Мартенската изненада подрани, дъжд от бебенца вали 💙💗 Тема 10

  • 29 904
  • 658
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 87
И аз ти пожелавам всичко да премине гладко, Ели. И Стоил ден-два преди раждането по ехограф го отчете 2.8кг, а се роди 3.3кг, имат сериозни отклонения измерванията в този период на бременността.

# 601
  • Мнения: 563
Ееееей наложи се да си изтрия последния коментар за да ви пиша пак, че нали не може, като последния е мой, пак да пиша(което значи, че не пишете достатъчно тук) 😄 Родих.... 3.160кг, 50см Микаел.... Чудесно секциоооо... Всичко е блестящо до тук... Сега съм в реанимация, има болка ама няма как...
Здрави сме, чакаме изследвания още за малкия да видим дали Базедовата болест се е отразила на бебан... Дано не, за сега няма такива индикации.. Много ми е висок пулса, казват, че е заради жлезата, но се чух с ендокринологията казват, че не е това... Дано няма проблем, надувам главата на момичето до мен... Че нали не мога да не дърдоря... Добре е всичко

# 602
  • Мнения: 142
Родих.... 3.160кг, 50см Микаел.... Чудесно секциоооо... Всичко е блестящо до тук...
Hug Честито Hug
Да сте живи и здрави, много да се гушите и много усмивки HeartHeartHeart

# 603
  • Варна
  • Мнения: 855
Честито , Ели Blue Heart Да е много здрав, щастлив и силен малкия юнак Blue Heart
Бързо възстановяване ти желая!

# 604
  • Мнения: X
Честито, Ели! Да е жив и здрав и щастлив Blue Heart Бързо възстановяване на теб Simple Smile

# 605
  • София
  • Мнения: 32
Честит Микаел 🍀Да е жив и здрав, бързо  възстановяване на мама ❤️🍀❤️

# 606
  • Мнения: 1 825
Честито и тук Елии, много бързо да се възстановиш и на малчо нищо да не му се е отразило! Blue Heart

# 607
  • Мнения: 753
Признавам си много е трудно когато си сам в стая и бебчето е при теб 24/7….много се разстройва,ако не ме усеща и не мога един душ да взема та да се покрижа и за шевовете,защото епизиотомията не ми се размина …...* из мислите на една умираща за сън майка
Обичах...повярвай ми още по-трудно е да не е при теб. Раздялата е брутална! Той реве,аз рева.... и чакам да минат 2 часа да го видя. Отивам , намирам го ревящ, ничам по коридора с количката за да стигнем до стаята и да го гушна!

# 608
  • Мнения: 2 180
Сигурна съм,Free! Не бих си го дала за нищо на света Simple Smile
За вече родилите и закърмили- имате ли проблем с гърдите? Стават на камък, ходих да си купувам електрическа помпа,че с ръчната не се справям…не знам дали е оток или препълване и много ме е страх да не си докарам запушване или мастит..
А и може би трябва да сме местя към темата за вече родили 🤷🏻♀Baby brain още ме държи явно 😃

# 609
  • Мнения: 311
Аз много много нямам време да пиша, покрай бебо, но влизам и чета. Честито на всички нови мами и бебенца, да сте живи и здрави 💙❤

# 610
  • Мнения: 563
Ъпдейт от мен:
Още сме в болницата, надявам се ако ни броят за 5 дни, в четвъртък да ни изпишат. Слагам свещички, защото си ме боли от секциото, гледам някои родилки не ги боли, не слагат нищо, не искат обезболяващи, други пък едва движат... Не знам защо има толкова голяма разлика, ноо различни хора сме все пак.
Малчо е добре, засуква хубаво, но още е малък, ще изцеждам и ще давам след гърда и от шише, както и първия път... Но върви добре(имам коластра)
Другото ми дете е тъжничко и страда и аз изпитвам огромна вина, че не мога да съм до него... Освен това е със запушен нос, аз също започвам май да имам хрема, ужасно се притеснявам с това малко бебче да не го заразим нещо, но явно тук първия ден малко настинах. При някоя друга мама има ли подобен случай да сте били хремави покрай новородените? 💞

# 611
  • Мнения: 759
Ели, при нас точно денят след като ни изписаха, мъжът ми се разболя от някакъв вирус, който има сега. Аз също се рязболях след няколко дена. Карах го около 2 седмици, в началото имах температура и ме тресеше няколко дена, после се появи кашлица и една ужасна хрема, течеше като чешма. В началото обслужвах бебето с маска, но бързо я махнах, защото той е на ръце почти постоянно, което значи да съм с маска 24/7, при положение че и без нея едва дишах от хремата. Бебо е здрав, не го заразихме и ние сме здрави от седмца вече. Само за мен беше много тежко след секциото с това кихане и кашляне и допълнителната умора от болеста, която ми се трупаше върху умората от постояннатя грижа за бебо. Общо взето не стига, че не знаех какво да го правя и без това, ами и тази болест доста ми усложни ситуацията.
Но не се притеснявай, може да не се разболяваш, аз имах една хрема накрая на бременността, нещо от хормоните се появи, защото не бях болна и след раждането продължи известно време преди да ми се появи ужасната хрема от болестта.

# 612
  • Мнения: 479
При нас пък в класа на баткото много деца има болни-кашлици, хрема,ларингити...Той от една седмица е с дразнене в гърлото, което не можем да излекуваме,но от вчера вече е и с хрема и кихане 😒 Не му давам да пипа бебето и да я доближава и това много му тежи 🥺

Останаха ли бъдещи мами в тази темичка?Гледам няма много активност...

# 613
  • Мнения: 1 825
Мисля има поне още 5-6 за края на март Simple Smile

# 614
  • Варна
  • Мнения: 522
Аз , аз още си чакам 😁
Честито на новите мами! Да са ви живи и здрави бебоците! 💙

Общи условия

Активация на акаунт