Отговори
# 225
  • Мнения: 11 329
Аз съм готова само с гешенките за дребните. Татито ша го мисля накрая. Joy

# 226
  • Мнения: 3 521
Какво им вzе?
Симона ще се уреди с нов стол zа кльопачка, седалка zа кола и комплект муzикални инструменти от Чибо...бабите ще видим какво ще сътворят Rolling Eyes
Аz мислех нещо такова или такова, ако е много послушен zа подарък на моя newsm78.

# 227
  • Някъде под слънцето
  • Мнения: 360
Здравейте от слънчевата и топличка София и от една полу-заспала леля Hug Hug  bouquet Blush
Малеее..ма тука здрав лаф-мохабет пада, лелейй Peace Hug
Пък и с тези гозби..направо ум да ти зайде...
 Party
Сонче, нпараво страхотна рецепта...записах си я и веднага ще я тсествам утре... Party Peace Flutter
Кита и аз да се присъединя към почитателите на страната, в която живееш...и разказите, много ми харесаха  bouquet Hug
surfline, мерсаж за кафенцето...че тука с софето с тва слънчице...направо си заспивам на припека... Blush
Дидке-пите..мноого хубави снимки...аз като първа клюкарка веднага всичко да видя... Crazy Flutter Hug
Иначе за коледните подаръци...аз съм направо в шах и мат щото мисля да ходя при систъра за празниците а там за родата си е направо мъка да измисляш...всичко си имат хората ooooh! Thinking newsm78 #Crazy
Така че съм отворена за идеи Peace Hug
На всички пращам много целувки и гушки...  bouquet Heart Eyes

# 228
  • Мнения: 11 329
Какво им вzе?
Симона ще се уреди с нов стол zа кльопачка, седалка zа кола и комплект муzикални инструменти от Чибо...бабите ще видим какво ще сътворят Rolling Eyes
Аz мислех нещо такова или такова, ако е много послушен zа подарък на моя newsm78.
rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Непременно ще ги пратим с моя на едното от двете  newsm10
На децата - трамплин, рокля, комплект бои и четки, пъзели за малкия и книжки за четене. newsm44

Диде, одеве писах и ми го дропна, та сега пак.
Много си хубава на снимките от сватбата, направо засенчи булката. С тая шапка си направо Убиец!!! Hug

# 229
  • Мнения: X
здрасти банда
аз такова, само набързо отново, че нещо времето хич го няма
мерси за слънчевата закуска, от това определено имах нужда при нашите мъгли

радвам се за розовата новина на Макдирок, а таткото не го виждам - май ще се купува гаубица
Нана, честито сбъдване на мечтата, пожелавам ви много щастливи и романтични моменти на новото място
vnr, какво ново към вас освен времето, него си го знаем, аз с нетърпение чакам да завали сняг, че да се отървем от мъглите и сивотата, ама иначе с кеф палим свещи из къщи
а за Коледа аз почти реших какво да взема на мъжете, та остава само да се дигна до селото и да се отчета в магазините
Кита, разказваш страхотно, на човек направо му се приисква да те посети
и аз съм привърженичка на максимата "Внимавай какво си пожелаваш, че може да се сбъдне"
поздрави и целувки на всички и слънчев уикенд

# 230
  • Мнения: 7 914
Tali Dan, а какво оставя Феята на Зъбчета вместо зъбчета? newsm78

Giorgia, дано скоро да се оправите и най- насетне да се зарадвате на апартамента си  Hug Hug

Eli_cz,
хихик много по ще е интересно да дадат физиономиите на родителите! Mr. Green

kita99,

смей се ти... и аз се разсмях на глас на мойте  писания, ама така е ,който не използва опцията"проверка правопис" Whistling.... само да не ме изтипосате в Бисерната Тема в Клюклюто, че от срам месец няма да влизам Crossing Arms Mr. Green

Мома, освен голям процент от дружките тук и мъжа ми го е рекъл...ама аз нали съм си

и си държа на синьото


Ей много кефиш Китеееееееееееееееееееееееее  Heart Eyes


набабатихвърчилото, намери му и на него един форум, да видим дали пак ще говори по този начин...  Mr. Green


sonita,
 за залагането ли се приготвяш...? Mr. Green

Умирам си за кисело и солено....само дето после от киселото ми се  вие от болки в жлъчката  ooooh!

Вечерница, не че не са сменили покривката, ами някоя от нас сутринта в бързината я е накапала и сега се скатава и не си признава Crazy

ДИдка БГ пиТКа,
със страхотна шапка и рокля   Heart Eyes
 и булката многоооо красива Heart Eyes
их как ми се приходи на сватбаааааа Party

chumbi

кой като теб с две свекърва  Mr. Green Crazy...ама какви  Flutter


surfline, още не съм... все още мъдря Коледните картички... подаръците след 2 седмици Wink

Dessinka, затова по-честичко тък...че да не изпуснеш нещо интересно  Hug



 



# 231
  • Мнения: 3 388

sonita,
 за залагането ли се приготвяш...? Mr. Green

Умирам си за кисело и солено....само дето после от киселото ми се  вие от болки в жлъчката  ooooh!


Ей сега хвърлям картите  Mr. Green

# 232
  • Мнения: 5 183
Привет и от нашите земи. Гледам пак много се е изписало. Зима иде, заседявате ли се пове4ко у дома? Ние не се спираме.

ДиРокова свате, пу да не са й уроки на снахата, ама пак супер снимка в аватара ти! Heart Eyes

Сонитка, с тези пала4инки направо запо4нах да слюноотделям  Wink Браво. И тях ли за първи път ги правиш? А с покривката на снимката направо изби рибата! Joy

Дидонке Бонбонке, сега ти разглеждам албум4ето от РД на Вики, после сватбата е на дневен ред. Винаги с кеф ти гледам снимките и съпреживявам. Големи сте свежари и 4етиримата!  bouquet



# 233
  • Мнения: 1 909
Много обичам такива zакодирани послания, въпреки че не съм бремелина Grinning  bouquet

Surfline, загледай се в новия ми аватар

# 234
  • Мнения: 3 388
Maika, палачинките ги правя за 1 път, аз обичам да импровизирам, дори и да взема частично идея отнякъде, после си я правя по мой начин и вкус  Crazy

Еййй, с тази покривка ме побъркахте  Whistling Въобще не съм видяла колко е изцапана  Blush просто намерих картинката в нета

# 235
  • Мнения: 5 183
Ние се готвим пак за екшън-уикенд! Crazy 5 деца са родени в промеждутъка между 14 и 19.11, и вси4ките 5 ще празнуваст този уикенд, всеки на разли4но място  Crazy А ние трябва да огреем навсякъде, добре 4е две от децата са близна4ки, та партитата са САМО 4  Shocked Mr. Green Естествено, най-много се вълнува Томи, особено за собственото си парти в неделя. Ляга и става с тази мисъл  Crazy

Бобсън и МакДирок4е, оздравяхте ли?   bouquet Hug

Тали, колело му купихме на юнака и летен костюм на Спайдермен.
Как то4но процедираш с феята и зъб4етата? Къде и е оставено подаръ4ето, в нзамяна на зъб4ето?

Руми, Габи много пораснала наистина! И какви румени бузки има само за целувки.   bouquet

Хайде де, Джорджи, до Коледа поне няма ли долу-горе да са оправени ве4е нещата при вас?

Сонитка, и моят съпруг искаше моми4енце, но се роди мом4е/моите предпо4итания пък бяха за мом4енце/. Ела сега да видиш татито - обожава го. Така 4е - няма зна4ение пола, важното е да е живо и здраво!



# 236
  • Мнения: 11 329
Славе, аз ще изпреваря Тали, че скоро и нас ни посещава зъбната фея.
Бях се приготвила няколко седмици преди това с една малка дървена кутийка, специална за случая. Като падна зъбчето, сложихме го в кутийката и после под възглавничката и. На сутринта имаше малък подарък до кутийката от "феята".
На следващото паднало зъбче случката беше много смешна. Прибра госпожичката зъбчето в кутийката, обаче "феята" я забрави  ooooh!. Тя много тъжна на другата сутрин и ми вика - Мамо, феята не ми е дарила нищо.
А аз отивам да погледна под възглавницата и и викам- Ми маменце, тя не е разбрала, че ти е паднало зъбчето, щото кутийката не е под възглавницата. Та "феята" дойде, ама ден по-късно.

Сега си имаме нов зъб и един току що поникнал. Joy

# 237
  • Мнения: 148
Здравейте, сладурки!

Аз тези дни доста работа имах, но хвърлях по едно око. Днес съм на зъболекар, много мразя да ходя ама няма как. На това му викам доброволно изтезание. Добре, че зъболекарката ми е много мила и внимателна жена, та някак си успявам да го преглътна.

Тук голям купон ставал, докато ме е нямало.

Майка, ние оставяме зъбчето под възглавницата и през нощта феята го взима и оставя подаръче на негово място. Докато съм писала Вечерница ме е изпреварила с обясненията. Та извинявай, че се повтаряме. Голямо празнуване на рождения ден при вас - три дни яли, пили и се веселили. Искам и аз така.

Тали, и ние чакаме нашата фея с нетърпение да видим какво подаръче е донесла този път. Даже Малчо и той казва, че му се клати зъбче, за да получи и той от добрата зъбна феичка подаръче.

Макдироче, оздравявай бързо, това с меда е страхотно, пробвай го. А детската стая е чудесна. И ние имаме двуетажно легло и става голям спор за втория етаж.

Кита, много увлекателно разказваш, затова всичко ни е екзотично и интересно и си представяме мястото, където живееш като в приказките.

Нана, честита ти нова къща, винаги да е пълна с любов и радост.

Мамо Б, бързо да оздравяваш!

Сонитка, ти пак си се вихрила в кухнята. Браво на теб! Чудни палачинки си приготвила.

Момичета пожелавам ви много хубави, усмихнати и слънчеви почивни дни!

# 238
  • Мнения: 253

как сте вие в  още по-другия край на света? Много ме развесели историята със шампанското. Непременно си го искай. Ще чакаме да черпиш. Целувки на Сийчето - докъде сте със зъбите?


Ей голяма съм тутка днес. Не ми спори и това е ама поне края на деня дойде ще си ходим!
 smile3558

chumbi - Благодаря добре сме! Едно хубаво време се е отворило, само навън ми се седи. А шампанското си го търся като наследство!  Mr. Green К'во ми се прави на голям гадател?
Зъби на Сия казваш? Аааааа няма у нас такова нещо! Горкото, като й гледам дупето, какво  Embarassed е станало, чак мен ме боли.  Ама зъби нема! Мажа с тонове крем, оставям я без памперс, слагам пудра...... ама не! Като светофар е милата! Ако някой има идей и знае как и с какво да го церя това червено дупе да казва  baby_neutral baby_neutral baby_neutral

Иначе аз днес най после дадох офертата, големо туткане, голямо нещо, ама стана. Сега чакам резултата! Стискайте палци да стане каквото съм си наумила   baby_neutral, че ако да, ще имам и повече шансове за пътуване!  rotfImbo
 
кита - много са ти интересни писанията! Имам един личен въпрос - как се озовахте там в Коста Рика и има ли и други българи около вас?

# 239
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Ей мъ на. Tired СноЩи пак каШлях като луда.  SickСили не ми останаха ве4е.Пробвах с инхалации,лайка,малва и кви ли оЩе не бози:ефект нулев. Sad Дали изобЩо някога Ще ми мине без лЮкарства  Confused

Елиииии,Що не каза по_рано бе,дарлинг за тия баШ майстор4ета.На мен много добра работа Щяха да ми свърШат. Mr. Green
В4ера изпуснах сърф4ето,4е тя ве4е беШе приклЮ4ила с тази полезна работа а днес у нас има двама маза4и,да видим дове4ера какво и как са  са омазали. Twisted Evil

Тали,айде бе,жена,къде се губиШ напоследък  Hug  bouquet

Ките,да знайШ,4е кат та про4ета сабахлем и тъй ми се избистря настроението за целия ден,голям зевзек си. Hug  bouquet Heart Eyes

Кате,има тук всякакви сму4еЩи бонбонки за каШлЮк и аз си взех каквото ми е разреШено ама ниЩо не правят бе,джанъм. А салвията накво се прави,на 4ай ли? newsm78

МегиХ,и аз като си хапвам тук в служебната менса и ела да видиШ ко става. Twisted Evil Скривам им Шайбите на колегите ми  Joy hahaha Joy

Дид,пак ти се кефих на снимките. Е,много сте готини. Hug Ти си супер с този тоалет, Мирото с костЮмарата и Вик4ето с вратовръзката.Купон е била сватбата,ли4и си. Сега отивам да скивам и снимките от РДто на Вики. Hug Heart Eyes  bouquet

Май4е,свате,благодаря за комплиментите  Embarassed Rolling Eyes Ще 4акаме с нетърпение снимките от партито на Томката  Hug Heart Eyes  bouquet

Борянка,как си? Надявам се,4е поне ти си по_добре  Hug  bouquet

ПетяЛ,аз пък не знам заЩо бях останала с впе4атлението,4е при вас ве4е има сняг  newsm78 То и тук е едно сиво,мра4но и влажно,типи4но по милански,мани,мани  ooooh!

4умбе,аз бебето го скивах веднага на картинката дето беШе постнала в4ера аватарът ти не съм го загледала,отивам  Peace

Айде, до след малко....  Hug

Общи условия

Активация на акаунт