Отговори
# 30
  • Мнения: 1 860
 surfline, става много лесно като изработка. Обелваш кората на портокала на лента и после навиваш на руло и се получава розичка. Може да я боцнеш с клечка за зъби за да стегне, но малко ми се сплескаха първият път, като ги направих така и както вече казах, започнаха да гният, че ги изхвърлих.  Crossing Arms Сега пак си направих, но идея си нямам къде да ги сложа. Иначе не знам дали ще миришат, но пък изглеждат чудесно в завършен вид.  Flutter

# 31
  • Мнения: 3 388
Точно снощи навъртях такива розички, но от кора на мандарини. Боцнах ги с клечки за зъби и вече са готови / бях ги сложила на радиаторите/   Crazy
Въпросът е бързо да изсъхнат, така няма начин да мухлясат  Simple Smile Аз ги ползвам за украси на сладкиши, торти и мусове, стават и за обогатяване на коледното дръвче  Flutter

# 32
# 33
  • Мнения: 3 521
Тенк Ю пипъл, и беz това имам 2 кг. мандарини дето се чудех какво да ги правя Mr. Green...почвам да ги ям Crazy.

# 34
  • Мнения: 3 388

 Flutter
ако ви е външно парното, сложи ги отгоре на радиаторите, така се отваря горната част навън / крайчетата/ и си заприличват баш на розички  Mr. Green

Да ви се похваля сладурки, току-що спретнах торта! С блатове, напоени с крем уиски, крем шоколад, отгоре сметана и мандарини, декорация от миниатюрни капки натурален шоколад  Crazy  Няма как по-добре да ви я опиша, но ... доста добре изглежда, като за пръв път  Flutter така де  Wink Мен хич ме няма по сладките лакомства, но сега съм решила да се развивам и в тази посока  Heart Eyes

# 35
  • Мнения: 2 959
Много снежни привети, Момичета!

Италианските Момичета, къде се загуби Амимамми? Hug
Румянка, честити Ви зъбчета на Габи!
Сърфлайн, много Ти е хубав новият аватар.
Макдирокче, как мина прегледа?
Сонитка, много ти игрив новият аватар, дано скоро кажеш някоя вест от бебеландия! Hug
Ленни, много бяхте забавни с Монда, но за Вас съвсем не Ви трябват номинации за новаци на годината. Вие заслужавате другите.
Амейка, ще дойдат резултатите, но дай Си малко повече време, при Теб е лесно, защото и 1/2-та Ти споделя възгледите Ти!
ВНР, имате ли си вече сняг, защото почивните дни май дъждовно беше?!
Кита99, хайде разказвай за вулканичните впечатления, Ти само подхвърли искрицата и след това изчезна, моля! Пуснаха ли Ви водата?
Мамо Б, кога започваш пренасянето?
Наничка, Ти май и днес беше от ранобудните, пак ли кошмари? Hug
Вечернице, успех с художествените занимания, а започнали да рисуваш с новите подаръци от 1/2?
Зайченце, а Татито досега не е ли разрешавал на Криската да спи на друго място, дори и при баба? Не Ти е било лесно, но дано да Си го убедила тоз път, лека работна седмичка Ти желая!
Звездичка, кога чакате Майчето да дойде?
Синя птичко, как минаха почивните дни, много бързо, нали? Правихте ли палачинки?
Хара, как е детенце, оправя ли се?
Славви, как беше краят на мин. седмичка, да стискаме ли палци и за таз?
Дидолинката, как минаха празниците при Теб, и РД и ИД и сватба?
Ели, доста промени при Теб, много строг аватар.
Чумби, как Сте с дечицата?
Мамо Щтрумпф, какъв беше улова? Как е Тони в центъра, харесва ли му?
Меган, избра ли най- накрая Испанската почивна дестинация?
Ивалекс, уши ли си бременните дрешки?
Карилиусче, лека учебна седмичка, а кой Ти гледа Алексчето?
Тали Дан, къде изчезваш така, липсваш ни! Hug
МегиХ, как е на новата работа?

Момичета, Вие кога смятате да започвате с Коледните украси? newsm78

# 36
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Калида, Брюно улови една риба, но не знам как се казва на български. От хищните е и наподобява щука, но не е. На френски е Sandre.
А Тони е добре сред децата и съжалявам 4е няма място в яслата, за да си изразходва енергията в игри, а не в бели  Mr. Green

# 37
  • Мнения: 1 860
 Момичета, да ви питам. Какво се слага в коледните чорапи?  newsm78

# 38
  • Мнения: 1 526
Здравейте и от наше село!

Първо искам да благодаря на всички ВИ момичета, толкова е приятно на такъв ден да получа толкова честитки! Мерси за пожеланията, стихчето от Макдирокче и красивите картинки! Само Ели ме разсмя  Joy- била съм се объркала с нулата  hahaha. Да ама не! Когато събитието се състоя се чувствах толкова голяма и зряла... а съм била такова хлапе... но не съм сбъркала в избора си Peace!

Мистик, чудесно начало! Поетично и красиво!

Мамо Би, честито, толкова се радвам за вас. Придобиването на къща е такава голяма стъпка. Да ви е честито и много късмет, да ви се случват само хубави неща в Вашата къща! И дано това е първата от много сбъднати мечти  Wink!

Kalida тук съм! В работата съм затрупана и няма шанс да се покажа от там. Гледам да работя по- малко часове за да съм повече с дечковците. А и вечер гледам да огрея навсякъде... и когато се доредя да РС вече така ми се спи, прочитам ви и лягам.
Вик тези дни много го хвалят. А на мен ми е така мило и се надявам и той да ги приеме. Защото той много трудно допуска някой до себе си.

Амимамми къде си? Обади се, че почвам да те мисля  Thinking раничко е уж, но то божа работа Peace

Lennie и аз бях в чужбинския автобус  Mr. Green, ще чакаме другите номинации...



# 39
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Привет от мен, аз само тука два дни ПлаЪвам на леглото нещо пак ми зле и ме лови зеленото чудовище  Sick ..само влизам поглеждам и пак бягам..

Нана извинявам се  за розичките.. ние сме на газов радиатор и там отгоре е доста силна температурата и не слагам на него за дълго, че ще ги изпече..просто близо да него.
Аз, дори пробвах от ябълки, станаха едни сплескани и не  ми допаднаха иначе беше добре да има и зеленикаво- червени сред тях.
Сега съм на вълна жълти и почнах от лимони..но не миришат никак даже.
За Коледа обаче си изрязвам пак от портокали сърчица и звездички и си правя Адвантен венец и точно като изсъхнат стават прекрасна украса върху зелените борови клонки.

 hug Мистик ето една от мен  hug за прекрасното начало.Клипчето го видяхме с мъжлето и много ни очарова.

Калидка, Peace аз сега тези дни не съм в свой води, само  Sick
Иначе идейката ми се оформи за пола така, че да може да се разширява отгоре.
Сега ще се оправя с картичките и веднага ще почна да шия...
Машината ми в бойна готовност, дори сега ми се мотае...защото настоявах да ми наблизо ..та дори сама да съм да не се налага да я вдигам..

mcdirock, Hug Hug дано всичко е било днес тип топ, и с бебчо и дано не се е спотайвало много..
Мен също в 20г.с ме чака същото, но не знам дали сама да си питам за пола или ще ми кажат, ако го видят newsm78 ...

Вярно ни се изгуби италианската ни бременелка..  Heart Eyes
Амимамми, почнах да чета едно леко романче, с идейката да се науча да виждам красота и в чешкия...Въпреки че  да ги сравнявам с Българския не е възможно. Peace 

Последна редакция: пн, 13 ное 2006, 22:57 от ivalex

# 40
  • Мнения: 6 390
Здрасти банда

Ванче
ако сама не проявиш любопитство да ти кажат пола, никой няма да те изненада и случайно да ти каже Wink Grinning

Талиии
ами така де  Wink Party  Hug

Амейке
ама аз от няколко дена съм махнала пилето, ама като не пиша...
Ами всички си ги сменят, реших и аз малко да обменя инвентара  Wink Grinning

Мацки
много скапано времето тук, в смисъл валиииии...
Емката кашля нещо гадно, водих я на доктор, казаха капки и сироп  Wink
Надявам се бързо да влезе във форма  Wink

Лека вечер   bouquet

# 41
  • Мнения: 2 379
Гледам, че всички питате за Amymommy Simple Smile Споко, не се разраждала още. Майка й й пристигна на гости в събота и се сещате, че сега, когато си има компания, няма много време за нас.
И на мен много ми липсват нейните щури и дълги постинги Crazy

Ели, пилето ти беше един от най-сладките аватари изобщо във форума! Върни го, след като се наситиш на новия аватар Praynig

# 42
  • Мнения: 6 390
Ели, пилето ти беше един от най-сладките аватари изобщо във форума! Върни го, след като се наситиш на новия аватар Praynig
Хахахахха  Mr. Green
я пък вие... шашкате ме тука нещо  Wink Grinning
На мен беше започнало да ми се вижда бебешки моя аватар, и реших малко по сериозен да е  Crazy Mr. Green

# 43
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
здравейте всички  wavey

Калида, Моника няма варицела в крайна сметка, но има един много обезпокоителен за мен обрив. днес я заведох на докторката, уж ни казаха по спешност ще ни извикат и в крайна сметка висяхме аз, Маги и болната от 18.00 до 20.00 и не издържах Embarassed
май повечето деца бяха по спешност, ама моето взе да ми лази по нервите, спеше й се още преди да излезем, та си намерих повод...
много ме хвана яд на мудността  за пореден път на тукашните дофторя, накривих им шапката, утре пак трябва да ходя, щото...

аз знам пола на бебока на mcdirock, но няма да ви го кажа  tooth
утре тя ще се похвали, да й е живо и здраво! newsm51

тук времето е едно топло, в събота ходихме на пазар, уж всичко дядо коледно, а хората по потници и джапанки newsm53

# 44
  • Мнения: 2 379
аз знам пола на бебока на mcdirock, но няма да ви го кажа  tooth
Ииии, Харич, аз си траех тук, за да не развалям идилията с излишно любопитство... щот' нали сме все жени и се знаем кви сме Twisted Evil
Ама сега не мога да остана по-назад. И аз знам! Mr. Green
Да е живо и здраво бебешорчето Hug Heart Eyes Мамчето утре сама ще се похвали Hug

Общи условия

Активация на акаунт