Пъзели - 38

  • 23 003
  • 744
  •   1
Отговори
# 675
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 286
Нека следващият зарзаватчия ми пише адрес за доставка и да пише зарзавата на едро /всички части заедно/ или на дребно /разделени на 2-3 части/ го иска Hug


Последното парче ни свари при доматите, почти до sali Simple Smile Беше страшно приятен и лесен за нареждане Heart Eyes
Аз съм следващата, но няма да съм в страната за няколко дни от утре. Варирант е Белла да го задържи още малко при нея или както каже групата 😊

# 676
  • Мнения: 1 406
Може да го сортираш и на видове Joy
Домати, чушки, романеско, портокалчета и т.н. Joy
Много ме изкефи мен, само сглобката малко 'лабава ми дойде. Но то и аз основно на Джъмбо, Равенсбургер и Шмид я карам... К'во искам Joy . Бг пъзЯл от миналия век не съм редила. Joy буквално.
А за красотите на Лютичето... Ако ги пуска за пътуващи или за нареждане директно се записвам с 4 крайника за всички Joy

И аз съм отървала тоя пътуващ айсберг. Може ли картинката пак? И де да се запиша, ако я 'аресм? Имам някакъв смътен спомен за него...но може и да е в сънищата ми.

# 677
  • София
  • Мнения: 2 362
Гледайки списъка и последните коментари, да заминава зарзавата към Venislava Todorova Simple Smile

За айсберга има ли списък, да го вкараме и него във файлЪТ Joy

# 678
  • Мнения: 1 810
Ако идва към мен, на кой да дам данни ?
ПП, на Бела ,само ми кажете аз ли съм, да не остане някой сърдит, че по принцип трябва да съм последна Blush

# 679
  • Мнения: 708
Майчице мила, колко мнения сте изписали, живота кипи с пълни сили.
Бухтичка и аз трудно се ориентирам кой , кой е в ФБ, само Йоана, и Зори и Мона Лиза мисля съм разпознала Blush
Аз не можах пак да редя известно време  и днес си наваксах, вместо да си върша "домашните"
Наредих тези, но няма да слагам снимки да не разваля на някого удоволствието.

Чакаше от 5 месеца, мислех, че ще голяма каша, а се оказа много приятен.
И този показващ бъдещето


Този Айсберг много труден изглежда, как е като го редите?

# 680
  • Мнения: 1 406
Хаааа точно се чудя кой вас гиж да разопаковам. Единият е редовният от теб.
Току що завърших онзи прословут с конете, от който ревах. И който ми подари HighSpeed, много благодаря за жеста. Картинката супер ме кефи. Пъзелът е удоволствие, от към картинка... Ноооо по-гадна сглобка май не бях редила или съм забравила. Направо ме загубиха, ако и останалите им са такива. 1500 елемента, по-дребни, тънки....разпада се само от поглед. Голям зор ми даде...май три, даже четири месеца го влача вече. Учудващо не сме загубили нито едно парче въпреки, че тоя пъзел го влачих километри. Може и да е врътнал 300-400 Joy. И 4-те ми къщи обиколи. Синът ми го започна, днес ми помогна малко и сега го приключих. Замислих се дали да не го подлепя. Такова нещо не съм правила до сега. Ще го оставя да отлежи и ще видим.
Ей го на:


# 681
  • Варна
  • Мнения: 36 794
Пребори го значи. Аз не се наех.

# 682
  • Мнения: 708
Ето какво започвам. С огромни благодарности на Мона Лиза. Много е вдъхновяващ.


VartoglavaПрекрасни са конете!

# 683
  • Мнения: 1 406
Пребори го значи. Аз не се наех.
Аааа на толкова яка картинка тц... Хубаво е, че само толкова ми отне. А не години като един дет' ми виси на килимчето за редене още...значи скоро ще чукне 12 години Joy
Скоро разбрах, че килимчето е при мама, а кутията и останалите части в стария апартамент...някога, може и да го наредя и него. Joy

# 684
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 286
Пребори го значи. Аз не се наех.
Аааа на толкова яка картинка тц... Хубаво е, че само толкова ми отне. А не години като един дет' ми виси на килимчето за редене още...значи скоро ще чукне 12 години Joy
Скоро разбрах, че килимчето е при мама, а кутията и останалите части в стария апартамент...някога, може и да го наредя и него. Joy
12! 😄Впечатляващо време. Каква е картинката. Черна дупка?

Ghibli, Космическите са жестоки ❤️

# 685
  • София
  • Мнения: 1 252
Мнение за марката Blue FOCUS . По групите във фейся се предлагат и една картинка съм си харесала.

# 686
  • Мнения: 6 932
И на мен ме допадна космосът, въпреки че не знам дали бих редила такъв.

Blue focus на мен не ми звучи като нормална марка пъзели.

Днес такова хубаво слънце печеше, направо не се спомням кога последно съм редила на нормална светлина. И днес не ми се случи, чак седа сядам 😕
Е, и сутринта в 6 завърших момичето.

Розово момиче
1000 части
Black Sea Puzzle

Много е красив, но не беше лесен. Аз май писах, като картина е и всичко е с еднаква текстура, което за мен беше объркващо. 6 часа и половина ми отне. Не знам вече добре ли е, не е ли.

# 687
  • София
  • Мнения: 8 601
шегата на ТМ направо ме ободри, събуди, развесели и окуражи! Прекрасен младеж си имаш, толкова готина шега! Имам контрапредложение за него, да се цани да работи на хонорар за Озон, може да им пипне малко кодчето на сайта да ни дава по 60% отстъпка или да ни блокира на шестия пъзел в поръчката. Joy
Нямало как, казва Sad Много ясно... сигурно щеше да ни резне на три пъзела само.
Да се оправя бързо слънчевото ни момиче!

Много красота пак се е натрупала в темата - да живее уикендът! И аз редих днес, един HOP пъзел имам назаем от HighSpeed. Не бях виждала никога точно такива нестандартни части, голям купон е; много благодарности на заемодателката ми Simple Smile Лесен е и утре сигурно ще го завърша.
И ако не ми мине котка път нещо, пак утре ще си взема индианеца! Адски съм благодарна, просто няма накъде повече, на добрата човешка душа Stensfild, която ми писа и заедно поръчахме от  Puzzlewarehouse. Този миротворец ми е буквално сбъдната мечта, която си мислех, че ще ми се размине (дори самото име на картината е "моето нещо"). Цялата работа излезе 39 лв, което за мен е повече от приемливо за презокеански пъзел. И предупреждавам, че в сайта има наистина много нови пъзели и... абе, не съм виновна, ако решите да харчите Stuck Out Tongue Аз най-вероятно ще искам да поръчам пак Simple Smile

Лютиче, ако нещо трябва да се включим в летищните такси като се завръщаш? Щото, като гледам,  багажът ще е много, заради нашата лакомия Grinning

Последна редакция: сб, 19 мар 2022, 21:42 от ToniShu

# 688
  • гр. София
  • Мнения: 1 601
Тони, можеш ли да ми кажеш за доставката от този сайт. Има един пъзел, който искам, има го там и в американския Амазон. От Амазон доставката е много скъпа. Пъзелът ще ми излезе 75лв.

# 689
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 286
Отворих сайта на Тони, мислех, че е конкретна марка,а то са познати и такива дето не съм ги и чувала марки 😄
Ей тези мацки с радост бих редила, а 4те сезона ми изглежда объркваща. Но пък ако си я рамкирам бих си сложила качки на всяка страна и щях да си я въртя според сезона😄
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт