Ноемврийски бебета 2022 ❤️

  • 37 927
  • 782
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 16

Надявам се и вие да виждате нещо Simple Smile
pusni si kriven ce imam cetri lenti + edin presto i sega cakam krivniya ako e -  nz napravo

С момченцето ми само ленти бяха достоверни. Престо и свекърва ми изкара бременна, а е в менопауза. Не са за вярване. Но твоя си е положителен Simple Smile

# 46
  • Мнения: 159

Надявам се и вие да виждате нещо Simple Smile

Аз виждам! Ще се насища. Това реално ти е резултат преди закъснение, така че е ок.

# 47
  • Мнения: 705

Надявам се и вие да виждате нещо Simple Smile
pusni si kriven ce imam cetri lenti + edin presto i sega cakam krivniya ako e -  nz napravo

С момченцето ми само ленти бяха достоверни. Престо и свекърва ми изкара бременна, а е в менопауза. Не са за вярване. Но твоя си е положителен Simple Smile
положителен обаче с кръвен 0.25😞 живот и здраве оставам за март дано да ми е на късмет успех ти пожелавам

# 48
  • Мнения: 16

Надявам се и вие да виждате нещо Simple Smile

Аз виждам! Ще се насища. Това реално ти е резултат преди закъснение, така че е ок.
Да. МЦ трябва да дойде на 10.03 , но дано да се насити.

# 49
  • Мнения: 159

Надявам се и вие да виждате нещо Simple Smile
pusni si kriven ce imam cetri lenti + edin presto i sega cakam krivniya ako e -  nz napravo

С момченцето ми само ленти бяха достоверни. Престо и свекърва ми изкара бременна, а е в менопауза. Не са за вярване. Но твоя си е положителен Simple Smile
положителен обаче с кръвен 0.25😞 живот и здраве оставам за март дано да ми е на късмет успех ти пожелавам

Съжелявам Cry Успех!

# 50
  • Мнения: 16
Момичета, живот и здраве , замисляли ли сте се за ФБ група? Мисля , че там ще обменяме съвети , радост и тревоги. Аз съм в група, за детенцето ми , и доста е полезно. Ако искате да изчакаме известно врвме , и да създадем такава Simple Smile

# 51
  • Мнения: 159
Момичета, живот и здраве , замисляли ли сте се за ФБ група? Мисля , че там ще обменяме съвети , радост и тревоги. Аз съм в група, за детенцето ми , и доста е полезно. Ако искате да изчакаме известно врвме , и да създадем такава Simple Smile

Хубаво ще е, но нека да се посъберем още малко, май не сме преполвили Ноември с термини Simple Smile

# 52
  • Мнения: 16
Момичета, живот и здраве , замисляли ли сте се за ФБ група? Мисля , че там ще обменяме съвети , радост и тревоги. Аз съм в група, за детенцето ми , и доста е полезно. Ако искате да изчакаме известно врвме , и да създадем такава Simple Smile

Супер идея, но нека изчакаме заветната 13 седмица и тогава по-спокойно Simple Smile

Последна редакция: вт, 08 мар 2022, 19:19 от Точица06

# 53
  • Мнения: 48


Здравейте 😊 май и аз съм за тук, термин според последна МЦ - 15 ноември. Още не съм била на преглед, но съм почти в пета седмица, ще ми е първа бременност❤️

# 54
  • Мнения: 159
Цитат

Здравейте 😊 май и аз съм за тук, термин според последна МЦ - 15 ноември. Още не съм била на преглед, но съм почти в пета седмица, ще ми е първа бременност❤

Честито Лола! Добре дошла и лека бременност ти желая Wink

# 55
  • Мнения: 167
Честит празник на всички дами! Бъдете обичани и щастливи!

Последна редакция: пн, 14 мар 2022, 06:51 от VonBG

# 56
  • Мнения: 16
Честит празник на всички дами тук. Пожелавам здраве , и безпроблемно бременеене. Въпроса ми е , след положителен тест имали ли сте стягания и главоболие?

# 57
  • Мнения: 159
Честит празник на всички дами тук. Пожелавам здраве , и безпроблемно бременеене. Въпроса ми е , след положителен тест имали ли сте стягания и главоболие?

Честит празник на всички дами!

Аз имах главоболие, придърпване и гадене около 1 седмица след теста. После отминаха.

# 58
  • Мнения: 794
Честит празник!
И при мен така, около датата на МЦ имах леки болки, липса на апетит, сега само ме болят гърдите и ми се промени вкуса, иначе почти нищо ми няма.

# 59
  • Мнения: 28
Здравейте!Имам питане относно сака 0.69? Последния ми цикъл е на 26.01 тест + е на 24 февруари. Вчера 7.03 ходих и лекарката каза ,че има бременност вътре Сточна,но сака е много малък и не отговаря изобщо. Каза да си пия витамините и да ида на 14.03 според вас дали ще има развитие или всичко е приключило . Иначе не каза нищо за гестационна седмица коя съм и тн. Нямам симптоми,никакви,само гърдите леко ги усещам. Нито глад ,нито гадене -нищо. Имах миналата седмица леки придърпвания и напрежение ,а сега нищо.

Общи условия

Активация на акаунт