По Вода и с Късмет към ФЕВРУАРИ 2005! ІХ

  • 12 978
  • 268
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 514
Пола, ако знаеш как ми си иска да си напазарувам всичко, но всички около мен говорят че не било хубаво да се купува преди да се роди бебчо. А аз като всяка женичка много обичам шопинга, а сега още повече ме влече като знам че е за моето бебче. И ми е много мъчно че ще пропусна това удоволствие Weary

# 76
  • Мнения: 3 634
Викат ме на 18 януари в 8:00 сутринта ... в повикването пише, че ще трябва да остана и за през нощта, така че моите мърльовци ще се гледат един други. А мене ще ме боцкат и хранят със здравословна храна... дано издържа.

Ама не отивам да раждам, така че няма да изпреваря никого... Смятам да изкарам до началото на Февруари (ако не и до самия термин... но не и ден по-дълго).

# 77
  • Мнения: 562
Цитат на: iva 76
Пола, ако знаеш как ми си иска да си напазарувам всичко, но всички около мен говорят че не било хубаво да се купува преди да се роди бебчо. А аз като всяка женичка много обичам шопинга, а сега още повече ме влече като знам че е за моето бебче. И ми е много мъчно че ще пропусна това удоволствие Weary



Жалко наистина, въпреки че в цял свят всичко се купува предварително. Поне си направи списък с необходимото и набележи основните неща. Ние с татинец, например, обикаляхме няколко дена докато харесаме легло, че нещо изборът не беше богат. А сега имаме спор за десена на количката. #Bad Talk

# 78
  • Мнения: 514
Цитат на: Pola
Цитат на: iva 76
Пола, ако знаеш как ми си иска да си напазарувам всичко, но всички около мен говорят че не било хубаво да се купува преди да се роди бебчо. А аз като всяка женичка много обичам шопинга, а сега още повече ме влече като знам че е за моето бебче. И ми е много мъчно че ще пропусна това удоволствие Weary



Жалко наистина, въпреки че в цял свят всичко се купува предварително. Поне си направи списък с необходимото и набележи основните неща. Ние с татинец, например, обикаляхме няколко дена докато харесаме легло, че нещо изборът не беше богат. А сега имаме спор за десена на количката. #Bad Talk



Това веч го направих! Харесах се от сгъваемите кошарки, че нали ще пътуваме... Само проблем имам с количката - искам да е с отделен зимен кош. Чудя се върху Чиполино Венеция, но нещо колелетата не ми вдъхват сигурност. Ти на каква се спря, ако не е тайна:)?

# 79
  • Мнения: 2 274
Цитат на: Pola
Цитат на: iva 76
Пола, ако знаеш как ми си иска да си напазарувам всичко, но всички около мен говорят че не било хубаво да се купува преди да се роди бебчо. А аз като всяка женичка много обичам шопинга, а сега още повече ме влече като знам че е за моето бебче. И ми е много мъчно че ще пропусна това удоволствие Weary



Жалко наистина, въпреки че в цял свят всичко се купува предварително. Поне си направи списък с необходимото и набележи основните неща. Ние с татинец, например, обикаляхме няколко дена докато харесаме легло, че нещо изборът не беше богат. А сега имаме спор за десена на количката. #Bad Talk

Еее, Ива, наистина, дори Аз, купих дрешки тази седмица (мислех, че съм най-суеверната от февруарките!)
Пола, ако това ще  ви помогне по китайският хороскоп тази година  ще е годината на Петела и се набляга на зеленото!

# 80
  • Мнения: 1 045
Здравейте и от мен. Нашта мила бебка от вчера не е спряла да шава. Като луда е! Аз смятам тея дни да си събирам багажа вече. Имам и още малко да изпера и съм О.К. А снощи да ви се оплача се разчистих като хала посред нощ и резултата беше  контракции с болки ниско долу... И за капак днес като ставам така зверски ми си схвана крака че чак очите ми се насълзиха. И сега и двата крака ме болят и ми опъват ужасно.    
Мама Фин ти що не му теглиш но твоя мъж една цветна българска..... ааама ха само за собствените си гъзове мислят...

# 81
  • Мнения: 514
Ех Годзила, не ми е лесно. Хем ми се иска да си напазарувам, хем от всички страни ме промиват мозъка с това че не трябва. Аз че съм си суеверна - така си е, но не чак пък толкова. Пък си е гадничко, когато всички ти дуднат отстрани...

