Лютата зима още я няма; лъвче се сгушва в коремчето на мама /13.11-19.11/

  • 11 566
  • 400
  •   1
Отговори
# 45
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 361
Мда..близнаците са многооо хубави хора Flutter

# 46
Бърборче, честитооо!!! Лека бременност и пръскай вирусчета наред!  bouquet Дано и ние да прихваним  Praynig

# 47
  • UK
  • Мнения: 1 351
Мда..близнаците са многооо хубави хора Flutter

 Херка радвам се, че се появи   bouquet
 То покрай мен само близнаци има като започнеш от мъжо така, че хубави-лиши наши сте си и на никой не си ви даваме  Hug

# 48
  • Мнения: 701
Здравейте,момичета!Още един ден от срока до нечакането ми изтече!Хайде дано да се наредя в списъка още този месец! Praynig
BARBORANA,още веднъж честито и розови гащи с плитки! Whistling
svetli ,честито сърчице!Пожелавам ти малко,сладко и здраво бебче!
То близнаците са хубави хора...../аз съм Близнаци/ Whistling Whistling Wink

# 49
  • Мнения: 1 098
Честито на Барборана. Не е рано на 10 ден от закъснението за лекар. Аз днес говорих с моята гинеколожка и тя каза да броя 10 дни и да отида на преглед.

# 50
  • Мнения: 1 436
Добро утро   bouquet. Аз от тази сутрин официално съм "в ремонт", както казват американците  Close, че и с два дена подрани гадината  #2gunfire. Рожбо, ако пощите върнат моя пакет, няма да се разсърдя да го отвориш  Hug

Честито на Бърборана за  EFP и на светли за ембриончето bouquet . Ама много хубаво започва седмицата, беее!

По този повод, моето ову май ще се падне към пуйкин ден когато имаме четири дена отпуска  smile3508. Аз девичка си имам една в къщи (2м висока  hahaha), та от тях не ме е страх. (Имаше там една поговорка за рибата и тигана...  ooooh!)

Приятна седмичка на всички!

Последна редакция: пн, 13 ное 2006, 20:42 от Juturna

# 51
  • UK
  • Мнения: 1 351
Момичета едно въпросче към вас  Praynig
 От няколко дена забелязвам, че имам хем бяла кремообразна и хем белтъковидна течност и съм много объркана  ooooh! на какво може да се дължи това някой знае ли  newsm78. Не е през целия ден примерно преди обяд е белтък а следобяд е като крем или обратно и вече не знам  ooooh! Whistling

# 52
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Добра вечер, милички, аз приключих домакинската работа и сядам да ви изчета, а после може и да поработя, че нещо изоставам нещо с преводите; май ме е лепнал някакъв вирус на име "Искам бебе"  Joy
Juturna, те до Щатите сигурно по-бавно пътуват писмата, та най-вероятно ще го получиш колета с месец закъснение, ама след месец ще дойде, ще видиш  Peace
Мия, знам, че ще ме прочетеш утре, но-голяма прегръдка за теб; ведрото настроение дойде от твоята идея за тема Heart Eyes
Момичета, аз да ви разкажа каква съм "голяма бяла птица", както понякога в изблик на нежност ме нарича мъжо Crazy В събота решавам да си правя тест за ову /след като в петък пропуснах/, дърпам един от кутийката и се затварям във WC-то; като го топнах нещо по-различен ми се стори - дзверя се, извадила съм теста за бременност  hahaha, то бива бива мерак и нетърпение, ама като мойто ooooh!. Та сега нямам тест за бременност от комплекта, но такъв хилеж му ударих в тоалетната, че сигурно целият вход ме чу  Joy
Дидиди, стискам палци всичко да е наред! Peace
Мегита, при мен вчера или онзи ден беше хем разтеглива, хем плътна и млечно бяла на цвят и аз не знам защо  Thinking

# 53
  • Мнения: 2 309
Juturna ,много мило от твоя страна,но все пак всеки си е получил колетите,да знаеш Peace просто явно се бавят митничарите,щъркелите нали ги свалих на турска земя Flutter
Мен не ме мислете,аз писах sms на дядо ви Коледа и той ми отговори,че ще стане работата...ще видим дали ще си спази обещанието!? Crossing Arms
Goldie ,направо ме разсмя с глас hahaha Joy представяш ли си следващия път теста за бременност да ти покаже супер овулация,чертите на max Peace айде и да се похвалиш скоро с мнооооооооооооооого положителен за ову,толкова много,че да излюпиш яйце с размер около 3.500 кг 51 см Mr. Green Peace Praynig Hug Flutter

 newsm78 newsm78 newsm78Днес се замислих,дали,когато не си усещаме овуто,значи,че липсва?!?!?!? newsm78 newsm78 newsm78 Защото имам месеци,като предния например,в които изобщо не усещам дискомфорт,като яйцебол или пък не ми се променя ЦС... newsm78 newsm78 newsm78

# 54
  • Мнения: 701
Добро утро,момичета!Лек и ползотворен ден и мнооого чертички! Laughing

# 55
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Добро утро, мацки! Успешен ден на всички

Има ли нечакащи днес, да си признаят веднага, че иначе ще дърпаме уши!Рожбо, а дано е предзнаменование  Peace А що се отнася до колетите, аз проверявам в пощата всеки ден, че да не са ми откраднали съобщението от пощенската кутия и да пропусна.
Хайде, много усмивки днес  Heart Eyes

# 56
  • София
  • Мнения: 3 524
Добро утро и от мен ранобуднички Simple Smile
Използвам момента докато не са нахълтали колегите та да драсна пак някой ред.
Голди, ами аз май не чакам днес. Не знам какво да направя точно...В смиъл ня чувствам никакви признаци на лелки и други подобни, вчера имах лекинка болка в яйчниците но не знам как да я интерпретирам.  Embarassed
Дали е добре да направя днес тест или да почакам?  newsm78

# 57
  • Мнения: 119
Много ме развеселихте тази сутрин с тестчето на  Goldie и яйцебола на Рожбо. Много хубаво започна седмицата, дано все така. До довечера още някоя да се похвали.
6u6on4eto какви са тези температури под нулата бе мила? Направо да го изхвърлиш този термометър. То навън е по-топло.... hahaha
Желая ви много слънчев и успешен ден. А на работливките като Мia28 днес по- малко работа.
Goldie , ние нямаме пощенска кутия, но се надявам и аз на едно колетче.
elpet ако си толкова нетърпелива, прави тестче. Все ще покаже нещо.

# 58
  • Мнения: 329
добро утро на всички!

Ама много спи те , а да се разсънва те !

Голди благодаря за кафето .Ама ти направа ме шашна с този тест за бременност , май много бързаш  Mr. Green Mr. Green Mr. Green.

Елпет давай с теста трябва да се попълва дългият списък.

Лек ден на всички и по малко работа !

# 59
  • София
  • Мнения: 3 524
Да пробвам значи? Добре, а какъв според вас да взема, помня че имаше едни които "хващали" веднага? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт