Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа...през март

  • 90 962
  • 2 979
  •   1
Отговори
# 1 185
  • Мнения: 497
ориз с праз и маслини .Във фурната е ама що пък да включа да работи фурната . По -добре да се къпя ,да бъбря с дружка по месинджър ,да чета тук .Пфффу а съм гладна ,гладна - не закусвам - това ми е закуско обяда . Ся каТ съм толкУз умна ша чакам и ша мрънкам .

# 1 186
  • Мнения: 6 299
Мани,ми тези от 4 бяха от скъпите,и по 2 и нещо се намираха,но на нищо не мязаха.В сравнение,с онези,които купих предния път,за 5,50 🙄,направо бяха без пари.Ся ако заредят и от хубавото мляко,да си изцедя за млечна салата,направо кат кралица ще се чувствам 😂.И това защото,ще сложа зехтин,който съм го взела по-евтино,от колкото олио 🤣.Бърд,дай назаем някоя бутилка,аз ще ти се реванширам с екстра върджин 🤪😁

# 1 187
  • Мнения: 7 243
Ааа, тц, заменям 15 литра за жипка, минимум.
Все пак съм олигарх = човек, който има олио Joy

# 1 188
  • Мнения: 3 795
Четвърти ден съм с главоболие с малки паузи.Някакъв пост ковид ли е, от цикъл ли е,що ли?! Кръвно наред,всичко точно, но тиквата ней мойта!
Миналата година нямаше грип и сега сигурно ще ме насмотатате, но си мисля,че маските у спазване на мерките за Ковид,допринесоха за това.Сега никой нищо не спазва.Децата в училище си ходят без маски,няма контрол и хоп- грип.Малко ни е ковид и война,че сега и това и то средата на март- не е било това никога.
Аз отметнах ОИ,направих една пилешка супа за обяд.Отивам до Лидл за дробчета и гъби за довечера.

# 1 189
  • Мнения: 1 898
От петък ме боли проклетият зъб гаден гнусен и не минава, миг400 жуля, аналгини хапче жуля, не минава, накрая люснах ена ампулка течен аналгин и се живее. А така да мразя да ходя по зъболекари... Я каженте някое силно болкоуспокояващо за зъбобол, да имам запаси аз...

# 1 190
  • Мнения: 10 887
Мързелче, аулин предписва нашата.

# 1 191
  • Мнения: 6 299
Аулин,Нимезил,Темпалгин,Паракофдал...По принцип само темпалгина е без рецепта.И други мога да изреждам,но не смятам че има нужда.
Гледай да не се предозираш с толкова аналгин.

# 1 192
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 837
Дайте някоя рецепта за сладкиш с боровинки. Имам една кутия, не знам какво да я правя. Аз не обичам и не ям, та трябва някак да я оползотворя.

# 1 193
  • Мнения: 7 243
Мързелче, внимавай с тези обезболяващи, не е шега работа.

Днес ако не се пречукам, няма кога. Ударих си крака, протече ми кръв от носа, подхлъзнах се в банята - слава богу, подпрях се на стената, а не на стъкления параван. Мисля да се настаня на дивана и да не мърдам повече, за всеки случай.

# 1 194
  • Мнения: 10 887
Добре си го решила, Бърди, дано вече си го привела в действие.

За мъфини с боровинки се сещам на прима виста, иначе може и на кръмбъл.

# 1 195
  • Мнения: 12 129
Мързи, обещай моля те, че утре отиваш на зъболекар. Докато туй онуй, така може да се подуеш, че тогава без АБ, и то чак след намесата на зъболекар, няма да се оправи. Моля те.

# 1 196
  • София
  • Мнения: 18 703
Зъболекар, ще дойде момент в който нищо няма да помага, пила съм нимезил и течен аналгин едно след друго и нищо.

# 1 197
  • Мнения: 2 259
Втори ден високо кръвно, и втори ден главоболие. Този проект направо ще ме убие. Остава още ден и го предавам.
Мързи, нимезил, ама не по-често от 8 часа. И утре зъболекар.
Панте, да се оправя малката Пантичка.
Бърд, не ти е ден.
Яна, с боровинки аз правя само чийзкейк. Пресни си ги ям просто така.
Нямам идея какво да готвя днес, и нищо размразено нямам.

# 1 198
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 106
Дайте някоя рецепта за сладкиш с боровинки.
Свари ги на сладко, после поливай ванилов сладолед с него, може и онова дето в чаша слагаш сладолед, сладко, бисквити, плодчета, каквото ти хрумне.

И да се оплача, че за пореден път се радвам, че си намирам кутия сладолед на дъното на фризера и се оказва че са или замразен боб или замразени чушленца от миналата година Rolling Eyes

Айде, оздравявайте всички, че иде понеделник.

# 1 199
  • Мнения: 12 013
Мда. Като стане 16 ч в неделя, почивката свърши. Много ми е омразно.

Общи условия

Активация на акаунт