# 82
  • Мнения: 366
Здравейте, февруарки и някои прикрити януарки Simple Smile,
Връщам се от поредната ЖК с направление за раждане в джоба, тъй като съм влизала в 9-ти месец на 18.01, а следващата ми ЖК е на 20.01. На мен това направление ми звучи направо абсурдно. За разлика от всички ви, изобщо не бързам и ми се струва, че е рано дори да се притеснявам за раждането, направо ми се прииска да им го върна направлението Simple Smile. Все пак казаха, че на 20.01 щели да ми дадат още документации (вероятно обменната карта) и ще проверяват кръвната захар, че ми беше позавишена миналия път.....
МОФ, тук не прибират за изледвания на кръвна захар - ходиш си до п-ката, когато се наложи. А на теб успех в престоя и гледай предишния ден преди да влезнеш без сладко, че да не ти усложняват живота и да те задържат излишно.
И след ЖК, тъй като вие тук сте ужасно заразителни и всички вече перете, аз пообиколих магазините и си купих поне прах за пране "Сано Максима" - по препоръки на най-добната ми приятелка. Сега ходя да си го душкам и мечтая за деня, в който ще свърши ремонта и ще пера и гладя......
iva 76, ми щом ти дуднат на главата, не им казвай. Направи си собственото удоволствие, ще се почувствате прекрасно с бебо, след пазара, пък после прибери покупките в гардероба и ще ги покажеш по-късно.
Иначе количка и ние взехме със зимен и летен кош на Маг Ингланд, малко по-скъпи са от Чиполино, но са със страхотни гуми и много хубава механика, аз много си я харесвам, ето ти линк да я видиш - една и съща количка е в различки конфигурации:
http://www.shtarkel.com/m3.html , но нашата е синя, има доста разцветки.
tzvetam, секциото е коремна операция все пак (режат се доста слоя тъкани и се шият) и ако можеш да си я спестиш, направи го - възстановяването е много по-бавно, отколкото при вагинално раждане.
Pola, и мен много ме е яд, че сме обратно на света и по отношение на бебетата. Вместо да правим бебешкото парти като тях, преди да се роди бебето, тук в Б-я го правят 40 дни по-късно и те отрупват с ненужни и дублиращи се подаръци, някои от които вече омалели........абе пращим от акъл. Радвам се поне, че не съм от суеверните, а и родителите ни не ни се бъркат, така че 40 дни няма да има. Ще си каня гости, когато се почувствам по-добре Simple Smile
Пак се поувлякох в писането.......
Слънчев ден на всички ви и много усмивки Simple Smile

# 83
Стайл, откъде го купи този Сано Максима? И течен ли е? В Штъркела дали ще го има?

# 84
  • Мнения: 366
Цитат на: marry_72
Стайл, откъде го купи този Сано Максима? И течен ли е? В Штъркела дали ще го има?

Незнам за Штъркел, там не съм проверявала. Иначе го взех от Бебелан, на 200 м от х-л Плиска, тръгваш по Коперник и се пада в един заден блок вляво, след като подминеш голям плод и зеленчук с/у спирката на рейс 72. Имаше и течен и на прах и аз понеже не можах да реша кой искам, си купих и от двата, че дори и омекотител взех, добре, че бях с майка ми, иначе нямаше да мога да ги замъкна, доста тежаха Simple Smile

# 85
  • Мнения: 2 274
А вие какво ядете...Я, ме накарайте да се засрамя малко...Днес изядох една кутия шоколадови бисквити с 1 коф.  кис.мляко...После отидох да с купя готов сос за спагети и съответно и той беше ометен...Не устоях и на кофичката - 200 гр- сметана в хладилника  Embarassed  НЕ мога да се понасям(((((  Embarassed

# 86
  • Мнения: 366
Цитат на: Godzilla
А вие какво ядете...Я, ме накарайте да се засрамя малко...Днес изядох една кутия шоколадови бисквити с 1 коф.  кис.мляко...После отидох да с купя готов сос за спагети и съответно и той беше ометен...Не устоях и на кофичката - 200 гр- сметана в хладилника  Embarassed  НЕ мога да се понасям(((((  Embarassed


А ще се засрамваш, ми то не остана, похапни си, докато имаш извинение, още повече, че нямаш проблеми с изследванията.
Аз изобщо не се ограничавам, но нямам много апетит. днес съм изяла 2 банана за закуска с мляко с нес, после пилешка супа към 14 часа, но без хляб, че и така не ми се ядеше, но майка ми беше у дома и нямаше как.... Вече съм писала, че имам проблем само с шоколада, ако ми попадне, просто изчезва, така че избягвам да си купувам и на мъжа ми съм забранила да ми взима - максимум по 1 на два дни Simple Smile)). А екстрите ми за деня са задължително прясно изцеден сок от нещо си (днес ще е грейпфрут - много обичам), тъй като цялата бременност не пия никакви витамини и хапчета и трябва с нещо да ги наваксвам, а за вечеря ще се глезя с карфиолче на пара....... Ха-ха, нямала съм апетит, като гледам колко изписах за един ден хапване Simple Smile))

# 87
  • Мнения: 2 641
Еи мами радвам се доста от вас мислят трезво и не си падат по суеверия, а по грижата за бебето. Щото то трябва да е на парво място място нали а не талпата селски роднини с 100000 предразсъдака. Аз купих Тео бебе - наблегнах на БГ при избора на  доста от нещата които купихме за бебо. Сега ще пусна още една пералня.
А за раждането не могада реша кое е по добре - нормалното или секциото, та ще оставя докторите да го решат вместо мен.
Мамо фин и да не вемеш да ни изпревариш че ние сме преди теб;-)

# 88
  • Мнения: 562
Ива76, аз лично за Чиполино не съм чула хубави неща, незнам Confused Виж по-добре Маг Ингланд. Ние ще вземем Чико Трио, скъпичка е, но е с всички екстри и татинец каза "Край, това е количката".
Годзи, браво, зеленото е моят цвят. Това ще е!

# 89
  • Мнения: 2 641
A Gena kade izchezna ? Tia kupi skapata kolichka i sigurno rodi vece  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт