Пазаруване от Aliexpress.com 64

  • 35 979
  • 736
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 2 897
Като попаднете на този куриер после пишете лош отзив в Алиекспрес. Така китайците сами ще се откажат да ползват услугите им. Кой иска да губи клиенти.

# 271
  • Мнения: 2 204
Моля, кажете ми. Какво трябва да направя така че пратките ми отново да пристигат с български пощи, а не с мбм. Какъв начин на доставка да избера така че да идват с български пощи?
Ужас е това с МБМ, нямам думи направо. Не ми пращат СМС-и, не ми се обаждат. Вчера ходих да си вземам една пратка от тях, от офиса им. Един час, една леля, рови в един огромен куп с пратки от Китай за да ми намери пратката. Буквално на земята бяха изсипани десетки пратки и тя рови ли рови в купчината пратки. Аз стоя отстрани и чак да прерови огромния куп за да измъкне моята пратка. Не искам да си причинявам пак този ужас. Кой начин за доставка да избера за да идват с български пощи?

# 272
  • България
  • Мнения: 6 236
From China to Bulgaria via SunYou
На този етап моите от този тип пристигат със Спиди.
Последната я взех от автомат, получих СМС.
Но не всички търговци предлагат този метод на доставка. Frowning1

# 273
  • Мнения: X
Кой начин за доставка да избера за да идват с български пощи?
China post. Cainiao economy.

# 274
  • Пеликания
  • Мнения: 2 491
Моите с AliExpress Saver Shipping идват с БГ пощи.

# 275
  • Бургас
  • Мнения: 2 147
Променя ли се статуса при МБМ когато пратката не е в София Център, а вече в моя град? Иначе пише в процес на разнос, но така е от 12-14 дни.

# 276
  • Бургас
  • Мнения: 1 690
по принцип се сменя, но за толкова дни вероятно е в града ти, просто не са е сканирали - прати им меил
contact@expressone.bg

# 277
  • Варна
  • Мнения: 3 063
Здравейте, можете ли да разгадаете къде да търся тази поръчка, пристигнала ли е в България изобщо? Според китайците да, но в пощата я няма. Поръчвам от години, такова нещо за първи път ми се струва, 68 долара беше. За втори път от същия продавач, първия път нямаше абсолютно никакъв проблем и имах код с букви и цифти, който можеха да проследят от пощата. А сега това...

# 278
  • Мнения: X
От 16 май във Варна на ул. Уста Кольо Фичето 33.

# 279
  • Варна
  • Мнения: 3 063
Anguished О, в потрес съм! Ами аз не съм осведомявана по никакъв начин...
Хиляди благодарности на вас!!

# 280
  • Мнения: X
Имате номер, нееднократно сме коментирали, че тези номера се търсят в експресуан Sunglasses

# 281
  • Мнения: 774
Здравейте,
За пръв път се сблъсквам с мбм експрес или каквото са там….Какво трябва да очаквам от това проследяване?
И как да си получа пратката по-бързо? От София съм…

От 13-ти насам всеки ден статуса е в процес на разнос, само се сменя датата.

# 282
  • Мнения: 41
Вижте си мейла, който сте дали за връзка в алиекспрес. На него евентуално може да имате съобщение да идете да си вземете пратката..
Иначе звънете на националния телефон, който е в сайта на мбм/експресуан, и направете справка.



Здравейте,
За пръв път се сблъсквам с мбм експрес или каквото са там….Какво трябва да очаквам от това проследяване?
И как да си получа пратката по-бързо? От София съм…

От 13-ти насам всеки ден статуса е в процес на разнос, само се сменя датата.


# 283
  • Бургас
  • Мнения: 1 690
този статус ми е странен - дали е грешка

2022-05-16
16:34:00    INB    Központi raktárba érkezett (BA - Sarajevo)

# 284
  • Мнения: 1 014
Имам следният казус с български пощи Rolling Eyes Имам пратка от алиекспрес, получавам смс, че пратката ми е в моят клон и няколко минути по-късно, че е в клон в София. Аз не живея в София и нямам идея как се е озовала там. В моят клон на пощата я няма и служителката ми каза, че не знае къде е и не  може да ми помогне. Ако искам да се оплача на началника Close Искаше ми някакъв баркод по който да потърси, но не можа да ми обясни къде е този баркод.Някаква идея как да я издиря Smiley
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт