Момичета, СКАНДАЛНО е !!!

  • 868
  • 5
  •   1
Отговори
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Е какво сега, няма ли тук адвокати, прокурори, съдии, социални работници, студенти по право, няма ли кой да помогне с насоки?!? В темата за пребитото дете има 300 мнения, изпълнени с възмута, закани и призиви за действие, а в тази тема - 5 мнения /3 от които с цитати/  Thinking

Срамота е да цъкаме с език пред телевизора и във форума, да леем крокодилски сълзи, а когато някой /браво за което/ се заеме с активна работа по въпроса, да е глас в пустиня...

Предлагам авторката да прекръсти темата на "Скандално! Брат Пит има 2 пениса" или "Номинации за златен сутиен"... белким хвърли някой едно око и тука  Mr. Green

Dodo, зная, че си заета, но понеже си отзивчива - погледни т.нар. мои предложения и кажи, моля те, има ли начин да бъдат формулирани по-така, хм... културно? Трябва ли в такова едно искане за промени в Закона да се цитират конкретни точки и алинеи? Към кого всъщност трябва да се адресира? Isa не беше ли и тя адвокат?? Айде, дами, аааайдееееее   bouquet


Позволявам си да цитирам crazi_chick, защото със сигурност не можех да го кажа по- добре.. наистина , в другата тема има над 300 мнения, а тук - мъртвило  newsm78

Нали искаме да направим нещо- ето, започнали сме го, но аз не мога сама! Имам нужда от помощта ви! Мога да обобщя, да напиша, да разпратя, да се свържа, но да го подготвя сама- не мога!!! Помагайте, момичета или просто напишете , че няма смисъл!
Иначе защо бяха тези над 300 мнения с възмущение и протест?!?!

Извинете ме че пускам вече не знам коя тема подред  Hug , но наистина ми се иска да помогнем този ад да спре! Не само да плачем за погубените дечица и да плачем зъедно със страдащинте мъничета!



# 1
  • Мнения: 2 361
  Единственото, с което мога да помогна е да подкрепя. Не съм адвокат, прокурор и социален работник. Мисля, че затова повечето момичета не се включват в темата.

# 2
  • София
  • Мнения: 6 743
Съжалявам, но и аз не мога да помогна с нищо , освен подкрепа.
Тук наистина трябват хора запознати с материята.Аз не мога да бъда полезна в случая.

# 3
  • София
  • Мнения: 276
  Единственото, с което мога да помогна е да подкрепя. Не съм адвокат, прокурор и социален работник. Мисля, че затова повечето момичета не се включват в темата.
Съгласна съм с това напълно.

# 4
  • Мнения: 377
Съжалявам, че не мога да помогна с нищо конкретно.  Embarassed
Мисля, че няма голяма активност по темата, тъй като събота и неделя по принцип форума е малко пуст, надявам се утре да има раздвижване.  Praynig

# 5
  • Мнения: 2 292
повечето учстници не могат да помогнат с много , освен с подкрепата си. Не от всеки става организатор, но мисля, че мниха подкрепили една добре подготвена инициатива.
Писмото трябва да се напише и оформи от юристи . Инициативата трябва да я подемя някой предприемчив, като проучи всички начини - писма, подписки, петиции ... инфо към медиите и други , не ги знам всичи начини, но със сигурност има много по опити от мен...
Може също да бъдат организирани посещения на децата , те имат нужда вн от лично вниимание към тях и да им се носят необходими неща, а също и да се попречи случая да се потули и всеки обещл нещо висш служител да се измъкне тихомълком .

Общи условия

Активация на акаунт