Пазаруване от Aliexpress.com 64

  • 36 135
  • 736
  •   1
Отговори
# 285
  • Бургас
  • Мнения: 1 714
бар кода е тракинга
Скрит текст:
Скрит текст:

Последна редакция: пт, 27 май 2022, 15:45 от musicdoubl3

# 286
  • София
  • Мнения: 36 102
Здравейте!
Имам проблем с плащането - не ми приема картите.
От доста години имах прикачена карта към Alipay, но я махнах преди време.
Сега нито мога да платя с карта, нито да я добавя към Alipay.
Прикачих всички документи, които се искат от сайта - отхвърля жалбата ми. Повторих го и с други карта - пак нищо.
Какво мога да направя. Много моля за съвет.

# 287
  • Бургас
  • Мнения: 1 714
Здравейте!
Имам проблем с плащането - не ми приема картите.
От доста години имах прикачена карта към Alipay, но я махнах преди време.
Сега нито мога да платя с карта, нито да я добавя към Alipay.
Прикачих всички документи, които се искат от сайта - отхвърля жалбата ми. Повторих го и с други карта - пак нищо.
Какво мога да направя. Много моля за съвет.
изчисти кеша на браузера

# 288
  • София
  • Мнения: 36 102
изчисти кеша на браузера
Благодаря, за включването.

За Кеша - направих го няколко пъти

На какъв имейл мога да им пиша, че през чата не се получава, не можем да се разберем нещо?
Поне да ми обяснят какъв е проблема, какво да направя?!

# 289
  • Бургас
  • Мнения: 1 714
няма меил
да заобиколиш ЕВА е трудна работа, постоянно се е обсъжда в всички форуми
https://drive.google.com/file/d/1vGXC2jUc-3IqV2HcYhbEi5SKR3a6cHGy/view

Последна редакция: сб, 28 май 2022, 18:30 от musicdoubl3

# 290
  • BG-DE
  • Мнения: 5 101
Ако се случва от компютър пробвайте с приложението или с Пейпал ако е възможно.

# 291
  • София
  • Мнения: 36 102
Ако се случва от компютър пробвайте с приложението или с Пейпал ако е възможно.
Благодаря за включването и за предложенията.

За ПП - никога не ми е излизала тази опция за плащане - само и единствено с карта. Какво трябва да направя?

Доколкото съм запозната има приложение, нещо като ПП ( Алиекспрес и плащане с ПП) , но не било точно истинския ПП? - може и аз да бъркам?!

# 292
  • BG-DE
  • Мнения: 5 101
Плащането с Пейпал си е съвсем истинско такова но не е възможно от всички страни, аз не съм в Бг и при мен си излиза като нормална опция за плащане явно за Бг я няма. А след като плащането не минава поръчаната стока отива ли в полето "очакващи плащане" да чака?

# 293
  • Мнения: X
само и единствено с карта. Какво трябва да направя?
А какъв в проблема, че не приема плащането с карта?

# 294
  • BG-DE
  • Мнения: 5 101
Да не би да е някаква карта на Изипей или нещо подобно, на коя банка е картата? Те руснаците даже вече пак могат да падаруват от АЕ та да не приема българска ми е много странно.

# 295
  • София
  • Мнения: 36 102
Плащането с Пейпал си е съвсем истинско такова но не е възможно от всички страни, аз не съм в Бг и при мен си
Скрит текст:
излиза като нормална опция за плащане явно за Бг я няма. А след като плащането не минава поръчаната стока отива ли в полето "очакващи плащане" да чака?
Никога не съм имала предложение за плащане с ПП - веднага бих се възползвала.
Да, остава в Поръчки => Неплатени има и бутон: Плати сега
Натискам го, въвеждам данните и ми дава  Код на грешка: CSC_7200026
Предлагат ми да пусна Обжалване. Изпращам исканите документи и резултата винаги е: Жалба е отхвърлена
Картата ми е Виза - досега съм плащала само с нея, но преди беше добавена в Alipay ... махнах я преди няколко седмици.


Mr. Smith
Излиза ми:
Плащането не бе успешно
Не можахме да обработим това плащане от съображения за сигурност. Код на грешка: CSC_7200026

# 296
  • BG-DE
  • Мнения: 5 101
Обадете се да питате в банката може картата да има някаква защита, коята трябва да се махне, сега се сещам, че миналата година като си взех новата Виза дебит имаше нещо подобно обадих се в Обб и служителката ми каза, че картата има някаква защита и по мое желание я махна.

# 297
  • Бургас
  • Мнения: 1 714
Обадете се да питате в банката може картата да има някаква защита, коята трябва да се махне, сега се сещам, че миналата година като си взех новата Виза дебит имаше нещо подобно обадих се в Обб и служителката ми каза, че картата има някаква защита и по мое желание я махна.
не е това, каза че алито са и поискали документи да докаже дали е нейна картата и са и отхвърлили документите
да смени платформата https://www.ebay.com/
или нова регистрация с нова карта
Код на грешка: CSC_7200026
Предлагат ми да пусна Обжалване. Изпращам исканите документи и резултата винаги е: Жалба е отхвърлена

Последна редакция: нд, 29 май 2022, 16:09 от musicdoubl3

# 298
  • BG-DE
  • Мнения: 5 101
Е, да тогава да пробва с нова регистрация.

# 299
  • Мнения: X
Няма да помогне. Има нарушаване на T&C на Алиекспрес. Ново IP, нов акаунт и нова карта.
@denis Добре би било да си припомните добре какво сте правили преди да Ви забанят по този краен начин и в бъдеще да избягвате подобно поведение.

Общи условия

Активация на акаунт