици

# 487
  • Мнения: 4 247
На някоя от вас надписите по пресата на Babyliss изтъркали ли са се?
Да, на мен.

# 488
  • Мнения: 574
Косата ми е гъста, чуплива и много суха.
Дали пресата на Maroccanoil ще е подходяща за моята коса и кои други преси препоръчвате

# 489
  • Мнения: 4 247
По принцип титаниевите плочи са за гъсти, здрави коси, които трудно се потдават на обработка, иначе са доста силни.
Конкретно за тази на Марокан нямам впечатления, потърси ревюта.

# 490
  • Мнения: 27
Искам да направя подарък на любимата и доста четох... Но нали съм мъж и трудно разбирам няколко неща... Та нека ви кажа на какво съм се спрял
L'Oréal STEAMPOD 3.0 или Dyson Corrale. C

# 491
  • Мнения: 31 233
Dyson е несравним с нищо друго.

# 492
  • Мнения: 27
Това което четох, повече позити имаше за Лореала

# 493
  • Марс
  • Мнения: 616
То и голфа го карат повече от ламборджинито. Сигурно е по-хубав. Между двете Dyson е по-доброто.

# 494
  • Мнения: 31 233
Това което четох, повече позити имаше за Лореала
Нищо общо нямат.
Дайсън е най- доброто и най- скъпото за съжаление.

Общи условия

Активация на акаунт