Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа...през март

  • 90 960
  • 2 979
  •   1
Отговори
# 1 830
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Добро утро. Неделя, в 7, безценно!
Бърльо, стискам! Да ви се наредят нещата!
На цялата галимация покрай заведението, ММ реши и вкъщи ремонт да прави. Преградихме огромния хол и си направихме малка спалня, за да освободим на едното дете нашата. Не искахме да сменяме апартамента, че много нисък наем плащаме( ще ни го вдигат от юли, но с 20 евро и пак остава изключително нисък), та сложи една преградна стена от гипсокартон, която лесно ще демонтира, когато се наложи. Сега спалнята ми остана много светла, а холо-кухнята- тъмна. Ама, карай, де, ще го преживея. И без това, когато най- после отворим, ще прекарвам по 12-15 часа на работа, вкъщи само за душ и сън.
Днес бяхме планували да отворим, ама ядец. Бавят ни лиценза, бавят ни от банката, времето е много лошо и не можем да монтираме даже табелата отвън Sad Изключително съм нервна, когато нещата са по- силни от мен.

# 1 831
  • Мнения: 6 299
Може и Св.Кирик над Горни Воден,или Св. Кузма и Дамян над Куклен,Мисте.А може и трите ,с междинна спирка 40-те извора 😁.Лятото работи там и заведението,сега не съм сигурна.

# 1 832
  • София
  • Мнения: 9 551
Здравейте!

Ама как ме зарибихте и мен с този еър фрайър! Кой писа, че има XXL модел на Тефал? Може ли инфо каква е вместимостта в литри на този модел, че намерих един в интернет, който ме устройва като цена, но пише 1.200 литра, та се чудя той ли е, не е ли. Малко ми се струва 1.200 лира ... Thinking

Аз и днес съм на работа. Столът в офиса нещо не ме слуша - сам се вдига нагоре. Главата и тя не ме слуша - замаяно ми е. Сутринта ми дойде. Картинката е прелестна.

# 1 833
  • Мнения: 15 356
Панде,в неделя работят само светофарите и митничарите ,защо и ти?

# 1 834
  • Мнения: 2 259
Панде, 1,2 литра е много, много малко. Трябва ти поне 4, най-добре 5,7-6 литра.

Добро утро.

# 1 835
  • Мнения: 10 887
Аз правих, няма да познаете какво за закуска...

Ренко, дано и ти си така доволна, че се чувствам отговорна Simple Smile

Панди, теб няма да те ръчкам, ще оставя на Ренко като дойде нейният Grinning

Ще се опитам да ги изръчкам да излезем, ама нов сезон днес на фортнайт и не знам ще успея ли Simple Smile

# 1 836
  • София
  • Мнения: 9 551
Бобчи, не съм митничар, но за светофар мога да мина. Stuck Out Tongue Winking Eye

Ааа, и аз тъй си мислех за литрите, Вайче. Значи веднага си избивам мечтата от главата, защото тогава и цената се променя много.

# 1 837
  • Пловдив
  • Мнения: 40 779
На Кузма и Дамян сме били...мислих двореца в Кричим, ама е затворен днес.

# 1 838
  • София
  • Мнения: 18 703
Аз ще вися по площадки с Ена👹

# 1 839
  • Мнения: X
Панди, понеже ти спомена, че ПанТата обича картофено пюре и може да яде малко млечни, ето какво измислих и сътворих вчера (т.е. пробвано е). В тенджерка слагаш 1 чаша пилешки бульон, 2-3 нарязани на дребно картофи и 3-4 лъжици зехтин или масло. Сол и, ако може, каквито подправки обичате. Когато картофите се сварят, добавяш във врящата течност царевично брашно, бъркайки, докато се образува топка, която се отлепва от стените. Махаш от огъня. Чакаш да поизстине. Добавяш ЕДНО ПО ЕДНО 2-3 яйца. Разбъркваш докато се поеме всяко яйце. Сипваш щедро настърган кашкавал или сирене, а може и двете. От така полученото тесто правиш малки кюфтенца, които печеш върху хартия във фурната. Мням.

# 1 840
  • Мнения: 6 299
Ули,както знаеш,шегувам се само.Не се чувствай отговорна,това си е изцяло мое решение,но някои от прочетените коментари са наклонили везните в негова полза!
Фортнайт, Майнкрафт,пууу,добре че ги мина.

# 1 841
  • Мнения: 15 356
Аз ще вися по площадки с Ена👹
От сабахлян ли?Дано няма други деца и майки 😁

# 1 842
  • София
  • Мнения: 9 551
Мид, наслаждавай се на висенето по площадки докато все още й харесва. На мен вече ми липсва този период, защото сега не иска площадки, но и тя не знае къде и какво иска. Най-добре й е в бациларника, наречен МОЛ да  харчим пари. Това щастие я огрява веднъж месечно на заплата когато я водя на кино  и обяд в МОЛ-а.

# 1 843
  • София
  • Мнения: 18 703
Тя на нунуната демек на планина иска, но днес няма как, мм е дежурен.
В мол е ходила 3 пъти😂
Брат й си е у говорил излизането вече.

# 1 844
  • Мнения: 10 887
Ренко, наистина се надявам да си доволна Simple Smile

Панди, моят харесва хранителна мая, а тя придава много приятен вкус на сирене/кашкавал. Пробвай дали и на Пандито ще й хареса и можеш да й слагаш на зеленчуци примерно, у нас на броколи е много тачена. Но всъщност на всичко солено може, аз си слагах на оризовите спагети вместо сирене например. А и е полезна.

Общи условия

Активация на акаунт