На море в България 2022 г.

  • 67 877
  • 759
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 332
Аз също за края на юни се колебая между Хасиенда бийч Созопол и Марина сендс Обзор.

# 241
  • Мнения: 2 826
В Обзор миналата година в началото на Юли водата все още беше доста студена. Случи се и доста хладен Юни, аз бях много притеснена, че ще ни е студено, но времето беше много хубаво. Обаче водата си беше студена. Ние предпочитаме водата да е по-топла, но за хора, които не ги притеснява това, е ок.

# 242
  • Мнения: 1 332
Сега четох ужасни коментари за Хадиенда, а в Марина сендс не желаят да приемат мини йоркито ми, така че няма да им стъпя.
Явно ще ходя в Гърция юни .

# 243
  • Сф
  • Мнения: 10 668
Сега четох ужасни коментари за Хадиенда, а в Марина сендс не желаят да приемат мини йоркито ми, така че няма да им стъпя.
Явно ще ходя в Гърция юни .
Най - добре!
Хасиендата е зле. Пък сега с тия кризи - представям си

# 244
  • Мнения: 1 069
Тия хотелиери хич не мислят за семейства с деца.
Да, големи са (12 и 15), но щерката яде наполовина на жена ми.
Навсякъде (почти) вече ги таксуват като възрастни.

Седмица на AI - 3-4000лв.
Дали няма да предпочета друга страна ? Ей така за спорта си питам/разсъждавам Simple Smile

# 245
  • софия
  • Мнения: 2 913
Тия хотелиери хич не мислят за семейства с деца.
Да, големи са (12 и 15), но щерката яде наполовина на жена ми.
Навсякъде (почти) вече ги таксуват като възрастни.

Седмица на AI - 3-4000лв.
Дали няма да предпочета друга страна ? Ей така за спорта си питам/разсъждавам Simple Smile
+1

# 246
  • София
  • Мнения: 5 960
С големи деца на ОИ не е изгодно. Или нещо да се дебне, на ранни или компромис... ама не.. явно не става. Всичките ни приятели се отказаха от ОИ с големи деца ( над 12 годи) , пък и домашни любимци придобиха и вече съвсем...

# 247
  • Мнения: 29 446
Тия хотелиери хич не мислят за семейства с деца.
Да, големи са (12 и 15), но щерката яде наполовина на жена ми.
Навсякъде (почти) вече ги таксуват като възрастни.

Седмица на AI - 3-4000лв.
Дали няма да предпочета друга страна ? Ей така за спорта си питам/разсъждавам Simple Smile

Сакън! Не го казвай в тази тема, че ще те изгонят.... Grin

Моят е на 11 г. и го таксуват като голям.
Май във Велинград миналата година 80% само взеха за него от пълната такса на човек, ама не че е голяма разлика.....

# 248
  • Мнения: 1 069
Синковеца почна да се отцепва вече, но щерката още е залепена за нас Grinning

# 249
  • Мнения: 491
Да, скъпо е. Навсякъде цените се вдигат, не само по морето и не само в България. Но хотелиерите по морето разчитат на тези 3 месеца сезон. Виждате как всяка година е различна - ковид, война, инфлация. Няма как цените да си останат същите. Който има възможност ще отиде на почивка и това е. Другите да ходят в Гърция на евтиното. Само да не са от типовете ганьовци с увитите сандвичи и консерви, защото и такива съм виждала😆

# 250
  • Мнения: 1 397
И какво лошо има в това? Всеки се простира според чергата си! Едно време все на 5* ол инклузив са ни водили,ама сега се подиграваме.

# 251
  • Мнения: 29 446
Също не виждам нищо лошо. Аз лично даже предпочитам.

# 252
  • Мнения: 1 332
А относно домашните любимци съм възмутена как една шепа куче ще им съсипе хотела. В леглото ми спи, но в хотела им не може да бъде. С тъпите си забрани, изисквания и високи цени не знам на какво разчитат. Бях с кучето в Данай ризорт Халкидики, доста класен хотел и не мога да ви опиша възхищението си от приема на кучето, имаше специално легло за него, купички за храна, играчки и постоянно му се радваха. Тук такова отношение не съм срещала.

# 253
  • Мнения: 2 885
А относно домашните любимци съм възмутена как една шепа куче ще им съсипе хотела. В леглото ми спи, но в хотела им не може да бъде.
Аз също имам куче, но го оставям у дома когато пътуваме някъде. И едно от основните изисквания към хотелите ми е да не приемат домашни любимци. Иначе въобще не им разглеждам офертите. И без друго стаите изобщо не се почистват както трябва, след престой на едно животно пък съвсем. Така че е хубаво това, че хотелите са с различни условия, за да може всеки да си намери своето местенце ✌

# 254
  • Мнения: 1 332
Не бих отишла никъде, където няма да приемат кучето ми. Оставям го само ако дъщеря ми не е с нас, иначе ще страда.

Общи условия

Активация на акаунт