Модни консултации (Март, 2022) - 64

  • 47 685
  • 634
  •   1
Отговори
# 420
  • София
  • Мнения: 17 885
Не мисля, че погребенията са панаир на суетата. Simple Smile
С каквото и да отидеш, никой не би трябвало да гледа дали си женствена или не.

# 421
  • Пловдив
  • Мнения: 13 563
Много ми е странно дрескод за погребение. За мен е било важно да изпратиш човека в последния му път.

Нямам нито сако, нито панталон в гардероба си.

# 422
  • Мнения: 276
Ще разгледам и други модели. Не исках да съм суетна, просто исках да е нещо по-различно от това, което имам в гардероба.
Погребението е на бабата на годеника ми. Той и семейството му са унгарци и католици. Исках да се представя в някаква по-достойна светлина.
Благодаря, Аня и аз не съм голям фен на V - образите деколтета.

# 423
  • Мнения: 3 673
V-oбразното деколте не е проблемът, а изрязаният ефект под него.

# 424
  • Мнения: 16
Здравейте, искам да си намеря хубава бяла тениска (не държа да е супер екстра качество, а да стои добре и да не е дрипава). Харесах си тази и се чудя кой размер да взема. Как са размерите на тази марка Reserved, запознати ли сте?
От Stradivarius нося XS бели тенискил на Vero Moda съм S, Pieces пак S. Only имам М но може и S да пасне. От ейч ем нося S на тениска и М на трикотажна блуза дълъг ръкав.
Бюст около 89 см.

Много се колебая дали да поръчам нея на Reserved
https://www.reserved.com/bg/bg/5169b-00x/koszulka-k-re


или на Pieces, от която имам лилава, плътен е памука и има малък отвор за главата, но ръкава леко по-дълъг е.

https://m.aboutyou.bg/p/pieces/teniska-ria-3790184

# 425
  • Мнения: 28 960

Погребението е на бабата на годеника ми. Той и семейството му са унгарци и католици. Исках да се представя в някаква по-достойна светлина.
Благодаря, Аня и аз не съм голям фен на V - образите деколтета.
Е, все пак не я купувай такава, че да я носиш само на това погребение... жената не ти е толкова близка позволява спокойно да сложиш и показаната от теб рокля. Освен ако католическите погребения не са доста по строги...

# 426
  • София
  • Мнения: 1 079
Жалко, че и тази тема не е подмината от лични нападки.

Moмичета, моля за съдействие, търся подобно яке, черно, рокерско, за момче тийн. Не искам естествена кожа. Намирам само за момичета.

# 427
  • Мнения: 1 730
То почти всичко вече е произведено в Китай Simple Smile.
Едва ли са фалшифи, просто са били дефектни.
Да, съгласна съм, аз по никакъв начин не мисля, че има фалшиви продукти в някой от тези сайтове. Просто се замислих, че и на двата сайта складовете са в Полша и вероятно работят с един снабдител. Най- вероятно е кофти партида/и. Но и друга потребителка беше писала, че същия модел, отново бяло се е скъсал, купуван от амазон. Отделно не се знае колко модела се шият с тази кожа, няма да е само един. Не очаквам железни кецове, но все да изкарат повече от час Simple Smile Естествено, случайно мернах след като бях поръчала вече Simple Smile и сега им се чудя, изглеждат си много добре в кутията Simple Smile Simple Smile Simple Smile
За да не е спам, чудя се дали да върна и да поръчам тези, заинатих се за бели сникърси
Аз бях писала за ментета по сайтовете. Има и още как. Последният случай е с едни найкове за ММ поръчани от сайта на Спорт Депо. Пристигна някаква ужасия, подметката твърда и клопаща, буквално като кофти пластмаса. Кожата също твърда и неприятна. Това му беше третият опит поръчка онлайн и се отказа. Решихме да ги върнем във физически магазин и направо да си разгледа на живо за други. Върнахме ги без проблем и там имаше същият модел, същият цвят и нямаше нищо общо с това, което получихме. Бяха с гумена подметка, мека и еластична а кожата беше приятна. Нямаше неговият номер и избра други в крайна сметка, но разликата от това което ни бяха изпратили и това което беше в магазина беше огромна!
Другите неуспешни опити бяха от фешън дейз. Аз съм поръчвала и от двата сайта и са били хубави нещата, та си е до късмет.

# 428
  • Мнения: 2 006
Здравейте, искам да си намеря хубава бяла тениска (не държа да е супер екстра качество, а да стои добре и да не е дрипава).
Бели тениски бол навсякъде, но докато око не види ръка не пипне е много трудно да се прецени.
Обожавам ги, но за мен е най-трудното нещо да си намеря хубава бяла - имам си изисквания, да не е прекалено тънка, но да не е и много плътна ( все пак къс ръкав предполага топло време ) да не прозира, да е вталена но не и описваща, да пада тежко = равно на мноооого добро качество.

Иначе Reserved са коментирани че са им хубави тениските, отговарят си на номерата.

# 429
  • Мнения: 5 012
Благодаря ви момичета за съветите и предложенията.
От снимките на Тайра Blue Heart избрах да покажа какво имам впредвид.
Само под сакото задължително ще имам някаква блуза
Обувки ми харесаха тези модели, трябва да намеря да пробвам, че онлайн не ми се занимава
Мисля, че няма да много офисно......





# 430
  • София
  • Мнения: 1 079
Алиена, този костюм ме прободе в сърцето, това синьо...Blue Heart

Хубави тениски имат Масимо Дути и Уникло

Аз си купувам и Манго, които обличам повече в къщи и за спорт.

# 431
  • Мнения: 276
Жалко, че и тази тема не е подмината от лични нападки.

Moмичета, моля за съдействие, търся подобно яке, черно, рокерско, за момче тийн. Не искам естествена кожа. Намирам само за момичета.

В Зара гледа ли? Аз намерих това в сайта им
https://www.zara.com/bg/bg/%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D1%82%D1%80%D0%B0% … B0-p03427407.html

# 432
  • Мнения: 2 447
Алиена, страхотен избор. Аз бих заложила на обувките с тънък ток.

# 433
  • Мнения: 3 753
Алиена, обувките с тънък ток са супер

А за такъв цвят костюм каква блуза отдолу? Бяла и черна тениска е скучно; цикламено? горчица? Имам новичък пролетен костюм, най-добре стои по без нищо, но така не мога да се съблека

# 434
  • Мнения: 5 012
Аз за вид по-скоро визуализирах, и то от снимките на Tyra.
Не съм търсила по магазините, цветовете ще ги избирам на място, а и трябва да пробвам, че не ми е идеална фигурата.
Ако взема черен костюм ще е с цветни блуза, обувки и чанта. Ако е цветен вече ще го мисля.
Подобни обувки, като модел има в Обувки бг

Общи условия

Активация на акаунт