Пазаруване от Aliexpress.com 64

  • 35 981
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • Своге
  • Мнения: 59
Вашите поръчки как се движат? Имам 3 с доставка 10 дни и вече 9 от тях седят Китай и не помръдват, писах на продавачите да проверят какво става и от тях ни вопъл ни стон 🙁

Имам две пратки, една с холандските, която след 21 дни престой вчера мръдна, а другата с унгарските си стои от 15.02 на едно място... От продавачите инфо никакво, защото защитата е 80 дни ...като папагали повтарят, изчакайте търпеливо, пратката е в транзит...

# 16
  • Мнения: 36 636
Аз чакам две, мина около месец. Вчера получих имейл от Али за едната, че уж ме е наближила и скоро ще е при мен.

П.п. току що дойде жената от пощата и ми донесе пратката. Доволна съм, всичко е изрядно.

Последна редакция: ср, 02 мар 2022, 10:14 от pppqqq

# 17
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 961
Здравейте,имам нужда от помощ.Искам да си поръчам смарт часовник,но да е по малък и кръгъл.Моля някой от вас ,ако има да ми препоръча.

# 18
  • Мнения: 2 897
Аз възнамерявам вече да не поръчвам от Алиекспрес. С тази война, дето ни е пред прага, надали пратките ще пристигат на време. Просто не виждам смисъл. Който върти бизнес, да, но такива като мене дето си поръчват калъфчета за телефона- просто няма смисъл.

# 19
  • BG-DE
  • Мнения: 5 088
Абсолютно, аз искрено съжалявам за последните си поръчки, съмнявам се, че изобщо ще дойдат. Има някакъв проблем с транспорта, две от нещата които чакам са от магазин, който доставя страшно бързо, последната ми поръчка от тях шипната в понеделник в събота беше при мен, а сега уж 10 с дневна доставка, а те 12 дни висят още в Китай и не помръдват 🙁

# 20
  • Мнения: 1 196
Наскоро за пръв път поръчах от сайта и за 18 дни получих първата си пратка.Получих СМС по телефона,че пратката ми е в нашия клон.
Дребни неща си поръчах.Куки за плетене,декорации.В очакване съм на другите няколко неща,които ми изписва,че вече са в доставчика ми в БГ,т.е. предполагам в пощата.
Ако тази или другата седмица ги получа,около 3 седмици е доставката.Дано! 😀

# 21
  • Мнения: 4


Здравейте, правя си първа поръчка. Тази destination country България ли е, защото четох че не било значело Бг?

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 1 691
Унгария значи
Бг. е local delivery office

# 23
  • Мнения: 48 013
Последната ми пратка заседна в Унгария.  Май известно време ще спра с поръчките, явно логистиката е замряла. Не ми уважиха и диспута.

# 24
  • Мнения: 1 196
Заблуда ли са разпродажбите "Sale" в сайта и има ли нещо такова като сезонна разпродажба или период от годината,когато се знае,че има намаления? 🙄 На някои от нещата,които съм сложила в количката ми дава надписи Sale с цена,която дори ми се струва,че преди дни беше по-ниска 😁
Какво значи Starts on?
Брояча отброява на обратно.

# 25
  • Мнения: 2 897
Точно така, броячът, който си снимала,  отбелязва след колко време ще започне намалението. Аз съм пазарувала от такива разпродажби и наистина е много изгодно. Не се притеснявай, поръчвай.

# 26
  • Мнения: 36 636
За първи път поръчах пъзел от Али - доволна съм. Мисля сега да пусна още една поръчка, или може би дървен пъзел - забелязах, че и те са в пъти по-евтини Simple Smile

# 27
  • BG-DE
  • Мнения: 5 088
За да разберете дали продавачът е качил цената преди намаление, рейтинга му и т.н. ползвайте приложението Aliradar, много е удобно.

# 28
  • Мнения: 193
Здравейте,интересува ме някой поръчвал ли е електронни наргилета.
Предварително благодаря

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 1 691
за техника, трябва да заложиш на рейтинга

Общи условия

Активация на акаунт