Мартенската изненада подрани, дъжд от бебенца вали 💙💗 Тема 10

  • 30 256
  • 658
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 691
Честити да са Димитър, Виктория и Александър. Бързо да растат, а на вас момичета - бързо възстановяване.
Аз днес запазих час в катедралата за чиста молитва. 40 дни Йоана прави точно на 25.03- Благовещение. От няколко дни я слагам по коремче за 2-3 минутки. Обаче днес така си вири главата, че чак ми беше кеф да я гледам. Частно казано съм забравила как се променят с часове.
Аз днес изпратих ММ и баткото при свекърите. Утре ще ходя и аз с колата ( на 50км ).  Да видим как ще е малката по време на пътуването.
Иначе днес определено е спокойна. Храни се, след което не крещи и не плаче както обикновено, а се усмихва и гледа с интерес наоколо. Не знам дали Биоамиката помага, но според мен е заради това, че се ограничавам от доста неща.

# 586
  • Мнения: 1 825
Nedevi , Nova777 Честити да са ви Димитър и Виктория.  Много бързо да се възстановите вие, а бебчовцоте да са лакоми и поспаливи! HeartBlue Heart

# 587
  • Мнения: 489
Момичета, аз съм си в стаята,отпочинала…..
за съжаление бебчо не е при мен. Не ми го дадоха днес защото до сутринта ще е на кислород. Емоциите надделяха и си поплаках, но се надявам утре вече всичко да е ок.

Не знам как да направя скрит текст,но не е страшно и ше опиша раждането Simple Smile

Събудих се в 8 отидох до тоалетната и на връщане ми изтекоха водите. Събидух ММ и тръгнахме,защото имам 2 часа път и нямаше как да чакам. В 10 бях в Майчин дом, приеха ме, всички продедури-4 см разкритие. Качиха ме направо в родилна зала и в 11.30 ми почнаха комтракции. Забавиха с епидуралната и се ядосах, защото си имах болки и ми се видя цяла вечност 😂.  Реално ми сложиха упойка в 13 часа, с контракции на 3 минути и ми пуснаха окситоцин. След 3 напъна и  бебчо се роди в 13.30  някъде.
Имам няколко външни шева,но  това да е 😂



Пожелавам леко раждане на чакащите момичета!

# 588
  • Мнения: 628
Честити нови бебчета! Да са много здравии!

#Nedavl, като изключим забавянето с епидуралната, звучи като леко раждане Simple Smile Аз се мъчех безрезултатно над час а напъти и без упойка. Дано скоро бебчо е при теб Simple Smile)

# 589
  • Мнения: X
Честити бебчета на Nedavl и Nova777! Да са живи и здрави мъниците, игриви и щастливи Simple Smile

# 590
  • София
  • Мнения: 813
Неда, не се притеснявай. И моят юнак не е при мен. В ковьоз е, помагат му с дишането, не знам кога ще го извадят от там. Вчера когато разбрах плаках много, но днес ми казаха че се подобрява. Ще видим.

Много е неприятно когато твоето бебче не е при теб, а съседките по легло гушкат техните. Добре, че поне дават да ги виждаме. На теб дават ли ти да го виждаш ?

# 591
  • Мнения: 549
Лелее, колки много нови бебчета Heart Eyes Май останаха малко не родилите.
Честито на всички нови майки! Да Ви радват, да Ви слушкат, да папкат и да изпълват дните Ви с любов!

# 592
  • Мнения: 2 184
Признавам си много е трудно когато си сам в стая и бебчето е при теб 24/7….много се разстройва,ако не ме усеща и не мога един душ да взема та да се покрижа и за шевовете,защото епизиотомията не ми се размина …...* из мислите на една умираща за сън майка

# 593
  • Мнения: 489
Да, babyboo виждам го Simple Smile надявам се днес да е при мен.

Обичах, аз точномпо тази причина си избрах самостоятелна стая и бебето да не е при мен постоянно. Имам епизотомия също и едно ходене до тоалетната ми е мин 5 мин.
За шефовете какво прискате? Цикатридина или има нещо по-добро?
Не съм си взела нищо и не знам какво да поръчам

# 594
  • Мнения: 1 399
Честити да са всички нови бебоци в темата! Здрави и благословени нека да бъдат! ❤️
Ели не е писала скоро, тя трябва  да  ражда идната  седмица.

# 595
  • Мнения: 175
И аз точно за Ели си мисля, че не е писала. Май скоро ще ни изненада с появата на бебе.

Честито на всички мами и да са живи и здрави малките чудесии. Да радват и спят много!

# 596
  • Мнения: 2 184
Обичах, аз точномпо тази причина си избрах самостоятелна стая и бебето да не е при мен постоянно. Имам епизотомия също и едно ходене до тоалетната ми е мин 5 мин.
За шефовете какво прискате? Цикатридина или има нещо по-добро?
Не съм си взела нищо и не знам какво да поръчам
Да,цикатридина и профенид съм си взела,но болката е съвсем поносима и не съм ползвала свещичките. Днес се пръснах два пъти - облекчава определено!

# 597
  • Мнения: 563
Тук съм, приеха ме днес, утре е секциото.
До тук всичко е наред, доволна съм от всичко за момента, чакам храна иначе си тръгвам, гладна не мога...
Не пиша, само ви чета, защото нямам какво да кажа... Вълнения много през нощта и аз и мъжа не спахме до 4...уж е дърво, но го стегнаха емоциите... Аз за детето се притеснявам, да не страда...
Добре съм сега, спокойна... Минах прием, тест за алергии, ехограф, преглед за разкритие, кръв ми взеха, екг, разпитаха ме.... Бебан уж 3.050 го изкарват, дано не се роди под 3 ще видим... Не знам обаче утре в колко ще ми е секциото.
Целувки на всички нови бебета, мамите да бъдат спокойни и щастливи(и търпеливи) 💕💕💕

# 598
  • Мнения: 1 399
Ели, чудесно е, че си изчака  датата за секцио. Не го мисли малкия, ще бъде добре.

# 599
  • Мнения: 1 804
Ели, успех! Всичко ще е наред. За размерите, споко. На мен дето ми казваха бебе по 3кг. То се роди исполин 3500 близо.

Общи условия

Активация на акаунт