Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа...през март

  • 91 209
  • 2 979
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 15 356
Кестеновия човек ми харесва .Моля ви,не ми казвайте,кой,защо и как е убиецът😁

# 481
  • Мнения: 1 966
Никога нищо не мож да ми попречи да чета...
И Доживях аз, вечно зъзнещата, да кажа - топло ми ееееее... Ама то печка на дръвца... вино.. котка...

# 482
  • Мнения: 12 241
Започна до обръща дъжда в сняг при нас. Утре ще е неприятно да си покаже човек носа навън.

# 483
  • Мнения: 12 159
Ахой, обществото!
Измъчих се по неволя с празник на роднина на МУ, но нямах избор. Или присъствам, или развод. Дълго стоях в банята, да отмия горчилката. Ковид ми дойде на място, да избягвам такива нежелани събития, но уви, не напълно. Важи и за моите роднини и последващите им празници. Поне нагушках баба. Не бях я виждала месеци. Нея наказах за горчивините. Срам ме е от себе си. Омесила ми зелник, а се сгънала на четири.
Тъй, смутно  и горчиво ми е.
За четене говорите. Обожавам да чета. Единственото време за това е преди да заспя, но напоследък окапвам на петото изречение. Така нито помня какво съм прочела, ни акълът ми е събран на място.

# 484
  • Мнения: 6 510
Еее, Сиросче, де се изгуби, притесниФ са 😊😚

# 485
  • Мнения: 12 159
Еее, Сиросче, де се изгуби, притесниФ са 😊😚
на семейна сбирка 🍷🥤🥃🥂🍻🍺🍹🍸🍾🤯

# 486
  • Мнения: 7 436
По едно време си викам днес сигурно пак замъкнаха Сирос в мола.
Ма то по-лошо даже. Пу-пу.
Сиросче, гуш.

# 487
  • Мнения: 1 478
Привет-мривет!
Много обичам да чета,много!Не на телефона или на четец,а истинска книга.Преди си бях определила бюджет от по една книга на месец.За последните месеци, обаче,само една автобиография прочетох,и то бая дълго ми седя на нощното шкафче.Малкото заспива към 21,22ч., и то някой трябва с него да легне на спалнята,иначе йок.После или ставам да дооправя нещо или отнасям плувката и аз.Та,тъй,време за четене нямам.

И да се оплача от МУ!Излезна към 5 часа следобяд,до кафенето,за по биричка,с приятел.Познайте кога се прибра?В 9.Познайте как?Пийнал солидно.Познайте с кой?Води си другарчета да си допиват. Лелее,как мразя така!
Влиза той,зад него дружината,вика гости водя.Моляя,какви гости,бе?Не може гости.А зад него в редичка, като малки деца седят другите. Grinning Добре че къщата голяма,та ги натирихме на другия етаж. Кофти ми е малко, че така реагирах, ама много се бях ядосала още преди това.

Простете словоизлиянието ми,ама ден-два съм сякаш по-спокойна и не мисля толкова за "онова",което се случва,та ми се дописа.

Гуш за всички, които имат нужда!

# 488
  • Мнения: 1 966
Лайла, разбирам че сега е оживял заради свидетелите, ама утре... Ти нали не си носила и сервирала абсолютно нищо?
Кло, това при вас Филибето лий? Че аз съм на село заточена... Мразя сняг мразя сняг много много мразя сняг

# 489
  • Мнения: X
Толкова ми е прекипяло, че съм на път да взема решение, от което или ще ми се скофти повече животецът или пък ще ми проблесне...
Карамелова, моля ти се, изчакай поне алиби да ти измислим!
Дописвам. Явно и за Лайла ще трябва да мислим алиби.
Сирос, и моята баба правеше зелник. Не обичам зелник, обаче сега как ми се прияде!

# 490
  • Мнения: 14 840
Алибито е ясно. Цяло село ще потвърди,че ми е била на гости,яли пили и се веселили. 😊 И за Лейла важи! Гушки за всички. 🤗🤗🤗
Дописвам и аз-и при нас заваля сняг и прогнозата хич не ми харесва! Още седмица минусови температури и сняг всеки ден. 🤭🥶😭

# 491
  • Мнения: X
О, да, да. Нали и аз бях на това гости, ще потвърдя.

# 492
  • Мнения: 1 478
Аа,няма шанс да нося и сервирам.Аз се занимавам с детето. На самообслужване са,носят си каквото ще консумират.Преди не ми е пречело и съм го правила,но сега ми пречи.
Какво го е прихванало,не знам,мнооого отдавна не беше правил така.
Нищо,ние нали алиби имаме... Smiling Imp

# 493
  • Мнения: 7 436
Тъй, тъй, всички бяхме.

Наревах се аз, тъкмо ми просветна и хоп, токът спра и пак мрак. Ама бързо дойде.

# 494
  • Мнения: 6 510
Тъй, тъй, всички бяхме.

Наревах се аз, тъкмо ми просветна и хоп, токът спра и пак мрак. Ама бързо дойде.
Ееее, що ся? Начи не дааам, не.
Няя плачим, или аймоЕ малко.
Ще гляваме Фюм, спокойна другарки.

Общи условия

Активация на акаунт