Модни консултации (Март, 2022) - 64

  • 47 668
  • 634
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 6 420
Няколко смели комбинации давам за идеи, и няколко не чак толкова смели .Аз с черното не виждам защо да не си паснат, но не бих търсила чанта в същия цвят.


# 31
  • Мнения: 2 445
~Étoile~, страхотна селекция. Аз докато се наканя да издиря подходящите снимки.
Все пак фаворит ми е първата, с червено и то точно това червено Heart Exl
Колкото до чантата може да бъде велур, кожа, само да не е лак.


ПП. и нещо друго щях да пиша, но заспивам. И утре е ден.

# 32
  • Бостън
  • Мнения: 13 593
~Étoile~, страхотна селекция.
^^^ Страхотна, очите ми останаха!

И с червеното на Виктория Бекъм, но и със зеленото колко добре изглеждат!

Последна редакция: чт, 03 мар 2022, 15:42 от Agent Provocateur

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 13 529
Много ми харесва Сара Джесика Паркър.

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 6 400
Много ми харесва Сара Джесика Паркър.

И на мен, даже отивам да поръчвам една синя плетена рокля, само до е останала.

# 35
  • Мнения: 2 005
Étoile, страхотна селекция наистина
Скрит текст:
Въпрос на Темата
Кои са любимите ви пролетни цветове и комбинации от предложенията на Пантон?

Cascade/ potpourri/ sudan brown / harbour blue / coral rose
Обожавам цветни комбинации, особено смели и неочаквани, бих искала да имам "смелостта" да нося. Но от години го карам на капсулен гардероб и лятото е в бяло/бежово/коралово/тюркоазено + дънкен цвят Simple Smile
За пролетта първи покупки са ми кафяво-сив цвят панталон и блуза в каки с принт в розово/бежово и небесно синьо Simple Smile ( направо разчупих гардероба си )


защото харесвам много, а и какво по-лесно от бели дънки, синя блуза и конячена чанта!?!

# 36
  • Мнения: 3 632
Харесвам и нося почти всички от показаните цветове. Най-вече ги прилагам в обувките и роклите.
По-смели и ексцентрични комбинации си позволявам на събития и при определени поводи. Внимавам особено да са в правилния контекст. Много хора пренебрегват контекста, в който се намират и това никога не изглежда добре.

~Étoile~,
Попаднах на тези, ако не бъркам, че питаше в предишната тема:


Има и в златисто и графитено.

# 37
  • Мнения: 19 698
Къде ги откри, Аня? Да погледна графитеното Blush

# 38
  • Мнения: 7 856
Благодаря за темата!
Нямам търпение да поднося самостоятелно, както и в комбинации дрехи, обувки и аксесоари в тревисто зелено, ярко оранжево, жълто (във всевъзможни отенъци) и класическо червено.

# 39
  • Мнения: 1 524
Сега, тук е мястото да ибсъдя наболяла мидна тема, а именно стилът на бременната Рианна.
Пускам няколко снимки, няма да се изказвам засега.
Вие как го намирате?



И най-новото от преди шоуто на Диор в Париж на Парижката Седмица на Модата:

Последна редакция: пт, 04 мар 2022, 17:14 от HappyRSmile

# 40
  • Мнения: 924
Тъй като и аз съм на тази вълна и се чудя какво да обличам. Явно тя се чуди какво да съблича. Това не знам как да го нарека. Хубаво е, че се гордее, че е бременна, амааааа това аз не знам как да го нарека даже. Потресаващо е за мен.

# 41
  • Мнения: 802
Риана печели от популярност, може да си позволи ексцентричност и търси внимание. На нея всичко й седи добре, защото има самочувствието да се облича така. Аз не бременна не мога да си помисля да се облека така, но съм консервативна. Кръгът ми от хора също не предполага шантав стил. Но, радвам й се, на Бионсе също се радвах като беше бременна и в подобен стил на обличане (главно в клипове).

# 42
  • Мнения: 31 302
Вулгарна е Риана.

# 43
  • Мнения: 3 675
Риана ми харесва, смела красавица е тя ❤️
Стила ѝ като бременна също ми харесва - има ярко присъствие, ексцентрична е, не крие бремеността си в дрехи стил палатка и направо цъфти

# 44
  • София
  • Мнения: 1 788
Тя даже не само не крие бременоостта си в дрехи стил палатка, ами направо в никакви 😂. То и тук вечер по клубове и барове съм виждала гърли облечени в луксозно бельо, и отгоре почти нищо, но не съм чула коментари, че са смели… За мен това облекло е за сцената, може би за снимки на клипове също. Това, че е Риана не пречи да изглежда нелепо в моите очи.

Общи условия

Активация на акаунт