Ноемврийски бебета 2022 ❤️

  • 38 241
  • 782
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 16
Здравейте!Имам питане относно сака 0.69? Последния ми цикъл е на 26.01 тест + е на 24 февруари. Вчера 7.03 ходих и лекарката каза ,че има бременност вътре Сточна,но сака е много малък и не отговаря изобщо. Каза да си пия витамините и да ида на 14.03 според вас дали ще има развитие или всичко е приключило . Иначе не каза нищо за гестационна седмица коя съм и тн. Нямам симптоми,никакви,само гърдите леко ги усещам. Нито глад ,нито гадене -нищо. Имах миналата седмица леки придърпвания и напрежение ,а сега нищо.

Привет, аз също съм с последен МЦ на 26.01, положителен тест на 22.02 и миналия петък (04.03) бях на първи преглед. Сакчето беше 0.77 и АГ ми каза, че е много малко и не отговаря, беше предпазлив. После позачетох и стана ясно, че това в никакъв случай не означава, че нещо не е наред. Просто е много рано и някои имат късна овулация и затова има бзброй случаи на бебенца, които вървят назад с гестационните седмици. Не се притеснявай излишно и си изчакай седмицата, за да се види какво се случва. Така или иначе каквото има да става, ще става, но с лоши мисли не си помагаме. Знам, че е трудно, но опитай да мислиш позитивно. Моите симптоми също поизчезнаха от този уикенд насам, а бяха много изявени. Остава да чакаме... Ще докладвам сега в петък като мина и аз втория преглед. Стискам палци Heart

# 61
  • Мнения: 38
Здравейте!Имам питане относно сака 0.69? Последния ми цикъл е на 26.01 тест + е на 24 февруари. Вчера 7.03 ходих и лекарката каза ,че има бременност вътре Сточна,но сака е много малък и не отговаря изобщо. Каза да си пия витамините и да ида на 14.03 според вас дали ще има развитие или всичко е приключило . Иначе не каза нищо за гестационна седмица коя съм и тн. Нямам симптоми,никакви,само гърдите леко ги усещам. Нито глад ,нито гадене -нищо. Имах миналата седмица леки придърпвания и напрежение ,а сега нищо.

Привет, аз също съм с последен МЦ на 26.01, положителен тест на 22.02 и миналия петък (04.03) бях на първи преглед. Сакчето беше 0.77 и АГ ми каза, че е много малко и не отговаря, беше предпазлив. После позачетох и стана ясно, че това в никакъв случай не означава, че нещо не е наред. Просто е много рано и някои имат късна овулация и затова има бзброй случаи на бебенца, които вървят назад с гестационните седмици. Не се притеснявай излишно и си изчакай седмицата, за да се види какво се случва. Така или иначе каквото има да става, ще става, но с лоши мисли не си помагаме. Знам, че е трудно, но опитай да мислиш позитивно. Моите симптоми също поизчезнаха от този уикенд насам, а бяха много изявени. Остава да чакаме... Ще докладвам сега в петък като мина и аз втория преглед. Стискам палци Heart
Момичета и аз съм с вас с последен цикъл на 26.01. На 14.03 съм на втори преглед. На мен постоянно ми придърпва и гърдите ми са подути. Мислите ли, че скоро ще чуем сърчице, или е рано.. Постоянно си мисля за това. Тревожа се, иска ми се всичко да е наред.

# 62
  • Мнения: 28
И аз съм на 14.03 на преглед сутринта . Не знам ще видим . Много съм притеснена,заради тази констатация за този малък сак .

# 63
  • Мнения: 29
Добре дошли, мили дами.

Честит празник.

Аз съм с последен цикъл 29.01 и първи преглед на 26.03. Аз имах малко зацапване, но изчезна днес. От вчера започна да ми става лошо. Много странно е, че изчезва след 2-3ч следобяд. Поне малко почивка ми дава 😂😂😂😂 Пия сутринта вода със сок от лимон и леко ме отпуска, че да мога да работя. Добре, че работя от вкъщи повечето време. Също си правя фрешове.
Шегувах се с мъжа си, че щом от сега ми става лошо, може да са близнаци. Той се ококори и ми вика как ще се справяме с две 😂
Едва ли ще са близнаци, но поне да си помечтая 😍🥰

# 64
  • Мнения: 16
Момичета, това е теста ми от днес. Имам леки спазми , пъпчасах ужасно , а трябва уж МЦ д дойде на 10.03. , толкова ми е притеснено. Какво мислите? Виждате ли нещо?

# 65
  • Мнения: 159
Момичета, това е теста ми от днес. Имам леки спазми , пъпчасах ужасно , а трябва уж МЦ д дойде на 10.03. , толкова ми е притеснено. Какво мислите? Виждате ли нещо?

Руми, снимката на изсъхнал тест ли е правена? Резултата се отчита до 15 мин и ако снимката е след това, може да е изпарителна чертичка. Аз виждам много бледа чертичка. Изчакай поне до петък!

# 66
  • Мнения: 16
Момичета, това е теста ми от днес. Имам леки спазми , пъпчасах ужасно , а трябва уж МЦ д дойде на 10.03. , толкова ми е притеснено. Какво мислите? Виждате ли нещо?

Руми, снимката на изсъхнал тест ли е правена? Резултата се отчита до 15 мин и ако снимката е след това, може да е изпарителна чертичка. Аз виждам много бледа чертичка. Изчакай поне до петък!
Правена е от изсъхнал тест да , но като го направих си излезе чертичката. Ще изкачакам да Simple Smile нз как да тълкувам резултата..

# 67
  • Мнения: 159
Цитат
Правена е от изсъхнал тест да , но като го направих си излезе чертичката. Ще изкачакам да Simple Smile нз как да тълкувам резултата..

Пожелавам ти хубави чертички в петък Wink

# 68
  • Мнения: 29
Момичета, това е теста ми от днес. Имам леки спазми , пъпчасах ужасно , а трябва уж МЦ д дойде на 10.03. , толкова ми е притеснено. Какво мислите? Виждате ли нещо?

И аз имах втора бледа чертичка 2-3 дни преди датата на цикъла ми ❤

Бъди търпелива и спокойна, а в петък ще видиш две хубави четрички ❤

# 69
  • Мнения: 4
Здравейте момичета, май и аз съм за тук. Днес най-накрая се престраших да си направя тест след почти 2 седмици закъснение и ясно си личи, че е положителен. На 21 години съм, още съм в шок и много ме е страх, дори се чувствам гузно да се зарадвам. Повръщам почти всеки ден, много ми се гади, едвам стоя на работа, отпаднало ми е... Веднага щом видях двете чертички се обадих на приятеля ми, но той реагира много остро и настоя да махна бебчето, което ме срина тотално. Аборта дори не е опция за мен, по-късно се видяхме и се държа доста по-добре, каза ми, че в крайна сметка аз решавам какво да правя и че ще е до мен във всяко едно решение. Не знам колко да вярвам на това, подготвям се психически, че може да се наложи да отглеждам бебето си сама. Той се притеснява, че не сме готови и няма да се справим, но за мен не е така. И двамата работим, аз съм касиерка на минимална заплата, но живея в апартамента на нашите, не плащам наем и сметки, не се "глезя" особено, дори успявам да си заделя някой друг лев от заплатата и вече имам около 2000 лв спестени, приятеля ми е куриер и изкарва достатъчно. Не твърдя, че сме най-подготвените, но не мисля, че няма как да се справим, а той е много песимистично настроен. Тази вечер споделих и на нашите и те го приеха много добре, подкрепят ме, дори настояват да поемат всички медицински разходи. Просто имам нужда от подкрепа в такъв момент, много съм наплашена, че няма да се справя, защото приятеля ми не спира да ми го натяква. Все пак не съм непълнолетна, имам си постоянна работа, макар и ниско платена, има много по-лоши случаи според мен. Сърце не ми дава да направя аборт, не мисля, че ще успея да се събера психичски след това. Надявам се всичко да е наред, в понеделник съм на гинеколог, ще имам нужда от много съвети, защото не съм наясно с нещата, а и съм първата сред приятелките ми, която чака бебче.

# 70
  • Мнения: 33
Здравейте.
Казвам се Евелина бременна с първо бебче в 6-7г.с, нямах цикъл от януари месец, но бебчето се е получило по-късно , защото по мои и календарни измисления от последния цикъл трябваше да съм в 12г.с. Ходих на гинеколог вчера, всичко е наред, но ми изписаха хапчета да пия(отделно пия фолиева киселина и витамин Д) , от днес почвам да ги пия , но все пак се притеснявам, каза ми, че са сега е добре оформено сакче, надявам се всичко да е наред.

# 71
  • Мнения: 159
Здравейте.
Казвам се Евелина бременна с първо бебче в 6-7г.с, нямах цикъл от януари месец, но бебчето се е получило по-късно , защото по мои и календарни измисления от последния цикъл трябваше да съм в 12г.с. Ходих на гинеколог вчера, всичко е наред, но ми изписаха хапчета да пия(отделно пия фолиева киселина и витамин Д) , от днес почвам да ги пия , но все пак се притеснявам, каза ми, че са сега е добре оформено сакче, надявам се всичко да е наред.


Добре дошла! Пожелавам пухкав резулат Wink

Момичета имате ли придърпвания ? Сутринта рязко ме дръпна за 2 секунди и после нищо. Малко се притесних.

# 72
  • Мнения: 38
Здравейте.
Казвам се Евелина бременна с първо бебче в 6-7г.с, нямах цикъл от януари месец, но бебчето се е получило по-късно , защото по мои и календарни измисления от последния цикъл трябваше да съм в 12г.с. Ходих на гинеколог вчера, всичко е наред, но ми изписаха хапчета да пия(отделно пия фолиева киселина и витамин Д) , от днес почвам да ги пия , но все пак се притеснявам, каза ми, че са сега е добре оформено сакче, надявам се всичко да е наред.


Добре дошла! Пожелавам пухкав резулат Wink

Момичета имате ли придърпвания ? Сутринта рязко ме дръпна за 2 секунди и после нищо. Малко се притесних.
При мен е постоянно .. а при кихане и кашляне е чудо ..

# 73
  • Мнения: 48
Здравейте.
Казвам се Евелина бременна с първо бебче в 6-7г.с, нямах цикъл от януари месец, но бебчето се е получило по-късно , защото по мои и календарни измисления от последния цикъл трябваше да съм в 12г.с. Ходих на гинеколог вчера, всичко е наред, но ми изписаха хапчета да пия(отделно пия фолиева киселина и витамин Д) , от днес почвам да ги пия , но все пак се притеснявам, каза ми, че са сега е добре оформено сакче, надявам се всичко да е наред.


Добре дошла! Пожелавам пухкав резулат Wink

Момичета имате ли придърпвания ? Сутринта рязко ме дръпна за 2 секунди и после нищо. Малко се притесних.
При мен е постоянно .. а при кихане и кашляне е чудо ..

И при мен е така. Придэрпване и зверско главоболие са ми симптомите само засега... Някой друг с такива болки може ли да сподели ако нещо помага/освен парацетамол, който на мен не ми/...

# 74
  • Мнения: 159
Цитат
И при мен е така. Придэрпване и зверско главоболие са ми симптомите само засега... Някой друг с такива болки може ли да сподели ако нещо помага/освен парацетамол, който на мен не ми/...


Ох, успокоихте ме. Почти нищо не помня от предната ми бременност. Мина доста време. Филмирам се Simple Smile
Глава ме боля първата седмица след теста. Не съм пила нищо. Гледам да пия много вода и трая.

Общи условия

Активация на акаунт