Лютата зима още я няма; лъвче се сгушва в коремчето на мама /13.11-19.11/

  • 11 568
  • 400
  •   1
Отговори
# 60
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Елпет, не знам какво да те посъветвам, аз правя все различни тестове и до сега все правилно ми отчитат Close Но, пробвай де, ние чакаме  Mr. Green
Момичета, питате ли ме с тоя тест-мускулна треска имам още от смях; мъжо помисли, че откачих съвсем Crossing Arms
А снощи пък ме пита защо меря Т всяка сутрин; обяснявам, че така трябва да разбера цикълът наред ли ми е ;той "И как е"; АЗ"37 градуса - добре е "; той "Добре ли, аз като вдигна Т не съм добре  hahaha"Аз "Ама ти не си я мериш всеки ден...еди къде си";той "Ама ти ТАМ ли си я мериш #Crazy, добре че имаш дигитален термометър-бързо мери Joy, че иначе 5 минути  ooooh!" За пореден път се уверих, че нищо не разбират тия мъже  Naughty
А сега който беше разказвал преди защо болят гърдите след ову, моля да ми обясни пак /нали съм блондинка, пак забравих Flutter/, че грам не ме болят този месец  Thinking - добре ли е, зле ли е  newsm78

Рожбо, и аз този месец не усетих нищо по време на овуто, но тестовете и БТ показват, че съм имала  Rolling Eyes

# 61
  • София
  • Мнения: 3 524
очаквайте от мен включване към обяд защото дотогава не мога да излезна и съответно да купя тест. ще пробвам наслуки с някой, стискайте палци макар че раничко ми се вижда а пък толкоз ми се иска  Praynig

# 62
  • Мнения: 370
Добро утро момичета.Голди-това с теста може да е знак .Този път мечтата ти може би ще стане реалност.на Миа 28 днес най-искрено и желая по-малко работа,че да има време и за нас,да ни обърнеш внимание както подобава.Честито на Светли и най-искрено и пожелавам да няма никакви проблеми и да бъде много щастлива.При мен тези дни е лудница-хем съм на работа,хем сватба подготвяме,ама това са хубави неща нали?Успех и късмет на всички,а на нечакащите EFP Hug Hug Hug

# 63
  • Мнения: 448
Elpet, ще ти стискам палци! Hug И на всички, които ще се тестват днес пожелавам EFPНа работещите лека работа atwork

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
elpet стискам палци и чакме добри новини. Peace

# 65
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
  Добро утро на всички! Докладвам, че от вчера следобед се оциклих т.е. ще се борим за Девичка Wink. Само дето гърдите продължават да ме болят - дали няма някакъв проблем newsm78? От този месец започвам да меря БТ. Ама сериозно! Лек ден на всички работещи и неработещи момичета. Hug

# 66
  • Мнения: 883
Elpet и аз се включвам в стискането на палци! А ти се стискай, да не ходиш до тоалетна, че да събереш повече хормончета. Peace
Goldie, явно наистина става въпрос за всички мъже. Аз какви изцепки имам от мояяяя... ooooh! чак понякога се чудя как може да ми го събере главата. Това от филма Такси 3 съм го преживяла преди 8 години. Когато правехме бебе правя аз тест и той отрицателен - има една чертичка. Аз му го показах само, като си мислех, че знае какво означава 1 чертичка. Но след една седмица продължавах да се съмнявам и направих втори тест и той пак с 1 чертичка. И моят заявява твърдо - АМИ ЕТО - В ПЪРВИЯ МЕСЕЦ СИ! И ТЕСТА ГО ПОВТОРИ. ПАК ИМА 1 ЧЕРТИЧКА - ЗНАЧИ СИ В ПЪРВИЯ МЕСЕЦ!!!  Naughty Тогава не знаех да плача ли, че е отрицателен или да се смея... Joy Joy Joy
А за болките в гърдите и аз се чудех... но май нещо беше свързано с хормоните.
Лек ден и много щастие!!!

# 67
  • Мнения: 4 546
Голди, dididi, направо ме разсмяхте  Joy Joy Joy
iramira , ами че то девата е най-хубавата зодия  bowuu / моя милост е дева  Blush/ аз нищо против нямам и за девичка да се боря. ама и лъвче няма да връщам  Laughing
elpet , стискам палци и аз  Peace

# 68
  • Мнения: 160
Добро утро момичета!
Goldie, както винаги си се справила страхотно с кафенцето   bouquet( и с тестчетата Laughing)!
Elpet, много силно ти стискам палци да сте успели този месец Praynig
Пожелавам ви един страхотен слънчев ден, изпълнен с много положителни емоции ( и тестчета Simple Smile)

# 69
  • Бургас
  • Мнения: 1 241
Здравейте. Около мен нищо ново. Едно ми е такова гадно ... никакво  Sick Като преди да ми дойде  #2gunfire То е малко раничко ама знае ли човек  #Cussing out Пък и малкия пак болен, ПИСНА МИ ВЕЧЕ  #Cussing out #Cussing out #Cussing out Той просто всяка седмица вече е болен. Искам да  newsm45 smile3511 tantrum
И аз по едно време след предполагаемото ову (ако изобщо го е имало) имах такава разтеглива и бяла слуз 2в1 и то след като вече ми беше около овуто разтеглива, после стана бяла кремообразна и след това 2в1  newsm78  и сега пак си е бяла   #Crazy И за себе си реших че този месец просто съм нямала ОВУ. Пък и то с тези Т дето ми ги мери термометъра  Thinking И не ме боля около овуто така както преди (по скоро не усетих да ме боли)  newsm78 Ама каквото е такова. Такъв е живота.
Първо да излекувам дребчо че лекарката ни пак я няма  ooooh! къде ще го водя пак  newsm78

А пък аз да ви се похваля като става дума за мъже ... Онзи ден захванвахме един разговор за Овуто и аз така  #Crazy #Crazy #Crazy Моя бил мнооооого компетентен  Joy направо ме хвърли в почуда  #Crazy

# 70
  • Варна
  • Мнения: 246
Добро утро и от мен! Пожелавам на всички ви много слънчев и усмихнат ден.
И денс повече мадами да се похвалят. Laughing

# 71
  • Мнения: 497
Добро утро момичета  Hug
Днес настроението е по-добро от вчера  Joy
Аз се записвам за утре за нечакаща  Praynig
Тук едно хубаво слънчице се е показало, дано да донесе мноооого щъркелчета по никое време  Laughing

# 72
  • Мнения: 780
добро утро момичета   bouquet
виждам че пак сте зачекнали темата за компетентността на мъжете ни  Joy Joy Joy
какво да ги правим и по 10 пъти да им обясняваме едно и също все тая който не иска да разбере не разбира
Goldie, dididi и мене много ме разсмяхте  hahaha добре че няма още никой в офиса че шефа ще си помисли че нацяло съм изтрещяла  Crazy
Elpet давай миличка като имаш време се тествай ние стискаме палци  Hug
Рожбо дано не си ме забравила с колета с розови гащи още е рано и затова не проверявам ама мисля че към края на месеца ще дойде Praynig
iramira и аз бях така мила тоя месец та чак преди ден два спряха да ме болят а пък на мен и М ми беше много странно та една съфорумка ми бутна шилата и тест правих  hahaha
Mia_28 обещала си ни днес мнооооого да пишеш хайде че да не те подхващам и теб-че ти обещах да не подранявам  Crazy
6u6on4eto мила изгони ги тия вируси вече -само споко детенце е в такава възрас явно че да болядува по-добре сега отколкото като стане по-голям  Peace
хайде момичета от мен хубав ден и който ще се тества да знае че следобед изкъсо под строй ще ви проверявам  bowuu

  bouquet Hug Hug Hug  bouquet

# 73
  • Мнения: 766
Добро утро момичета   bouquet Hug
Е направих си тест  - EFP
Още незнаем къде сме с мъжа  Rolling Eyes Rolling Eyes
Като зашаматена съм  Laughing Rolling Eyes Shocked

# 74
  • Мнения: 497
ЧЕСТИТО ТАМ-ТАМ
Много се радвам  Hug Hug Hug
Пожелавам ти лека и безпроблемна бременност!!!  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт