Искам да кажа...(192) през март 2022

  • 51 043
  • 1 182
  •   1
Отговори
# 1 155
  • Мнения: 14 401
Добро утро!

Чакам с нетърпение края на седмицата аз. Не, че имам нещо конкретно за правене, ама ей така - да не съм в офиса в това разкошно време. Макар, че то сигурно почивните дни ще е гадно 😆

Спорен ден,  банда!

# 1 156
  • Бургас
  • Мнения: 16 581
Добро утро!
Автобуса ми мина под носа,най-мразя.
Хайде на кафе!

# 1 157
  • Мнения: 39 746
Добро утро.
И моята програма днес е раздвижена. Ще карам момчето на стоматолог, после на панорамна снимка (за коментар с ортодонт другата седмица), трябва да си купя билет за София, защото утре съм на преглед за косопада.
Надявам се болните- Селестени, Бобови и момчетата на Карз и Ес вече да се подобряват. Тит, стиснала съм палците за ТМ.
Буб, приятно на вас.

# 1 158
  • Мнения: 11 745
Карзче, на хубаво място пиеш кафе 😁

Оздравявайте!

Добро утро ☀️

# 1 159
  • Бургас
  • Мнения: 16 581
Ох,Руми,така е. Не мога да му се насладя 🤩

# 1 160
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 260
Добро утро!
Спах непробудно....
Очакват ме натоварени дни...
В събота Марти пътува за Милано.
Багаж не е събиран...
Но първо кафето...
Е, мечтая като на Карз кафето...
Аз продължавам лечението...
Сега се занимавам с отсъствия, бележки.... Когато си класен ръководител дори и в болничен ти остават задълженията 😜.
Хубав ден!

# 1 161
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 765
Така се ядосах преди малко...., че още ме държи!
Получавам имейл от Тайдъл, да чествам деня на транссексуалните хора!
От къде-накъде ще ми навират в очите, тази "смелост" да бъдат различни!
Не ми пречат, не ги съдя, но не желая да се съобразявам с това. Не желая да парадират с това и да ми го навират в очите!
Отвратително е, да се налага тази различност!
Rage

# 1 162
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 109
Добро утро, момичета!

Да се похваля, че се наспах Simple Smile

Тит, стискам! Направо не искам да си помисля какво ви е.

На всички болни, за съжаление са много тези дни, пожелавам леко и бързо преболедуване!

Замислих се как влизаме тук, споделяме хубаво, лошо, олеква ни. Уютно е. Офлайн също го правим, разбира се.

Деси, как се чувстваш?

Бубе, игнор. Утре ще си видиш слънцата Wink

Почивам днес и утре, да видим какво ще правим, освен чистене. Yum

# 1 163
  • Мнения: 22 534
Добро утро и от мен,
Продължаваме да си боледуваме с Борис.

Вчера бях на едно интервю...заплатата уж примамлива...но като я разбих на часовете работа...че и в събота се работи...и на официални празници...и тя излезе по малка от моята сега. Иначе ме канят за започна веднага.
Днес съм на друго...дано там са по добре нещата, че и ме одобрят. Стиснете по един палец.

Боби, охх така се вълнувам за Марта, все едно аз ще пътувам.
Раница им е достатъчна с по два панталона и две блузи и яке.  Simple Smile

# 1 164
  • Бургас
  • Мнения: 6 659
Добро утро!

Ние уж сме малко по-добре, кашляме си, но поне никой не е вдигал Т от снощи. Децата са жизнени, Вики даже в 8 часа стана да се включвала онлайн в час, обаче аз съм парцал, нямам никакви сили, а имам толкова много работа, при това със срок до утре. Пия сега кафе, ще взема и един душ и дано живна. Ще трябва да привикам ММ по-рано от работа, че да заведе децата при личната, поне тях да преслуша, аз ще се самолекувам.

Карз, благодаря за снимките с морско кафе. Направо се видях поседнала на единия камък, с крака, заровени в пясъка.

Ес, успех! Пораздвижват се нещата, повечко интервюта, дано изскочи твоето местенце! Flowers Four Leaf Clover

Размечтах се и аз за Милано. Била съм за кратко преди много години, но срещата с Дуомо ми е толкова ярък спомен и до днес. Както си щъкахме по тесни улички, изведнъж излязохме на голям площад и дъхът ми просто спря. Катедралата е впечатляваща. Като се замисля, друго май не си спомням от града.

Деси, Hug

# 1 165
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 944
Да оздравявате, болничките Hug

Ес, успех! Дано намериш твоето място!

И аз се размечтах за кафенцето на Карз Simple Smile

Моята девойка спечели билет за влак от Discover EU. Може да обикаля Европа в рамките на месец. Ама сега ме ядосва, сама щяла да ходи .... Тя в София се губи непрекъснато, та какво остана в чужда страна.  Логистиката най-много ме притеснява.

# 1 166
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 927
Благодаря за палците.
Първите изследвания са минали - стенд със сигурност ( не са го сложили) , пейсмейкър - под въпрос  ( той спортува активно, и няма симптоми, което е в разрез с техния протокол). Само че трябва да остане още за стенда ( а той е магаре и се опъва)
Говорихме с лекар-приятел, който е на Ковид кабинет. Гадният вирус поразява и сърцето и кръвоносната система. За такива истории чухме сега, че чак започнах да се притеснявам и за др изкарали го.

# 1 167
  • гр.София
  • Мнения: 2 763
Ети, добре съм, наревах се и вече се стягам Hug
за успокоение си купих билет да му ида на гости за 5 май Sunglasses горкия отърване няма Grin
в Германия не съм ходила, та ще си спретна една екскурзия.
Тит, Ес, стискам палци всичко да се нареди при вас Hands Fist
Айяла, браво на детето! Много ги мислим, а те си се оправят чудесно.
Ужасен вятър, пффф!
Свекърите са у нас, сутринта преди работа им наготвих  ребърца с кратофки с копър и чесън и един таратор, до сега слушах колко съм готина Joy

# 1 168
  • Бургас
  • Мнения: 6 659
Айяла, много готина награда. Ти ли се гласеше да я придружиш? Дали няма да се съгласи да отиде с батко си?

Тит, стискам палците, всичко ще е наред.

Деси, бързо действаш. А тези ребърца така хубаво ги описа, както не съм яла два дни...

Минахме през личната на децата, та се примолих да ме преслуша и мен на частно. И тримата сме с чисти гърди, кашлицата ще си я борим.

# 1 169
  • Бургас
  • Мнения: 16 581
Селесте и моя е така. Гърдите чисти,гърлото здраво,обаче кашля яко. Особено вечер и през нощта....

Общи условия

Активация на акаунт