Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа...през март

  • 91 054
  • 2 979
  •   1
Отговори
# 495
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 864
Опразни ни се къщата, бабиното злато си замина у тях вече. Добре, че се технологиите - да се виждаме и си говорим.
Тази вечер мъжът ми е дежурен по кухня, той измисли менюто и го приготви. Аз само ще измия чиниите Wink.
Чета при всяка възможност, обаче си избирам леки четива. Четене за отмора и разпускане. Както казваше една приятелка "розАФко и бозавко", за момента ми е достатъчно. Предпочитам електронните формати, най- ми е удобно на лаптопа да чета.

# 496
  • Мнения: 3 788
Дружина, нИдейте рИва! Аз ида с багажник и лопати! И алкохол ще докарам, оня ден до магазина ходихме със сина без списък - за ядене почти нищо не сме купили, обаче бутилките вече няма къде да ги дяна, страх ме е да ги преброя.

Днес ходих до приятелка, направи ми ноктите, нахрани ме, поприказвахме си, две чаши вино наспортих, сега чакам да ми помине, че да направя една тренировка сепак.

Няма да уча днес, майната му, каквото стане - такова. И аз съм човек, имам нужда един ден да разпусна.
Изтървах шефчето на Ренко. Пфу! Яд ме е сега.

# 497
  • Мнения: 12 205
Мързи, дишай спокойно. Няма сняг, но снощи се наложи да се изстрелям до денонощния магазин и се мъчеше да го обърне. Сега се лее як дъжд, но паднат ли още малко температурите, няма да ни се размине. За поредна година голям студ през март, пак ще бъдат скъпи овощните плодове, тъкмо цъфнаха някои дръвчета.
Леден източен вятър вее в момента. Чак нямам желание да изляза на терасата и да си "изпуша" кафето.

Последна редакция: нд, 06 мар 2022, 06:54 от 💙 Clo 💙

# 498
  • Fairbanks, Alaska
  • Мнения: 1 784
Мързи, дишай спокойно. Няма сняг, но снощи се наложи да се изстрелям до денонощния магазин и се мъчеше да го обърне. Сега се лее як дъжд, но паднат ли още малко температурите, няма да ни се размине. За поредна година голям студ през март, пак ще бъдат скъпи овощните плодове, тъкмо цъфнаха някои дръвчета.
И да го нямаше този ''студ'' през март, пак щяха да са скъпи. Просто ковид кризата развърза ръцете на търговците и си разиграват коня както те си знаят. Колко пъти сме имали добри реколти от пшеница например, но цената на хляба не пада. Или пък слънчоглед, но олиото все върви нагоре.

# 499
  • Мнения: 12 205
Тази година слънчогледовата реколта беше наистина катастрофална. Сушата оказа влияние. И да не си специалист, само по пътищата да пътуваш, правеше впечатление, че на много места слънчогледовште пити, бяха с диаметър, купичка за таратор. Но всичко останало е спекула. Суровината е поскъпнла, но не двойно, а цената на олиото стана четворна.

# 500
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 053
Добро утро!
Навън танцуват снежинки, и всичко е бяло. Все едно е Коледа!

# 501
  • София
  • Мнения: 9 603
Добро неделно и от мен!

През прозореца още не съм гледала, търкалям се в леглото, но чувам капки по перваза.

Сервирам кафе. Не ме питайте как го направих без да ставам от леглото. Имам си тайни. 🤪

# 502
  • Мнения: 1 494
Аре,слизам от балконЯ,да ви кажа добро ледено, ветровито утро....бъррр.... време само за диван, книжка,котка и чай!С подправка 😄😄😄!
Само ще вадя филтрите на климатика да почистя и се инсталирвам на диванЯ!
Мразя студ,мразя сняг, мразя вятър!

# 503
  • Мнения: 5 751
Слънчево и топло при нас! Карнавален ден! От няколко дни града ни празнично шуми,днес ще е голямото шествие. От вчера сме и без маски навън. Ще си спомня предковид времена, когато участвах в карнавала 🥰🎉. Ще разходя и новите чънки сникърси 🥳. А сега милинки за закуска!

# 504
  • sf
  • Мнения: 10 194
Добро утро! Бях на кръчма снощи до 2ч, а се опулих преди 7. Скъсахме официално с младежа и сега ми е тооолкова криво. Явно ще си умра сама и вместо котки ще си взема още Нейчовци на стари години. 😆

Последна редакция: нд, 06 мар 2022, 09:20 от donsita

# 505
  • София
  • Мнения: 9 603
То валяло сняг! Дръпнах щорите с очакване да видя дъжд, заради шума от капки по перваза. Оказа се сняг.

Пия кафето и поемам към кухнята.

# 506
  • Наблизо
  • Мнения: 6 168
Боря се с глада.Научих се да не закусвам,но сега само кухнята ми е в главата..Трябва да извеждам детето в парка и така ме мързи.Искам да спя цял ден,но няма как поне още няколко години.Кога казвате ,че децата стават по-самостоятелни и се оправят сами?

# 507
  • Мнения: 18 572
Утро. Имаше една картинка с кисела котка, наметната с одеало на снежен пейзаж, ей така съм.

ММ ме събуди в 6. После куче извеждах, за да поспи той, че всеки ден той става по-рано. Не че заслужаваше. Щерката на урок да закарам от 9, да не ходи с трамвайчето в това време, пък и с учителката било време да се запозная. Оказа се, че е от 12, след като 10 минути седяхме да ни брули. Сега ми се спи и ми е крив светът.

# 508
  • Мнения: X
Аз бях такъв недоспал киселяк вчера, Попи. Но сега аз доволен - нагъвам парче солен кекс с ким и пушена гауда. И имам перфектното оправдание - реших, че в дългосрочен план чисто кето не работи добре и затова вдигнах въглехидратите на 100 грама на ден, намалих малко мазнините и вдигнах протеина. А яйцата, сметаната и гаудата в кекса са протеин. Следователно, докато нагъвам кекса, съм диетична.

# 509
  • Мнения: 2 264
Уиш, мога да ти дам рецепта за един шоколадов кекс да приготвиш на домашните Simple Smile аз в уреда го правя.

Донси, ще намериш твоят младеж, достатъчно млада си все още.

Скай не е писала скоро. Скания съвсем се изгуби. Поне Якчето и Яна се появиха Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт