Искам да кажа...(192) през март 2022

  • 51 053
  • 1 182
  •   1
Отговори
# 1 140
  • Бургас
  • Мнения: 6 673
Марто тъкмо я смъкна преди два дни и следобед пак вдигна. Вики и тя вече е в отбора на болните. Аман. Дано мъжът ми устиска.

Мони, дори не си го и помисляй!

# 1 141
  • Мнения: 15 120
Селесте, оздравявайте и тримата и дано мъжът ти го пропусне.
Тит, стискам палци.
Карз, хайде и твоето момче вече да оздравява.
Мони, не мисли такива неща, отиди на лекар.

# 1 142
  • Бургас
  • Мнения: 16 622
Тути,от неделя е така. Неделя вечерта вдигна 39.4,свалихме я.
До днес повечето време поддържа 38.
ЛЛ изписа Зинат,ако продължи да вдига висока температура или се влоши.
Кашля. Но гърдите са му чисти. Прослуша го.

# 1 143
  • Germany
  • Мнения: 8 032
Благодаря, момичета! Предният път ми мина за 2 дни, да видим сега как ще е и ако не минава ще ида другата седмица. Сега не искам да ходя по лекари, че нали се пазим заради операцията на големият.
Да оздравяват всички болни!

# 1 144
  • Мнения: 39 795
Карз, Селесте, да се оправят децата.
Мони, спокойно. И операцията ще мине. Четирите мъдреци ще махате, нали?

# 1 145
  • Germany
  • Мнения: 8 032

Мони, спокойно. И операцията ще мине. Четирите мъдреци ще махате, нали?

4те, да.

# 1 146
  • Мнения: X
Четирите наведнъж? 😱 моят зъболекар е на кантар дали е ОК и два да се махат на един път.

# 1 147
  • Мнения: 39 795
При щерката махнаха 2 едновременно. Доволна съм, че го направихме и вече не го мисля.

# 1 148
  • Мнения: X
На сестра ми също ѝ махнаха два и беше много тежко възстановяване. Другите два ги извадиха с две отделни операции и нямаше проблем. Със сигурност е индивидуално, но я помня как страдаше. То и на мен трябва да ми ги махнат някой ден, защото имам кариес на единия и не си заслужавало да се оправя.

# 1 149
  • Мнения: 39 795
О, и моята страда. Отслабна с 5 килограма за отрицателно време, но поне нямаше усложнения.

# 1 150
  • Мнения: X
Няма връзка, но като каза за отслабването - помня в гимназията една приятелка си проби езика. Някакво време след това напълня и вика - дали да не си пробия още една дупка, знаеш ли как хубаво отслабнах за едната седмица, в която ми беше подут езикът 😆

# 1 151
  • Germany
  • Мнения: 8 032
Ами тук ги махат обикновенно наведнъж. За да се пиел антибиотик и болкоуспокояващи веднъж, а и да не се откаже пациента след 1вият път Simple Smile Съветват също така да се извадят до 21г възраст, защото после е по тежко въстановяването и има по голям риск от компликации. Според лекаря до 2-3 дни би трябвало да може да яде. Ще видим. Дано всичко мине наред и не получи възпаление /което се случвало често/.

# 1 152
  • Бургас
  • Мнения: 16 622
Мони,успокой се,всичко ще мине леко и нормално!
Колкото по-навреме,толкова по-добре!

# 1 153
  • гр.София
  • Мнения: 2 764
Добро утро ☕
Само като ви чета и ме боли, и моите са извадени, като знам каква болка имах при последния, не ми се мисли за четири на веднъж. Мони, дано всичко е наред 🤗
Едвам станах, много ми се спи, щерката се принесе при мен и все ми дърпа завивките 😁
ММ, е стигнал всичко е наред, днес ще се разправя с документи и започва работа.
Трябва да сготвя нещо за свекърите, да изпратя и тях, утре кацат в Мюнхен първо, та май ще се видят с ММ 🙂 довечера ще пропусна танците, та след малко отивам на фитнес 🏋️
Хубав ден момичета 🤗

# 1 154
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 773
Добро утро!

Много болни в темата! Бързо оздравяване, на всички! Hands Pray

При мен е доста гъста програма. Днес на работа, а утре в отпуск. Ще ходим на тиймбилдинг с колеги, но преди това трябва да закараме кучето при децата в София и тогава. Не се оплаквам де, ще си видя тамошните пиленца!
Брат ми си дойде от Франция и довечера ще черпи за внука, та ще е купон тези дни!

Хубав ден, момичета!

Последна редакция: чт, 31 мар 2022, 08:41 от Бубoлина

Общи условия

Активация на акаунт