Някой пил ли е Мазиндол?

  • 14 453
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 517
Пих. Преди няколко години. Тогава се изписваше със сец. зелена рецепта. има ефект, но не си струва цената. Гадеше ми се, цялата  изтръпвах, все едно мравки ме лазят и много ми падна кръвното, а то си е ниско по принцип. Изпих 1 опаковка и се отказах. Ходех като дрогирана  Sick

# 16
  • Мнения: 638
А да има др.подобен продукт без толкова страни4ни ефекти?
Къде мога да го намеря?Родих секцио и за сега доки ,каза да не правя упражнения  Sad
Благодаря за инфото предварително.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 26
Друг подобен май е Редуктил, но е скъп и ако кърмиш неможеш да го ползваш. Във форума има доста написано по въпроса.  Можеш да прочетеш и да прецениш сама. И аз май ще си купя, че направо немога да се понасям, толкова съм дебела  Embarassed

# 18
  • Мнения: 764
Преди години го пих,почувствах се зле,но не толкова.Интересното е обаче,че го дадох на мъжа ми,за да загуби апетит  и му стана толкова лошо,че започна да ми говори неща от сорта-не съм написал завещание,но всичко оставям на теб,имам сейф в  еди коя си банка и т.н И сега като се се Stopтим умираме от смях.Но наистина не го вземай.Отврат е.

# 19
  • Мнения: 155
Отрова е точната дума за него ,не си струва да слабееш по този начин !

 Peace

# 20
  • Мнения: 812
кажете друг заместител на мазиндола/не редуктила,че е много скъп/  bouquet

# 21
  • Мнения: 832
Аз лично съм доволна от Златно Чудо 14 макс. Отслабва се постепенно и трайно, а освен това е с билки и мед. Аз лично се чувствах много добре. За месец и половина свалих 5 кг. без да съм гладувала, е не съм се и тъпкала. Цената му е около 20лв. и едно шише стига за около 20-тина дни.

# 22
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Пих мазиндол преди 8 години. Тогава още се продаваше свободно по аптеките. Не съм му почувствала страничните действия. Хем работех, ходех на курсове и гледах дете. Не ми е прилошавало, даже ми беше едно такова приповдигнато като ставах сутрин и виждах че все едно през нощта съм сваляла кг докато съм спяла. Сега обаче не бих го пила защото няколко години по-късно започнах да вдигам кръвно и не знам дали не се дължи на някакво остатъчно странично действие на мазиндола. Друг ефикасен метод е медената вода. При нея първия ден се чувствах кофти, но след това бях много бодра и вместо три дни курс изкарах 5.

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 446
Пила съм преди ходини мазиндол, за да отслабна. Наистина  подтиска апетита, но ти подтиска и много други сетива.. Аз го пих 2-3 дни и през това време всичко ми беше супер безразлично, чувствах се тъпо, депресирано, а накрая започнах да получавам и страхотна аритмия на сърцето - при най-лекото движение и сърцето ми така започваше да прескача, че ми прималяваше. Уплаших се и го спрях.
Към martisun: А какъв е този курс с медена вода? Би ли разяснила?

# 24
  • Мнения: 812
Аз лично съм доволна от Златно Чудо 14 макс. Отслабва се постепенно и трайно, а освен това е с билки и мед. Аз лично се чувствах много добре. За месец и половина свалих 5 кг. без да съм гладувала, е не съм се и тъпкала. Цената му е около 20лв. и едно шише стига за около 20-тина дни.
имах впредвид някой друг заместител/можеби на хапчета/ newsm12

# 25
  • Мнения: 1 428
Забрави ВЕДНАГА за тази '' отрова''................ #Crazy #Crazy
От това се увреждат всички вътрешни органи,но най-вече черния дроб.Дори си мисля,че го спряха вече и от производство.

# 26
  • Мнения: 1 116
Хич и не питай за това лекарство (то е трудно да го наречеш и лекарство). Забранено е в БГ. Другия смотан вариянт да потиснеш глада си чрез ЦНС е Редуктил. И него трябва да забранят.

Общи условия

Активация на акаунт